Nasıl Maraukog.info (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Maraukog.info

Maraukog.info kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Maraukog.info kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Maraukog.info kötüye işarettir. Bu sayfa sisteminizde bir tarayıcı korsanının enfeksiyonu varlığını gösterir. O zaman korsanının zaten gemide olan, non-stop Maraukog.info site zorla mı anlamına gelir görmek. Bu sayfa görünümünü bu ve en kısa zamanda kulak uyarı işareti olarak kabul edin. Kaçırmak için hoş arkadaşları yapma. Bu bir ayrım yok. Sana baş ağrısı ve negatif hiçbir şey getirir. Ne kadar uzun kalıyor, senin durum kötü olur.

Kendine bir iyilik yap ve Maraukog.info en kısa sürede kaldırın. Tam onun saklandığı yer bulmak ve keşif silin. Yeri, sisteminizde yok. Tüm o does tarama deneyimi berbat, malware riski ortaya çıkarmak ve gizlilik tehdit. Daha önce hareket geri dönülmez bir zarar başarıyor. Onun istemi silme yapabileceğiniz en iyi hareketin olduğunu. Şimdi al!

Gaspçı, bir kez, zaman kaybetmiyor. Pislik yapma hemen başlar. Enfeksiyon ayarlarınızı senin homepage ve arama motoru, örneğin değiştirme gibi bazı tamamen yetkisiz değişiklikleri yapar. Yine, sizin izniniz olmadan. Sen sadece senin tarayıcılardan birini bir gün Maraukog.info sayfa ile sıkışmış bulmak için açın. Kullanmak için tek güvenilir bir bile yok bu yüzden tüm tarayıcılar etkilendiğini unutmayın. Yeni bir yüklemeye karar verirseniz, de bulaşması emin olun. Bunun dışında gaspçı da sinir bozucu bir eklenti tarayıcı, böylece onları reklamları ile enjekte ekler. Şu andan itibaren bkz: hemen hemen her reklam haşere tarafından desteklenmektedir. Ve güvenilir değildir.

Remove Maraukog.info
The Maraukog.info Virus

Aslında, en-in belgili tanımlık ads sponsorluğunda ve web trafiğini artırmak ve pay-per-click kar kazanç için hırsızlar tarafından kullanılan. Yaptığı sponsorlu bir bağlantıyı asla ama güvenilir olmak değildir. Tıklarsanız, malware tam bir gölgeli sayfasına kolayca açabilir. Veya kötü amaçlı yazılım kendisi gizlemek. Her iki durumda da tek bir tıklama daha fazla parazitler senin zaten virüslü ve makine düşük performans indirmek için yeter. Gemide korsanının ile her zaman tek bir tıklama uzakta daha fazla siber tehditler vardır. Ama hepsi bu değil. Zararlı da sana casusluk ve özel bilgilerinizi crooks için deşifre etmekle tehdit güvenliğiniz tehlikeye atıyor. İzin vermeyin. Çok geç olmadan onun kalmak şimdi kısa kesti. Bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu izleyin ve bir kez ve herkes için bu veba vedalaş.

Ne kadar kötü korsanının girdiniz mi? Bir adware parçaları kullanın en sık kullanılan taktik freeware donatılacak denir. Başka bir deyişle, başka bir programı Web’de adware crooks ekleyin ve bu programı karşıdan yüklediğinizde, adware de alırsınız. Bunu önlemek için daha dikkatli olun. Temel olanlar yerine Kurulum Sihirbazı’ndaki özel ayarları seçebilirler. Buna ek olarak ekli bu haşere görmek ve yüklemeyi bitirmeden önce seçimi kaldırmak mümkün olacak bu şekilde.

Crooks gerçeği çoğu kullanıcı güvenliği üzerinde hızını seçin güveniyor. Zaman kaybetmek istemiyorum gibi daha hızlı seçeneği ile gidiyorlar. Bu onların hatadır. Senin hatan da izin verme. Hiç kimse koruma senin PC enfeksiyon ücretsiz kolay olacağını söyledi. Zaman ve dikkat gerektirir. Acele etme. Yüklemek üzere olduğunuz görmek için zaman ayırın. Ne zaman an app hangi değil aslında istedim bir nokta, seçimini kaldırın. Bu tür programlar genellikle kötü amaçlı. Hackerlar yanlış olduğunu kanıtla. Güvenliğiniz için bakım kanıtlamak.

Maraukog.info Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Maraukog.info–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *