Nasıl Nn.vidupdate24.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Nn.vidupdate24.com

Nn.vidupdate24.com potansiyel olarak istenmeyen reklam yazılımı programları kategoriye aittir. Bir kez uygulama PC girer, monitör da sanal etkinlik yavaş olacak ve güvenlikle ilgili sorunlar neden olabilir gereksiz reklam ton ile sel olacaktır.

Örneğin, Eğer web tarayıcınızın kullanmayı deneyin, hemen bir pop-up reklam tarafından karşılaşacaksınız. Çeşitli Kuponlar, fırsatlar ve teklifler teşvik ürünleri sağlamak için bu açılır pencereleri fonksiyonudur. Bilinmeyen üçüncü şahıslara ait oldukları gibi ancak, sizin için faydalı olmak yerine, görüntülenen reklamları ciddi online güvenliğinizi tehdit edebilir.

Bu açılan pencereleri Nn.vidupdate24.com tamamen kaldırana kadar PC ekranınızda gösterilen durmayacaktır göz önünde bulundurun. Tarayıcınızı kullanarak çalışın her zaman aksi takdirde, bunları görmek tutmak.

Nn.vidupdate24.com olabilir çeşitli yöntemler vardır bilgisayarınıza sızmak için kullanın. Program kurulumdan önce sizden izin istemek için gereken ama bu geldiğini fark edeceksiniz anlamına gelmez. Aksine, kendisi göstermek karar verene kadar adware uygulama sisteminizde gizlenir. Bu aslında senin sınıf başkanı ile çok sayıda pop-up sular altında alır olur.

Remove Nn.vidupdate24.com
The Nn.vidupdate24.com Virus

Bazı Nn.vidupdate24.com’ın tercih yöntemleri enfeksiyon bozuk bağlantılar, bozuk Web siteleri, spam e-posta eklerini ve freeware kullanımını içerir. Bunlar arasında freeware icar içinde ikna etmenin en kolay yolu olarak kabul edilir. Bunun nedeni çoğu bilgisayar kullanıcıları genellikle değil yükleme işleminde size geçerken dikkat ve bile yok sağlanan koşul ve şartları okuyun. Bunun yerine, onlar sadece için her şeyi kabul ediyorum ve adware, Nn.vidupdate24.com, gibi sistemlerinde son yukarıya ile.

Nn.vidupdate24.com ile ana sorun ama sadece müdahaleci değil aynı zamanda tehlikeli olduğunu. En kısa zamanda program sisteminizi girer, Web’de gezinme alışkanlıklarınızı izleme başladığını nedenidir. Bu şekilde, adware ile daha sonra size hangi reklamlara ve daha iyi bir fikrin için ilgi, kaydeder. Reklam-taraftar ve amacı hayatta kalmak için ödeme tıklama başına gelir elde etmektir nedeniyle Aslında bu program için önemlidir.

, tıklattığınız her reklam uygulama arkasında bilinmeyen üçüncü şahıslar için kar elde etmek için yapılır. Henüz, sanal etkinlik izleme dışında en kötü şey Nn.vidupdate24.com hakkında yeterli veri topladıktan sonra bu söz konusu üçüncü şahıslarla paylaşır ki gerçektir. Böylece, çevrimiçi güvenlik ricking yerine, sen daha iyi adware program–dan senin PC hemen silmek istiyorsunuz.

Nn.vidupdate24.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Nn.vidupdate24.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *