Nasıl Mmoframes.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Mmoframes.com

Mmoframes.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Mmoframes.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Mmoframes.com yönlendirmeleri her gün bir olay varsa, başın belada. Bu Web tarayıcınız bir kötü tarayıcı korsanı tarafından sızmış bir işaretidir. Amaç mı? Tarayıcınız bir reklam görüntüleme aracı çevirmek için. Ayrıca kullanıcının web ayarlarını değiştirme ve çeşitli şüpheli araç çubukları, eklentileri, uygulamalar veya uzantıları yüklemek yeteneğine sahiptir. Bir kere kötü amaçlı yazılım işgal etti, bir ciddi reklam saldırı başlar.

Kurban reklam her türlü ile sular altında, açılır pencereler, metin, afiş veya yanıp sönen mesajları olmak. Çoğu durumda, reklamlar özel fırsatlar, özel teklifler, kuponlar, sahte yardımcı programı araçlar teşvik edeceklerdir. Ne tür içerik hakkında ilginç olan, onlar özellikle kurbana daha çekici görünmesini hedef olacak ki. Bu ihtiyaçları-herhangi bir web veri çalmak için tüm siber asalağın güç tarama geçmişi, her şeyi sayesinde alışkanlıkları sörf ve arama sorguları, oturum açma kimliği, parola, kredi kartları, IP adreslerini vb. için. Bu tür reklamlara yükseltilen sayfaları ve hackerlar korsanının arkasında çok faydalı olarak kanıtlamak.

Remove Mmoframes.com
The Mmoframes.com Virus

Almak senin PC yolu ile spam e-postalar ve ekleri bu siber haşere ile enfekte, bağlantıları ve reklamlar, yazılım donatılacak, sahte güncelleştirme isteklerini ve daha birçok bozuk. Yabancı gönderenlerden gelen e-postalar alırsanız, özellikle onlar mesaj olarak sınıflandırmış ve ek içeren işaretliyse, açmamak üzere tavsiye ederiz. Şansı var, onlar kötü amaçlı yazılım içeren ve onların asıl amacı herkes içeriklerini açan enfekte etmektir. Ne Biz de bizim okuyucu yapmak için kalmak için olası kötü amaçlı yazılım enfeksiyonlarına karşı korumalı tavsiye yükleme özel veya gelişmiş türü için tercih etmektir. Bu indirilen yazılım tam güç verecek ve sen-ecek muktedir doğru İndiriyor üzerine duyurulmuştur değil herhangi bir ek yazılım seçimini kaldırın.

Tarayıcı korsanları gerçek virüs olarak görüntülenen değil iken, onlar zararsızdır anlamına gelmez. Tam tersi. Onlar senin kaş korkunç bir durumda bırakabilir konusu hasarlar, yapma yeteneğine sahiptir. Nerede bilemezsin ki korsanının reklamlar tarafından oluşturulan için yönlendirebilir. İstemeden kar için diğer üçüncü şahıslarla paylaşabilirler değerli bilgiler üzerinde ellerini almak için talep korsanlara karşı arka kapılar açılabilir. Ayrıca, belirtmek bir noktada, onun için cyber parazit tarafından atılmış her tek reklam yüklemek tarayıcı başarısız olur önemlidir.

Gördün mü, artık bu korsanının ücretsiz tarayıcınızda gezme izin, sonuçları daha kötüye gider. Uzun yavaş internet hızı veya ani tarayıcı çöküyor yanı sıra sık sık donuyor apps ve eklemek-ons yaşamaya başlamak kadar olmayacak. Herhangi bir iş üstünde senin kaş-ecek var olmak imkansız. Nerede tarayıcınız tamamen çalışmayı durduracak bir noktaya ulaşacaktır. Ne sinir bozucu reklamlar ile güvenli bir çevrimiçi deneyim dönmek istiyorsanız, bu tarayıcı korsanının bilgisayarınızdan kaldırmak için aşağıdaki talimatları izleyin öneririz.

Mmoframes.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Mmoframes.com–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *