Nasıl My Browser Home Redirect (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

My Browser Home Redirect kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu My Browser Home Redirect kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

My Browser Home Redirect kötü amaçlı bir programdır. Bu tehlikeli bir tarayıcı korsanının enfeksiyonu var. Eğer sisteminizde varsa, sorun için hazır olun. Kaçırmak için korkunç kiracı olun. Bu haşere asla sizin için yararlı olacaktır. Çevrimiçi deneyiminizi geliştirecek bir yararlı uzantısı olduğunu iddia ediyor olsa bile, bu bir yalandır. Böyle olmaz. Aslında, o berbat olacak. Tutma korsanının anlamına gelir sabit malware ve güvenlik riski maruz kalır. Bu gemide tutmak değil. Enfekte fark sonra eylemleri.

Kötü parazit nerede saklandığını bulmak ve oracıkta silin. Ne kadar çabuk o sizin ve sisteminizin refahı için iyi kurtulmak. Kendinizi aldatmasın izin vermeyin. My Browser Home Redirect hala bir enfeksiyon ve zararsız bir zararlı diye bir şey yok. Bazıları diğerlerinden daha, bu doğru daha tehlikeli ama hepsi zarar. Eğer yeterli zaman gemide bu korsanının verirsen, o da geri dönülmez bir zarar neden olabilir. Kendine bir iyilik yap ve şans bunu yapmak için önce silin.

My Browser Home Redirect sizin izniniz olmadan tarayıcılar ayarlarında değişiklikler yapar. Aslında, sen bile reshuffles haberdar değildir. Zaten yapıldıktan sonra sadece onları tanık olun. Mesela senin homepage ve arama motoru yerine. Sadece bunu görmek için bir gün tarayıcınızı açın My Browser Home Redirect seni karşılamak için orada. My Browser Home Redirect, aslında her yerdedir. Yok ondan vardır.

Online gitmek her zaman, sayfa karşılaşma. Kendisine sürekli yönlendirildi. Ayrıca kötü amaçlı reklamlar hangi Eğer sen tıkırtı üstünde ton ile alı, daha fazla kötü amaçlı yazılım indirmek. İnternette gezinmek artık güvenli değil. Güvenliği aşılan bir reklam ve tek bir tıklama bulaştırmak senin zaten bulaştırmak PC bile daha fazla. Ama bu en kötüsü değil. Bir şey daha var. Korsanının gizliliğinizi de tehlikeye attın. Senin tarayıcılar casusluk bir aygıt olarak kullanarak casuslar. Online her hareketini biliyor. Sen her şeyi izleniyor.

Korsanının de tüm bulabilirsiniz ve daha sonra bu sahtekarlardan arkasında paylaşır kaydeder. Senin duyarlı veri cybercriminals için maruz ve onlar-ebilmek kullanma o için ne olursa olsun uygun gördükleri. Ayrıca üçüncü şahıslara satmak. Her halükarda, bu iyi bir şey neden olmaz. Aksine. Online ya da online alışveriş için faturaları ödemek için PC kullanıyorsanız, korsanının bile kişisel olarak tanımlanabilir ve mali kimlik bilgilerinizi çalmak olabilir. Gerek yok ne sonraki olabilir açıklayan işte? Mali bir aldatmaca ya da bile bir kimlik hırsızlığı kurbanı. Bunu önlemek. Bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu izleyin ve çok geç değil My Browser Home Redirect kaldırmak. Ne kadar çabuk öldü daha iyi.

Nasıl My Browser Home Redirect korsanının dağıtılır? Sadece bir taktik, orası kesin. Hackerlar eski üzerinde altın sızma yöntemleri ama kullanıcıları bulaştırmak için güveniyor. Örneğin, istenmeyen e-posta iletilerini ve kötü niyetli ekleri, freeware/ shareware demetleri, bozuk güncelleştirmeleri, pages/ ads/ sahte bağlantılar, sahte program veya sistem güncelleştirmeleri, enfekte sosyal medya mesajları, eşler arası paylaşımı, vb.. Taktik çok ve daha temkinli davranarak kendini korumanın tek yolu bu. Dikkatsiz ve dikkatin sadece korsanların işi kolay yapıyoruz bu şekilde davranma. Gardını her zaman devam et. Web enfeksiyonların yanlış hareket yapmanı bekliyor dolu.

My Browser Home Redirect Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan My Browser Home Redirect kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala My Browser Home Redirect–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *