Nasıl Mojotab.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Mojotab.com

Mojotab.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Mojotab.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Mojotab.com’ın görülen şey sizin için kötü haber. Site enfeksiyon ile ilişkilidir. Tam olarak bir tarayıcı korsanının parazit. İki el ele gider. Sayfayı görürseniz, korsanı var. Bu bir gerçektir. Yani, hoş olmayan, durum ne kadar çabuk kabul, o kadar çabuk tehdidine karşı önlemleri alabilir. Ziyan edilmiş bir zamanı değil. Bu kötü niyetli ve tehlikeli enfeksiyondur. Hiçbir şey ama sorunları ve baş ağrısı getiriyor. Bu gemide bırakırsanız, bu karara pişman önce uzun sürmez. Mojotab.com Page’in ekran hangi “tehlike” çığlıklar büyük, neon uyarı işareti olarak kabul ve hareket.

Tarayıcılar alarak site noktaya Eğer korsanının için aramaya başla. Gölgelerin içinde bir yerlerde saklanıyor makinenizde zaten. Onu bulup keşif silin. Bir şey yok bu davetsiz misafir kurtulmak kazanmak için çok kaybedecek. Bize bu haşere daha büyük kalır tam bir karmaşa, bilgisayarınızdaki ve artık yapacak güven karışıklık alır. İşler kontrolden çıktı, ve onlar sonunda olacak, çok daha fazla zorluklar PC’nizi temiz için karşı karşıya gelecek. Çok geç değil iken hareket. Korsanının gitmek zorunda.

Remove Mojotab.com
The Mojotab.com Virus

Mojotab.com sayfa online gölge olur. Online ne olursa olsun, bu görünür. Tarayıcılar açın ve “Hoş geldiniz için Mojotab ile” karşıladı. Yeni bir sekme açmak, site. Bir ara, yazın site orada da. O her yerdedir. Bile senin homepage ve arama motoru arkada değiştirir ve sörf web istediğinizde siteyi kullanmak zorunda kalıyor. Bu iyi değil. Bu yeni arama motoru sizin için umut güvenli ve doğru sonuçlar vermez. Ne o does sağlamak malware hızlı erişim var. Evet, gördüğün gibi sonuç en bozuk ve enfeksiyonlar ile trimming tehlikeli sayfalara yol. Tıklarsanız, daha istenmeyen zararlıları indirerek durumunuz kötüye.

Tabii ki, bazı tamamen güvenli bağlantılar olabilir, ama ezelî tıkırtı olduğunu söylemenin bir yolu yoktur. Onları ayırt edemiyorum. Düz-se bile onlar emmek işaretlenmemiş bazıları kötü amaçlı reklamlardır. Bu bir kabus olmalı. Online faaliyetleri etkin bir şekilde yok edilir. Sadece bu değil ama. Senin makine bile çevrimdışı gerçekleştirmek için mücadele eder. Apps almak yüklemek için ages. Sistem çöküyor. PC kalıyor ve hiçbir belirgin nedenle yeniden başlar. Ve bu-ecek değil durmak-kendinizi durdurmazsam. Bunu yapmanın tek yolu temelli korsanının kaldırmaktır. El ile yapmak için bizim kaldırma kılavuzu kullanın. O gidince, her şey normale geri alacağım.

Nasıl Mojotab.com korsanının ile sıkışmış düştün? Korsanı değil tam teşekküllü bir virüs ama kötü amaçlı bir program olduğundan, girmek için izniniz gerekiyor. İzni yok, hiçbir giriş. Oldukça basit bir ses ama enfeksiyonları bu kuralın etrafından bir yol bulduk. Hala sizin onayınız aradıkları ama habersiz bırakmak zor yöntemleri yardımıyla. Örneğin, bozuk siteler saklanıyorlar ve bağlantılar, spam e-posta iletileri ve ekleri, freeware ve shareware demetleri, üçüncü taraf reklamları, sahte program veya sistem güncelleştirmeleri, doğrulanmamış download kaynak, vb
[[Eğer dikkatsiz, sen 16]] her biri Bu taktik işe yarar ama hiçbiri-in onları yeterince dikkat eğer başarılı olmak iyi. Böyle yapman gerekir. Her zaman gardını devam et ve dikkat dağıtıcı ve ihmal vermeyin. Fazladan dikkat uzun bir yol gidiyor ve gelecekteki sorunları ton kaydeder.

Mojotab.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Mojotab.com–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *