Nasıl MediaDownloader Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove MediaDownloader

MediaDownloader Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu MediaDownloader Virus kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

MediaDownloader videoları internetten tasarruf sağlayan bir araçtır. Bu Windows ve Mac işletim sistemlerinde (OS) uyumludur. Medya kaydetmek için sadece zorunda URL adresini girin, müzik veya video biçiminde kaydedin ve download tuşuna basın isteyip istemediğinizi seçin. Yardımcı program gelişmiş indirme hızlandırma, video siteleri ve mobil cihaz her türlü medya aktarmak için kaydederken format dönüştürme destekler. Şimdiye kadar MediaDownloader harika görünüyor. Ama bir sorun var. Dosyaları sabit diskinize kaydetmek için fırsat veren karşılığında, gölgeli aracı dikkat edin promosyon reklamlar isteyecektir. Ayrıca, bilgisayarınıza yükleyerek, buna gözatma oturumlarını izlemek ve veri üzerinde toplamak izin vermez.

Onlar güvenlik riskleri ilgili olup olmadığını belirlemek, böylece güvenlik uzmanları program, analiz ettik. Sonuç MediaDownloader bir adware program olmasıdır. Bu güvenlikle ilgili sorunlar açabilir. Kötü niyetli araç reklam gelirleri artırmak için görüntüler. Desteklenen Web sitelerine ileri. Karşılık gelen etki alanı sahiplerinin MediaDownloader sahiplerinin içerik bağlama için ödemek. Sponsorlu bağlantılar kullanıcıların takip ettim sayısına bağlı komisyon alırlar. Tazminatlar belirleme yöntemi pay-per-click sistem denir.

Belgili tanımlık adware kullanıcı-e doğru bir şekilde işbirliği ihtiyacı beri bu torbadan tüm hileler ortaya çıkarır. Belgili tanımlık ads pazarlık fırsatlar giyim, Aksesuar, spor vites, Oyunlar, mobilya, Dekorasyon, Bahçe ekipmanları, sabit, becerikli alet ve diğer öğeleri gibi çeşitli tüketim malları için teşvik. Sunu da bir şekilde farklı olduğunu. Reklamları farklı oluşum, dahil afiş, freebies, kupon kutuları, metin bağlantıları, video klipler, bağlamsal, kayan, satır içi, geçiş, interstisyel ve tam ekran windows içinde görünür. Açılır pencerelerin sürekli akış işinizi bölmek ve aşağı senin bilgisayar tarama için CPU yüksek efor nedeniyle yavaş. Reklamların gerisinde sitelerinden daha büyük sorun geliyor. MediaDownloader onları kendi güvenlik durumunu kontrol etmek için denetlemez. Aynı derecede o durgunluk, verilen herhangi bir reklam için bozuk bir Web sitesi neden olabilir.

Remove MediaDownloader
The MediaDownloader Virus

Diğer büyük tehdit MediaDownloader çevresinde kişisel güvenlikle ilgili. Bu makalenin başında belirtildiği gibi sinsi program yeteneğini tarama oturumlarını izlemek ve insanlar üzerinde bilgi toplamak var. Tanımlama bilgileri, tuş vuruşlarını, e-posta hesabı, IP adresi, coğrafi konum, alan kodu, demografik bilgi, telefon numarası, fiziksel adres, kullanıcı adları, parolalar ve finansal bilgi izleme sörf geçmişinizi kaydedecektir. Belgili tanımlık adware sahiplerinin özel verilerinizi darknet piyasalarda bilginiz olmadan ticaret yapacak. Kim kişisel girişiniz için erişim verilmesi ve nasıl onlar-ecek kullanma o anlayamayacaksınız.

MediaDownloader resmi bir Web sitesi var. Etki alanı mediadownloader.me kayıtlıdır. Eğer uygulama isteyerek alamadığını, bilgisayarınıza yüklü olması için kandırdın. Bu birkaç şekilde olmuş olabilir. Tercih edilen dağıtım yöntemi donatılacak denir. Freeware, shareware ve korsan uygulamaları tenha programın yüklenmesi barındırmak için kullanılabilir. Gözlerden uzak aracı Kosul ve Sartlar kismini download müşteri bir bonus olarak listelenir. Ek yazılım dışlamak için hazır ayarları değiştirmeniz gerekir anlamı varsayılan seçilecektir. Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi (EULA) teçhizatları işlerken okuduğunuzdan emin olun.

Yayma vektör e-posta spam olduğunu. MediaDownloader eklenmiş bir belge yolu ile bulaşabilir. Yanıltıcı mektup national post, bir kurye firması, bir sosyal ağ, bir banka, bir kurum, bir hükümet şube, ticari bir platform veya yerel polis departmanı gibi saygın bir varlıktan bir resmi bildirim olarak sunulacak. Gönderenin iletiyi de gebe. Logo veya arması karşılık gelen kuruluş ekleme ve gerçek koordinatlarını listeleme, mektup meşru görünmek için yapılabilir. Hesabınızdan gönderilmiş elektronik adres kontrol ederek belirli bir e-posta doğruluğunu teyit edebilir.

MediaDownloader Virus Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan MediaDownloader Virus kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni Başlat.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala MediaDownloader Virus–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *