Nasıl MyBrowserHome.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove MyBrowserHome.com

MyBrowserHome.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu MyBrowserHome.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

MyBrowserHome.com sayfasını görürseniz, kötü haber için hazır olun. Gemide bir tarayıcı korsanının var. Kaçırmak için hoş kiracı çıkarma. Üzerinde çok aykırı. Bu haşere tam olarak o öyle adları anlamına gelir. Tüm tarayıcılar ele geçirilmesini ve çevrimiçi deneyiminizi bir kabus içine döner. MyBrowserHome.com sitenin görünümünü “Hijacker!” çığlıkları büyük bir işareti olarak almak ve bunu dikkate alın. Ne kadar çabuk sinir bozucu zararlı, sizin için daha iyi ve sisteminizi karşı eylemleri. Eğer, ancak, gidersen o var olmak, her gün sana atma sorunları üzerinde tutacak. Rakam ve önem zaman geçer olarak büyümek sorunları. Bu, yine de durdurabilirsiniz.

Bu enfeksiyon ve onun maskaralık tahammül etmek gerek yoktur. Gemide olduğunun farkında olarak silin. Nerede pusuda zararlı bulmak ve onun kalmak kısa kesti. Kendini s büyük iyilik yapacağız. Tereddüt etmeyin. Gecikmeler pişmanlık için yol. Davetsiz misafir kurtulmak ve bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu kullanın. Tek yapmanız gereken tam olarak adım adım kılavuz izleyin ve bilgisayarınızda virüs yakında olacak.

En kısa zamanda korsanının sisteminizde yerleşir sorunlar başlar. Yeni başlayanlar için çevrimiçi deneyiminizi önemli değişiklikler oldu ve daha iyi için değil. Her fırsatta sürekli kesintiler acı. MyBrowserHome.com online gölgen olur ve gözattığınızda hep görüyorsun. Başka bir sayfada olduğunda bile, bir şekilde bunu geri yönlendirildi. Ve bu sadece isteyen olmadan ziyaret edin MyBrowserHome.com sayfa değil. Korsanının her zaman yeniden yönlendirir çünkü karada zorunda kalıyor entrikalı siteler çok daha sadece vardır. Artık aradığınız bir şey bulamıyorum.

Remove MyBrowserHome.com
The MyBrowserHome.com Virus

Senin online her hareketini MyBrowserHome.com tarafından ele. Tarayıcılar birini açmak karar zaman kullanmak zorunda kalıyor bu yüzden site ana sayfası ve arama motoru sizin izniniz olmadan bile yerini alır. Yine de hepsi, bu olduğunu sanmıyorum. Bir şey daha var. Yönlendirmeleri kenara korsanının Ayrıca rahatsız edici ve oynamaz reklamlar ton ile gömülü. Tüm ekran afiş, Kuponlar, fırsatlar, indirimler, metinler, hangi web bile zor sörf yapmak vb ile kaplıdır. Dediğimiz gibi bu delilik ile koymayın. Korsanının hemen silin ve her şey normale geri dönecektir. Eğer yapmazsan, seni sürekli malware riski maruz kalacağı olduğunu göz önünde bulundurun. Doğru seçim yapmak ve şimdi harekete geçin.

Nasıl korsanının fark sensiz gemiye nasıl başardın? İlk olarak, enfeksiyon yeşil ışık veren oyuncak giremezsiniz bilmeli. Delikanlı sorarsa, ancak, sana asla vermeyeceği. Bu yüzden zor taktik ve aldatıcı yöntemler için döner. Örneğin, zararlı bozuk bağlantılar veya sayfaları gizler. freeware/ shareware demetleri veya spam e-posta iletileri ile bir yolculuk hitches.

MyBrowserHome.com aynı zamanda bir sahte program/ sistemi olarak poz, güncelleme. Temel olarak, sana başka bir şey yaparken aslında yüklüyorsanız, kötü amaçlı yazılım yükleme yapmaya çalışıyorum. Kendinizi korumak için çok dikkatli olun. Parazitler hileler kullanmak ama onlar çoğunlukla acele, oyalama ve dikkatsizlik güveniyor. Onlara izin veririm. Çevrimiçi iken, tespiti yapmak. İhmal enfeksiyonlara yol açar. Dikkat, öte yandan, onları uzak tutar.

MyBrowserHome.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan MyBrowserHome.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala MyBrowserHome.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *