Nasıl Mnztrk.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Mnztrk.com

Mnztrk.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Mnztrk.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Mnztrk.com bozuk bir Web sitesidir. Etki alanı için bir adware program ilişkilidir. Bu etki alanı kez sen Yönlendirme ve reklam gösterilen, başın belada. Kötü niyetli araç daha tehlikeli daha rahatsız edici görünebilir, ama tehdit derecesini değil zarar. Adware diğer kötü amaçlı yazılımlar için potansiyel aracı konumundadır. Web siteleri için alınır enfeksiyonlar ile aşılanmış. Reklam hangi virüs yaymak Web sitelerine yönlendirmek. Parazit tüm tarama oturumları veba. O-ecek var olmak herhangi bir işinizin yapılmasını sağlamak imkansız. Güvenilir olmayan reklamları takip etmez bile, yeniden yönlendirmeler hala tehlikeli web sitelerine istemsiz alabilirsin. Buna ek olarak, Mnztrk.com adware tarama oturumları izler. Web tarayıcınızdan istatistiksel ve kişisel bilgileri toplayabilir. İkinci gizli kalmalıdır.

Mnztrk.com adware pazarlama onun yiğitliği üzerinde bağlıdır. Reklam için sahte programı ana araçlardır. Yeniden yönlendirmeler işleme aynı etkiye sahip değil. Biz neden daha sonra açıklayacağım. Parazit cazip içerik göstererek kandırmak çalışacağız. O-ecek göstermek için giyim, Aksesuar, mobilya, Dekorasyon, teknolojik cihazlar, spor vites, Bahçe ekipmanları, ev eşyaları, Oyunlar, oyuncaklar ve diğerleri de dahil olmak üzere çeşitli tüketim malları alışveriş sunar. Mnztrk.com adware reklam, afiş, kupon kutuları, metin bağlantıları, freebies, geçiş, interstisyel, kayan, bağlamsal, satır içi ve karşılaştırma reklamlar da dahil olmak üzere farklı türleri bu fırsatlar sunacak. Pop-up yapmak için özel efektler windows gölgeli aracı onları dekore edecek daha çekici olacaktır.

Seni kandırmaya pazarlama tanıtımı izin vermez. Mnztrk.com adware sizin lehinize çalışmıyor. Kullanıcıların etkinlik sömürerek gelir yapmak için geliştirilmiştir. Reklamları sponsor Web sitelerine bağlantı. Her kayıtlı bulunanlar için sahipleri gizli programının belirli bir miktar kazanmak. Bu monetizing teknik pay-per-click sistem olarak bilinir. Bilgisayar kullanıcıları onlara getirdi reklamları için ödeme yapmaz beri kendi güvenlik kaygılarından kabul edilir. Mnztrk.com adware onların güvenilirlik onaylamak için kaynak siteleri taramaz. Aynı derecede o durgunluk, verilen herhangi bir reklam, güvenliği aşılan bir etki alanına alın ve malware ile enfekte olsun. Onları tamamen silmek.

Remove Mnztrk.com
The Mnztrk.com Virus

Dikkat etmeniz gereken başka bir tehdit vardır. Mnztrk.com adware kullanıcıların çevrimiçi oturumları ve kayıtları çeşitli bilgiler web tarayıcılardan gelen tutar. Bu kendiniz ve tarama müşteri varsayılan saklar giriş girdiğiniz ayrıntıları kapsayan. Sinsi program tanımlama bilgilerini, tuş vuruşlarını, coğrafi konumu, IP adresi, alan kodu, fiziksel kayıt, e-posta hesabı, telefon numarası, Faks, demografik profili, kullanıcı adları, parolalar ve mali kimlik bilgilerini izleme, tarama geçmişinize erişmek . Gizli program sahipleri özel verilerinizi darknet piyasalarda iznini ya da niyetleri hakkında bildiren olmadan satabilirim.

Mnztrk.com adware için kurbanı olan kullanıcıların çoğu habersiz nasıl parazit kaptım. Bu program gerçekten hayali olduğunu. Sık sık onun yüklemek gerçekleştirmek diğer altyapı yanıma hitches. Freeware, shareware ve korsan yorum-in ücretli uygulamaları bu amaç için hizmet edebilir. Belgili tanımlık adware şartlar ve koşullar Host bir bonus olarak dahil edilir. Sihirbaz ilave aracı işlemek için belirler. Ayarları değiştirmezseniz, bilgisayarınıza yüklenecek. Bir yükleme işlemine, her zaman özel veya gelişmiş modu seçin. Temel veya Otomatik modu mevcut tüm seçenekler listesinde.

Başka bir ortak giriş noktası Mnztrk.com adware spam e-postalar gibi programlar için. Gönderenin eki arkasında sinsi program gizler ve sahte bir mesaj alıcıya taşır. O-ecek durum dosya belgeleri önemli bir parçası ve hemen görüntülemek için ısrar ediyorum. Birçok durumda, spam yazmak adına yasal şirketlerin ve kuruluşların, national post, bir kurye firması, bir hükümet şube, bir kurum, bir sosyal ağ, bir e-ticaret platformu, bir banka, yerel polis departmanı veya Bölge Mahkemesi gibi. Bu e-posta meşruiyet sağlar. Buna karşılık gelen varlık tarafından gönderilip gönderilmediğini denetlemek için iletişim bilgileri kanıtı.

Mnztrk.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Mnztrk.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni Başlat.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Mnztrk.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *