Nasıl Lucktrack.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Lucktrack.com

Lucktrack.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Lucktrack.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Lucktrack.com Sen ve senin sistem için kötü haberdir. Sayfanın görünümünü bilgisayarınızın artık enfeksiyon-Alerjik olduğunu açık bir işarettir. Bir adware parazit liman. Zararlı zaten girmeyi başarmış ve Lucktrack.com ekranın kendisi için açığa onun yoludur. Önce panik, bu makaleyi okuyun. Gerçek durumunuza çok daha kötü olabilirdi. Adware enfeksiyonlar neredeyse diğer virüsler kadar tehlikeli. Onlar da mücadele nispeten kolaydır. Bu, tabii ki, eğer derhal hareket var.

Kendinizi adware zararsız olduğunu düşünmek için aptal değil. Bu değil. Bu ve neden olacak hasar. Ama eğer acil önlemler almak, başarılı önce kaldırabilirsiniz. Yapman gereken buydu. Zararlı’nın varlığı görmezden büyük bir hatadır. Daha fazla zaman bu kötü durumu olur harcıyor. Yani, bir büyük, neon uyarı işareti olarak Lucktrack.com’ın görünümü almak ve bunu dikkate alın. Devralarak site noktaya en kısa zamanda tarayıcılar, enfeksiyon saklanacak yer aramaya başlamak ve seni bulunca hemen çıkarın. Bize gelecek kendini-ecek var olmak minettar güven.

Lucktrack.com reklam destekli bir programdır. Bu o varlığını uzatmak için ise, bu reklamları ve pay-per-click gelir sahipleri için oluşturmak olduğu anlamına gelir. Başarısız olursa, alaşağı. Bu yüzden hemen zararlı işgal etti sonra reklam bombardımanı başlar. Ziyaret ettiğiniz her sayfanın tamamen Kuponlar ile kaplıdır, afiş, fırsatlar, indirimler, metinler, açılır pencereler, video reklamları, en uygun fiyatlarla, karşılaştırmalar, vb ve vb. Hatta reklam-özgür olmak için kullanılan sayfaları şimdi reklam ağır. Ne olursa olsun, sen onlardan kurtulamıyorum. Sen bile onları ile “X” düğmesine kapatamaz.

Aslına bakarsan, “X” butonuna tıklayarak da muhtemelen enfeksiyonlar ile trimming gölgeli sayfalarını açar. Neden reklamlar çok kalıcı olduğunu biliyor musun? Çünkü onlara tıklatırsanız, crooks pay-per-click gelir elde. Tıklamalarınızın her biri kendi ceplerini doldurur. Sadece bu değil ama. Tıklayarak size sadece bu insanlar sponsor değil, aynı zamanda kötü amaçlı yazılım için kendinizi açığa. Belgili tanımlık ads güven olmaz. Bunların çoğu bozuk ve enfeksiyonlar getiriyorlar. Tek bir tıklama için gemide daha fazla zararlıları davet etmen yeter.

Remove Lucktrack.com
The Lucktrack.com Virus

biz reklam yazılımı tarafından oluşturulan her şeyi önlemek için tavsiye ederim ama bu mümkün değil. Reklam o kadar çok ve onlar beklenmedik şekilde er ya da geç bu tıklamak görünür. Zararlı de kurtulmak için onlardan kurtulmak için tek yolu bu. Bunu sonra tarama geri normale geçecektir. Bizim kaldırma kılavuz aşağı belgili tanımlık adware el ile kaldırmak için kullanın.

Belgili tanımlık adware bilgisayarınızı girer ve hemen farkına bile varmamıştı? Bunu nasıl yaptı biliyor musun? Sen bilet. Enfeksiyon için sorar gemide almak için sizin onayınız gerekiyor. Ancak, mümkün olan en şekilde sorar. Örneğin, en popüler sızma yöntemlerden birini freeware donatılacak olduğunu. Crooks adware Web’de başka bir ücretsiz program ekleyin ve bu program kurarken dikkat etmiyor tarafından gerisini. Bu kötü amaçlı yazılım önleme için gelince, uyanıklık büyük önem taşıyor.

Yükleme işlemlerini acele etmeyin ve körü körüne Evet için her şey demek değil. Ne okumak ilk kabul. Bazı yanıltıcı yan tümceleri gizlemek gibi şartlar ve Conditions/ EULA’yı atlamayın. Ayrıca ekli her app paketlerde ambalajlayın görmek gibi seçimi kaldırmak izin gibi Ayrıca, özel ayarlar için tercih. Bunu. Böyle ekstralar genellikle enfeksiyonları ve bunları el ile seçimini yok kaldırırsanız özgün programın yüklü. Tembel olmak ve senin durum tespiti yapmak. Aksi takdirde, temelde seni bulaştırmak bilgisayar korsanlarına yardımcı oluyor.

Lucktrack.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Lucktrack.com–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *