Nasıl Marihokew.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Adware yazılımdır reklam görüntüleme, aygıtınızda varolan her tarayıcı açmak için amaçlayan bir tehlikeli araçlar. Marihokew.com sayfasının aniden ortaya tarayıcınızı açtığınızda bu tür parazit, bilgisayarınızda bulunan açık bir göstergesi olduğunu. Bu pis adware üzerlerine tıklayarak içine kullanıcı kandırmak için amaçlayan, mümkün olduğu kadar çok reklam oluşturmak için programlanmıştır.

Kurban yapar her tıklama için adware para alır. Çok şaşırtıcı, ziyaret ettiğiniz her sayfa ads ile su basmış olacak değil. -Metin, afiş, açılır pencereler ve hatta yanıp sönen mesajlar-uyar onları kaçmak mümkün olmayacak, kaç kez olursa olsun onların “Close” butonunu tıklayın. Adware online güvenlik ve gizlilik içinde ciddi bir ihlaldir. Bu kötü amaçlı yazılım kolayca web etkinliğinizi casus ve daha iyi o-ecek göstermek üstünde senin perde sponsorlu İçerik özelleştirmek için bu verileri toplamak.

Adware belirli kurban hedef değil. Mümkün olduğunca çok sayıda kullanıcılara ulaşmanın kitle-dağıtım yöntemleri, kullanır. Bilgisayarınızı kesmek cant unutmamak önemlidir. Bu kadar gelişmiş. Sadece işgal için izin verebilir ki.

Çoğu durumda, kullanıcıların bu tür parazit bilmeden onların cihazlarda yükleyin. Bu sahte güncelleştirmeleri, yazılım donatılacak, spam e-postalar yoluyla veya gölgeli bağlantıları ve reklamları tıklayarak olur. En iyisi spam olarak işaretlenmiş tüm e-postaları açmayın. Daha sık sık–dan değil, bu mesajlar tehlikelidir ve onlarla meşgul PC’nize bulaşabilir. Özellikle ekler veya yürütülebilir dosyaları içerenleri. Ayrıca sizin haberiniz olmadan yüklü aşağıdaki özel tesisat tertibat, hayır gizli yazılım öneririz.

Marihokew.com adware onun saldırı sadece örümcek ağı browsers için sınırlar. Bu, bilgisayarınızın sistem bulaştırmak değil anlamına gelir. Ancak, bu zararsız olduğu anlamına gelmez. Bu yazılım, aygıtınızda yeri yok. Kötü amaçlı misyonunu yerine getirmek olamaz bu yüzden, spot olarak kaldırmanız gerekir. Sadece parazit, tarayıcı geçmişi ve arama sonuçlarınızı, erişimi ama bu kadar kolay gibi değerli veri elde edebilirsiniz, ancak parola, oturum açma kimliği, sınırlı olmayan IP adresleri, banka hesabı kimlik bilgileri, kredi kartı numaraları,

Ayrıca, vb ama üstünde senin PC kalmak bu haşere izin, ciddi bir arıza oluşmuşsa senin kaş alma riski. Ağır reklam yakında sadece gecikme için ama kaza ve sürekli donma neden web tarayıcınızı etkiler. Eğer zamanında bu tehdit karşı hareket değil, tarayıcınız tamamen çalışmayabilir. Kişisel bilgilerinizi korumak ve bilgisayarınızdan en kısa sürede bu tehlikeli adware kaldırarak bir reklam ücretsiz tarama deneyimi geri dön!

Marihokew.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Marihokew.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *