Nasıl MyHomePage.pro (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove MyHomePage.pro

MyHomePage.pro kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu MyHomePage.pro kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Sen ve senin sistem için kötü haber MyHomePage.pro sitedir. Sayfanın üstünde senin makine bir siber enfeksiyonu varlığını gösterir. Evet, bir tarayıcı korsanının ile sıkışmış. Bu tür enfeksiyon bir işe yaramaz, can sıkıcı, meraklı ve tehlikeli mükemmel birleşimidir. Uzun süre gemide, daha fazla sorun kalır ve sen sorunları karşısında. Neyse ki, zararlı çıkarılabilir. Komut istemi eylemler ALIRSAN kendiniz kaldırabilirsiniz. En kısa zamanda tüm tarayıcılar üzerinde alarak MyHomePage.pro sayfa spot, bir uyarı olarak al ve hemen kulak verin.

Tam yerini kötü korsanının pusuda ve çıkarmak o bulmak. Kalmasına izin verirsen, neden olur kadar kazık tutmak gibi sorunlar daha şiddetli olur. Bunun olmasına izin vermeyin. Korsanının yer içinde senin sistem yoktur. Onların kötü niyetli amaçlarla hackerlar tarafından oluşturulmuş ve senin iyiliği bir endişe değil onun. Onun kalmak olabildiğince kısa kesti. MyHomePage.pro senin ipucudur. Bir kez sen görmek, hareket. Eğer ertelemek, senin çıkmaz önemli ölçüde kötüleşir önce uzun sürmez. Ne zaman senin kendi makine kaçınmak bir zaman gelecek.

Bir kez hırsız girer, herhangi bir zaman kaybetmiyor. Hemen çalışmaya başlar. İlk tarayıcılar sonra gider. Her biri böylece kontrolü almak için sinir bozucu bir eklenti ekler. MyHomePage.pro nasıl sürekli online gölgen oluyor. Her kadar çok değmek senin tarayıcılardan birini zaman, sitesine bakın. Her zaman orada. Bu bile sizin izniniz olmadan önceki ana sayfası ve Arama Motorunuzun yerini alır. Bu ameliyat için onay ihtiyacı yok. Uygun gördüğü gibi davranıyor. Henüz, dahası da var. MyHomePage.pro günlük olarak görmek zorunda kalıyor sadece ii site değil. Diğerleri vardır.

Remove MyHomePage.pro
The MyHomePage.pro Virus

Korsanının sürekli yeniden yönlendirir. Nedeniyle bu haşere bkz: hiçbir şey güvenilir olduğu gibi her zaman malware riske maruz kalır. Otomatik olarak tek bir yanlış tıklama ve diğer kötü amaçlı yazılım zaten tehlikeye bilgisayarınıza indirmek. Tıklayarak kaçınarak sorununuzu çözeceğini sanmıyorum. Oh, hayır. Siteler kenara yönlendirilirsiniz, gaspçı, aynı zamanda tehlikeli olabilecek reklamlar ton oluşturur. Ekranınızın tamamını da büyük malware riski gizlemek reklam ile kaplıdır.

Ne tarama senin dönüşüyor düşünün. Bir kabus. Artık barış içinde web ve tüm bu nedeniyle korsanının sörf yapılmaz. Ama bir şekilde bütün bu yetkisiz erişimlere karşı ile koymak bile, hala bir şey tahammül edemez. Enfeksiyon gizlilik önemli ölçüde azaltır. Üzerinde casuslar ve sahtekarlardan arkasında bulduğu her şeyi gönderir. Tabii ki, bu fazla tehlikelidir. Açılmak böyle senaryo izin verme. Bu veba temelli kurtulmak ve bizim kaldırma kılavuzu kullanın.

Nasıl korsanının girdiniz mi? Korsanının zaten almak başarmıştı çünkü MyHomePage.pro ortaya çıktı. Ama bunu nasıl yaptı? Cevabı senin sayende oldu. Senin makine enfekte sebebi sensin. Tabii ki, kasıtlı olarak zararlı indirilen ama sizi ve sizin tarafınızdan kayma izin vermek dikkatsizdin ciddiye alma. Senin dikkatsizlik enfeksiyonlar olmadan başarısız olması bir şey var. İhtiyaçları var. İnfiltrasyon yöntemi yok, etkin olmayan işbirliği olmadan çalışmak yeterince iyi.

Gelecekte, daha fazla online faaliyetleri dikkat. Daha dikkatli ve dikkatli olun. Kuşkulu sayfaları ziyaret ve doğrulanmamış download kaynak kullanarak kaçının. Bazen bir şeye “Evet” derken, bu bir şey sana saldırmaya çalışırken bir enfeksiyon olabilir. Senin durum tespiti yapmak.

MyHomePage.pro Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala MyHomePage.pro–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *