Nasıl My.yoursearch.me (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove My.yoursearch.me

My.yoursearch.me kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu My.yoursearch.me kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

My.yoursearch.me bir alternatif arama sağlayıcısı’dır. Platform klasik arama motorları, Google, Yahoo, Bing ve MSN gibi farklı bir düzeni vardır. Arama alanlarını bir çift vardır. İkinci alt kısmında ise ilk sayfasının en üstünde olduğunu. İşlevsellik, My.yoursearch.me açısından Standart özelliklere sahiptir. Genel anahtar kelime arama için web sekmesi, Resimler, videolar ve haritalar için filtreler vardır. Tarama sonuçlarınızı optimize etmek için bir yol arıyorsanız, bu Web sitesi çalışmamalıdır. My.yoursearch.me tarayıcı korsanının ile bağlantısı nedeniyle güvensiz olarak kabul edilir. Sahte programı browserâ €™ s iç ayarları ile müdahale ve yetkisiz görevleri yürütmektedir. Eğer güvenlik riskleri için gösterecektir.

İlk korsanının gündeminde My.yoursearch.me ana sayfası ve varsayılan arama sağlayıcısı sıfırlamak için görevdir. Web sitesi uğursuz program yetkisiz değişiklik için iç ayarları eklemek izin veren bir kötü amaçlı kod vardır. Belgili tanımlık ads gel o zaman. My.yoursearch.me korsanının reklamlar, pazarlık fırsatlar alışveriş teşvik üretir. Çeşitli şekil ve oluşum, dahil pop-up, pop-under, metin bağlantıları, kupon kutuları, geçiş, interstisyel, kayan, karşılaştırma, satır içi, bağlamsal ve video reklamlar götürülür. Müdahaleci windows size tarama oturumları kesme ve sonuna kadar bilgisayarınızı kullanmasını engellemek. Korsanının fazla CPU ve RAM bellek onları üretmek için kullanır. Bu performans hızınızı üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olacaktır.

My.yoursearch.me korsanının promosyon kampanyaları daha etkin kılmak için bir kaç gizli numara kullanır. Reklam pencerelerini parlak renk düzenleri, flash animasyonlar, cursive yazı tiplerini ve diğer özel efektler ile süsle. Özel dikkat fırsatlar seçim için ödenir. İnsanlar ne kendi çıkarları olduğunu belirlemek için hamleyle alışkanlıkları tarama’nın korsanının gözlemler. Sonra buna göre reklamları uyuşuyor. Gardırop genişleyen, gölgeli program giyecek maddeleri tekliflere üzerinde vurgu. Gaspçı Ev mobilya sürecinde iseniz ve iç öğeler için arıyoruz mobilya ve dekorasyon farklı parçalar için öneriler getirecektir.

Remove My.yoursearch.me
The My.yoursearch.me Virus

My.yoursearch.me korsanının sadece tarama geçmişini izleme faaliyete sınırlamaz. Bu çeşitli veri türleri, tanımlama bilgileri, tuş vuruşlarını, IP adresiniz, coğrafi konumu, demografik profili, alan kodu, telefon numarası, e-posta hesabı, kullanıcı adları, parolalar ve mali detayları gibi toplayacaktır. Toplanan giriş kataloglar paketlenmiş ve darknet pazarlarda satılan. Korsanının sahipleri online oturumlarını kaydı izlemek ve onların özel bilgi satmak için insanlar izin sormayın. Sizin kişisel ve finansal veri satarak, onlar için ağır güvenlik risklerine maruz. Bilgilerinizi satın alan kişilerin cyber suçla ilgili olabilir. Onlar-ebil kullanma onları senin hesaplarına kırmak ve onlardan çalmak için.

My.yoursearch.me korsanının yapabilirsiniz ne hasar bildiğinize nasıl sisteminize nüfuz ve gelecekte Akınları karşı kendinizi korumak nasıl bilmeli. Giriş kazanıyor kötü niyetli araç için neden olabilir birkaç dağıtım teknikler vardır. En yaygın yöntem donatılacak. Bir geliştirici korsanının executable ile başka bir programın kurulum dosyasını birleştirmek. Korumalı bir lisans çünkü Freeware, shareware ve korsan bol-in ücretli uygulamaları bu amaç için kullanılır. Ek yazılım Kosul ve Sartlar kismini download müşteri söz edilebilir. Seçimi kaldırmak için seçeneğiniz olacaktır. Bu fırsatı kaçırmayın için son kullanıcı lisans sözleşmesini (EULA) okuyun ve özel yükleme modunu seçin.

Spam e-postaları başka bir ortak vektör vardır. İletiyi arkasındaki kişi bir belge ile My.yoursearch.me korsanının yükü birleştirir. Bir komut dosyası veya bir makro yardımı ile transferal otomatik olarak gerçekleşir. Eki açma spot sisteminize bulaştırmak. Spam sahte iletileri oluşturulması kurnaz olabilir. Mektup bir varolan şirket veya kuruluş adına ele alınması. Meşru e-postaları spam filtresi uygulamak için kişi bilgilerine bakabilirsiniz. Son olarak, sürücü tarafından yükleme yöntemi söz etmek gerekir. Bozuk bir Web sitesi download ve install malware senin makine. Etki alanına erişmek için gereken var. Bu yüzden ziyaret ettiğiniz web siteleri hakkında dikkatli olmalısınız.

My.yoursearch.me Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni Başlat.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala My.yoursearch.me–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *