Nasıl Nextlnk12.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Nextlnk12.com

Nextlnk12.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Nextlnk12.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Nextlnk12.com bir enfeksiyon nedeniyle görünür. Öyle. Site görürseniz, gemide bir parazit var. Tam olarak bir adware. Her iki el ele gider ve sürekli Nextlnk12.com sayfa görüyorsanız, bu bir adware barındırıyorsanız açık bir işareti. Neyse ki, bu tür enfeksiyonlar ile başa çıkmak nispeten kolaydır. Baştan başa çıkarmak mümkün olacak. Ancak, Hızlı davranmalıyız.

Her haşere kontrolden sonunda, ne zaman bunu yapmak için zaman özellikle verilen gider. Biraz zaman vermek değil. Uzun süre kalır, daha fazla sorun neden olur. Sadece adware mücadele etmek zor değildir çünkü, Evet, bu seni ciddi ve bazen geri dönüşümsüz hasara neden yeteneğine olmadığı anlamına gelmez. En kısa zamanda Nextlnk12.com site dikkat edin, bu ve bu hareket bir uyarı çıkar. Enfeksiyon nerede saklandığını bulmak ve iki kez hakkında düşünmeden silin. Zararlı olmak izin verirsen, pişman olmadan önce uzun sürmez.

Neden bu vebadan kurtulmak için acele gerekir açıklar. Öncelikle tüm, her bu kadar dokunuş bir daha önce güvenilir tarayıcılar zaman, yetkisiz erişimlere karşı acı. Çoğunlukla, reklamlar. Bu zararlı reklam destekli olduğunu. Mevcut için reklamlar oluşturmak vardır. Başarısız olursa, alaşağı. Reklamlar, yine de üretmek ne? Kesin olan bu senin yararına değildir. Bu hırsızlar için. Kesmek belgili tanımlık adware pay-per-click pazarlama sistemi üzerinden para kazanabilirsiniz belirli sayfalara web trafiğini artırmak için kullanın. Daha reklamları tıklayın, onlar zenginleşir. Ve neredeyse reklam önlemek mümkün değildir. Onlar o kadar çok ve onlar her yerdeler.

Remove Nextlnk12.com
The Nextlnk12.com Virus

Kenara böyle olduğunu, aslında çok ilgilendiğiniz reklam göstermek için elinden geleni adware yapar. Nasıl ne gibi biliyor mu? Şey, seni inceliyor. Bu izler ne, tarayıcı geçmişi, vb ve çekici içeriği görüntülemek için bilgileri kullanır. Bu tuzağa düşme. Bu linklere tıklayarak sadece crooks yardım değil ama aynı zamanda kötü amaçlı yazılım için ortaya koyar. Bu reklamlar güven olmaz. Bilgisayar korsanları bunları kullanın. Bilgisayar korsanları! Tıklayın için daha iyi bilmelisin. Senin durumun daha kötü amaçlı yazılım indirerek kolayca arttırılır.

Gördüğünüz gibi tüm bu online faaliyetleri bir kabus içine döner. Reklam hiç bitmeyen yığını kenara, Nextlnk12.com olarak diğer üçüncü taraf sitelerine de her zaman yönlendirilir. Ve bu çok can sıkıcı. Ne güven bilmiyorum gibi çevrimiçi aradığınız bir şey bulamıyorum. Senin örümcek ağı dalga köpüğü kontrolünü yeniden kazanmak istiyorsanız, en kısa zamanda adware silin. El ile yapmak için bizim ayrıntılı kaldırma kılavuzu izleyin.

Nasıl bununla did sen almak bulaştırmak? Genellikle, adware adet girmek için freeware donatılacak taktik güveniyor. Tüm hırsızlar yapmak onların kötü amaçlı yazılım web üzerindeki başka bir programa ekleyin ve dedi programı yükleyip, yanında malware onunla olsun. Dikkat sürece. Haşere girmesini önlemenin bir yolu yoktur ancak dikkat gerektirir. Çoğu kullanıcı yazılım yüklerken ihmal eğilimi bir şey.

Acele etmeyin ve sadece şansa yok. Okumak için kabul ediyorsunuz. Şartlar ve koşullar ile dikkatli gidin. Evet, bu en eğlenceli değil hiç kimse yapılacak şey dedi koruma senin PC temiz eğlenceli olması gerekiyordu. Körü körüne her şeye katılıyorum için acele etme. Akıllı olun. Hackerlar, dikkatsizlik için dua et. Ve onlar tüm Ayrıca ekli uygulamalar görmek ve eğer istiyorsanız onları seçimini kaldırmak izin çünkü son olarak, Kurulum Sihirbazı’ndaki Gelişmiş ayarlar için tercih. Onlar genellikle kötü niyetli ve aslında onları hiç ihtiyacım yok gibi yapmanı öneririm.

Nextlnk12.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Nextlnk12.com–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *