Nasıl LUTLAMELABE.RU (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

LUTLAMELABE.RU kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu LUTLAMELABE.RU kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Her zaman senin tarayıcılardan birini açık LUTLAMELABE.RU site görürseniz, sorunları için hazırlan. Bu Rus kötü amaçlı adıdır. Makinenizi artık enfeksiyon-Alerjik değil açık bir işarettir. Bir siber parazit liman. Tam olarak kötü tarayıcı korsanının. Aksi takdirde, bu sorunları ton neden olacağından davetsiz misafir en kısa zamanda kaldırmak için senin işin bu. Hava korsanı son derece rahatsız edici ve sinir bozucu olduğu bilinmektedir. Ancak, aynı zamanda risk teşkil.

Bu enfeksiyon sisteminizde olduğu sürece, barış içinde web sörf yapılmaz. Kendine bir iyilik yap ve bazı geri dönüşümsüz hasara neden şansı önce kaldırın. Çünkü o olabilir ve o-ecek, sonunda. Bu zararlıları için geldiğinde derhal hareket çok önemlidir. Tek her dakika tahtada bir karışıklık ve bu alır büyük ve her geçen gün daha büyük karışıklık yapmak için kullanıyorlar. Neyse ki sizin için korsanının tamamen kaldırılabilir. Sen hızlı ve kolay sadece kaldırma Kılavuzu’nu, bu makalenin sonundaki takip ederek ondan. Ama sadece ne tür bir enfeksiyon ile ilgileniyor anlamak için Yazının tamamını okuyun da iyi olur.

LUTLAMELABE.RU korsanının tarayıcılar kontrolünü alır ve yetkisiz ayarlar yapmak başlar. Bunu yapmak için iznine ihtiyacım yok. Tercihlerinizi şimdi alakasız. Örneğin, LUTLAMELABE.RU site ana sayfası ve arama motoru değiştirmek için bu haşere izin verdim mi? Biz öyle düşünmüyoruz. İstendi değil. Yeni bir gün sadece değişikliği zaten yapılan bulmak için tarayıcınızın açtığınız.

LUTLAMELABE.RU sayfa online gölge olur. O haşhaş yukarıya olmadan tek bir online hareket yapamaz. Ama yalnız değil. Korsanının nedeniyle bademcik-in diğer kadar entrikalı siteler her zaman görüyorum. Ve çok sayıda reklamlarla gömülü olduğu.

Ziyaret ettiğiniz her sitenin afiş ve Kuponlar ağır. Hatta reklam içermeyen eskiden olanlar şimdi “büyük” fırsatlar ve açılır pencereleri ağır. Bu şartlarda yapılmış her türlü iş almak düşünün. Bu neredeyse imkansız. Ve aynı zamanda, çok riskli. Gemide korsanının ile ekranınızda gördüğünüz hiçbir şeye güvenemezsin. Bağlantıları ve reklamlar çoğu bozuk ve enfeksiyonlar getiriyorlar.

Makinenizi zaten acı ve bu korsanının nedeniyle düşük performans. Sen almak bulaştırmak ile daha fazla zararlıları uzun tamamen yıkar dağıtmanı alışkanlık ve kullanılamaz hale getirebilir. Henüz, dahası da var. Gizliliğinizi de tehlikeye attın. Korsanının casusluk ve hassas verileri toplamak için programlanmıştır. Daha sonra o gönderir uygun gördükleri ancak tüm arkasında o ve onlar-ebilmek kesmek için kullanın. Peki ya onların kötü niyetli amaçlarla kullandıkları? Özel bilgilerinizi bunlar. Bunun olmasına izin vermeyin. Korsanının hemen silin. Ne kadar çabuk size, daha iyi at gitsin.

Nasıl korsanının seni bulaştırmak yönetmek mi? Genellikle, bu enfeksiyonların paketlerde ambalajlayın gizli seyahat. Web üzerinden ücretsiz programlar yüklerseniz, yükleme işlemi sırasında dikkat edin. Tıkırtı üstünde bitirmek düğme için acele etmeyin. Onları kabul etmeden önce hüküm ve şartlarını okumak için zaman ayırın. İyi baskı vardır bir nedeni. Bu atlama savunmasız bırakıyor. EULA’yı ama onları yine de onlara kabul edecektir okumuyor musun olduğunuz tamamen karşı yanıltıcı bazı yan tümceleri gizleyebilirsiniz. Senin durum tespiti yapmak. Hackerlar başarılı olması için dikkatsizlik gerekir. Bu izni yok.

LUTLAMELABE.RU Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan LUTLAMELABE.RU kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala LUTLAMELABE.RU–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *