Nasıl MoneyBot (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

MoneyBot kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu MoneyBot kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

MoneyBot bir kötü adware zararlı olduğunu. Güvenilir ve yararlı bir uygulama değil. Bu bir adware. Başka bir deyişle, bir siber enfeksiyonu ile ilgileniyor. Bir gümüş astar, yine de, bu yüzden panik yapma. Kendini şanslı bir nispeten kolay ile parazit kaldırmak sıkışmış gibi düşünebilirsiniz. Eğer bir Trojan veya bir ransomware gibi çok daha ciddi bir tehdit ile enfekte. Bunun yerine, bir adware ile bulaşmış. Bizi yanlış, ama alamadım. Bu o demek değil MoneyBot zararsızdır.

Zararsız bir haşere böyle bir şey yok. Her biri sorunları neden olur ve her biri sonunda kontrolden alır. MoneyBot dahil. Yaklaşık olarak diğerleri ama tehdit tehlikeli olmayabilir mükemmel uyumluluk sorunlarına yapabiliyor. Ve uzun süre kalacak, sen yüz daha fazla sorunları. Hemen harekete GEÇERSEK davetsiz misafir oldukça kolay kaldırabilirsiniz iyi haberdir. Tehdit daha fazla zaman içinde senin sistem vermeyin. Algılama silin ve gelecekteki baş ağrısı ton kurtar kendini. En kısa zamanda sisteminizdeki MoneyBot spot, nerede saklandığını bulmak ve iki kez hakkında düşünmeden çıkarın. Sen-ebilmek almak eylem en iyi ders bu.

MoneyBot tarama etkinliklerinizi yıkan. Andan itibaren o, değişiklikleri sörf web girer. Tek bir online hareket adware kesintiye uğratmadan yapamazsınız. Örneğin, sık kullandığınız sayfalarını ziyaret etmeye çalıştığınızda zaman gölgeli diğerleri yönlendirildi. Ek sekmeler de her zaman açın. Sayısız reklam tüm ekranınızın 24/ kapak 7. Online videolar için ticari tatili duraklatıldı. Bu bir kabus olmalı.

Adware, normalde web sörf engeller. Bu birden çok sinir bozucu. Sinir bozucu. Henüz, aynı zamanda tehlikeli. Sizi ziyaret son sayfaları ve reklamlar ile alı güvenilir değildir. Bunların çoğu aslında bozuk ve enfeksiyonlara yol. Tıkırtı üstünde yanlış bir için ne varsa, bilgisayarınızı daha da tehlikeye. Ve inanın bize, var bolluk bozuk bağlantıları ve reklamlar ve tehlikeli olanlar dışında güvenli olanlar belli değil. Er ya da geç tıklamak.

Bazen reklamlar şu fare imleç altında görünür. Belgili tanımlık adware yaptığı şey bu. Sahipleri için ödeme tıklama başına gelir elde etmek ihtiyacı ve sen kullanır. Crooks bir sponsor olmak değil. Belgili tanımlık adware olduğu sürece bir şey üzerinde tıklatmayın. Her dakika senin durumun kötüleşmesine çünkü en kısa sürede silmek için elinden geleni yap. Reklam olmak daha saldırgan ve numaraları büyür. Onlardan kurtulmak için tek yol MoneyBot silmektir. Bunu. Tartışmalar vaktini harcama. Program hiç sizin için yararlı olacaktır. Bu sadece onun geliştiriciler için faydalıdır. Çok geç olmadan silin. Bizim kılavuzu kullanın ve PC’nizi tamamen temiz.

Nasıl adware girdiniz mi? Genellikle, seyahat bohça ile diğer özgür bilgisayar programı ve bu programları yüklediğinizde bu enfeksiyonlar, adware zararlıları de girin. Yine de hiç dikkat anahtarıdır. Onları girmesini önlemek için bir yolu yoktur. Temel olanlar yerine Kurulum Sihirbazı’ndaki Gelişmiş ayarlar için tercih. Onlar biraz daha fazla zaman alır ama onlar da tüm paket app app kontrol ve sisteminize girmek istemiyorum tüm ekstralar seçimini kaldırmak izin. Bu ne kadar az biraz daha fazla zaman ve dikkat gitmek sorunları ton kaydeder. Bir dahaki sefere sizin bir şey yüklemeye karar ve aynı hatayı iki kere yapma unutmayın.

MoneyBot Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala MoneyBot–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *