Nasıl Lp.pccleanerutils.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Lp.pccleanerutils.com

Lp.pccleanerutils.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Lp.pccleanerutils.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Lp.pccleanerutils.com ana PC Cleaner adlı bir yardımcı program teşvik bir Web sitesidir. Bu aracı teşhis ve bilgisayar sorunlarını gidermek için geliştirilmiştir. XP, dahil olmak üzere çoğu sürümünde Windows işletim sistemi (OS), ile uyumludur Vista, 7, 8, 8.1 ve 10. Program güvenilir gözükmesine karşın, şüpheli bir şekilde yükseltilir. İlk olarak, Lp.pccleanerutils.com Web sitesi gerçek içeriği yok. Ziyaret çalışırsanız, erişilemez olduğunu bulacaksınız. Tanıtım kampanyaları için Master PC Cleaner istenmeyen. Rastgele bir noktada, Lp.pccleanerutils.com bağlı bir web sayfasına yönlendirileceksiniz hangi aracı bilgisayarınıza indirmek için sunacak. Söz konusu sayfa da sıradışı olan oldukça uzun bir URL adresi vardır.

Güvenlik uzmanları Lp.pccleanerutils.com Web sitesinde araştırma yapmış ve sonuçlar endişe verici. Bu etki alanı bir adware program bir piyon olduğunu keşfedildi. Gizli program söz konusu yardımcı programı indirmek ve kendi bilgisayarlarına yüklemek insanlar yapmak için girişim teşvik etmektedir. Tarama oturumları bozabilir reklam kampanyaları yapmak yasaktır. Bu sistem güvenlik ihlali olarak kabul edilir. Güvenilir programlar ve Web siteleri kullanıcıların gözatma oturumu herhangi bir şekilde müdahale etmez. Yüklenen iletileri tarayıcınızda bir yabancı Web sitesi tarafından güvendiğiniz değil. Ne zaman bir program böyle bir mesaj tarafından sunulan, reddetmek. Bu ne kadar güvenilir araçları pazarlanan değildir.

Master PC Cleaner olarak aynı hizmetleri sunan programlar bir yeri vardır. Bazıları benzer bir şekilde yükseltilir. Kampanyaları intrusiveness ifşa olduğunu. Bir Web sitesi belirli bir programın seni zorlamak çalışırsa, atmak. Karşılık gelen uygulama kötü amaçlı yüksek bir şans var. [[197 durumunda]], bir adware program ile ilgili bir Web sitesi var. Bu araçlar riskli olarak kabul edilir. Bizim tavsiyemiz kullanıcılar için yazılım kendi inisiyatifiyle aramaktır. Güvenilir bilgisayar programı dışarı orada bir yeri vardır. Araştırma yapmak ve birkaç dakika içinde için arıyorsanız bulmak. En önemlisi, istenmeyen reklam yazılımları ve güvenlik ile ilgili herhangi bir konu üzerinde asla güvenme.

Remove Lp.pccleanerutils.com
The Lp.pccleanerutils.com Virus

Neden biz program sisteminize Ekle senin araştırma yapmak için tavsiye iyi bir nedeni vardır. Lisanssız bir uygulama bilgisayarınıza zararlı bir program izin verebilirsiniz. Korsan bol-in ödenmiş yarar, freeware ve shareware sık sık enfeksiyonlar dağıtmak için kullanılır. Gözlerden uzak programın yürütülebilir ev sahibi ile paketlenmiş ve kendi şartları ve koşulları bonus aracı olarak dahil. Bu yüzden son kullanıcı lisans sözleşmesi (EULA) belirli bir parça yazılım yüklemeden sonra okumak önemlidir. Bu temel veya Otomatik modu belirli seçenekleri çıkarabilirsiniz olması gerekmektedir. Hepsini listelenen için özel veya gelişmiş modu seçin.

Bilgisayarınızda sizin bilginiz olmadan erişmek Lp.pccleanerutils.com adware için başka bir yoludur. Spam e-postalar ortak bir alternatiftir. Hepimizin günlük olarak önemsiz posta almak için kullanılır. Bunların büyük çoğunluğu atmak ise, belirli bir kaç meşru olarak yanlış olabilir. Dolandırıcılık sanatçılar kendi el sanatları ustaca haline gelmiştir. Genellikle varolan şirketlerin ve national post, yerel polis departmanı, Bölge Mahkemesi, hükümet dalları, kurumları, bankalar, gibi kuruluşlar adına kurye firmaları, sosyal ağlar ve diğerleri yazıyorlar. Logo ve ilgili kişileri ilgili varlığın mektup ekleyerek, o-ebilmek var olmak yasal bildirim gönderilmesini aynı. Verili bir ileti güvenilirliğini kanıtı için hesabınızdan gönderilmiş hesabınızı kontrol edin. Bu taklit edilemez.

Son olarak, Lp.pccleanerutils.com adware çevresinde başka bir potansiyel tehdit adresine ihtiyacımız var. Kötü niyetli araç bilgi topladığınız mümkün olabilir. Çoğu adware programlarının web tarayıcısından gözatma oturumlarını ve kayıt verilerini izlemek için yeteneği vardır. Ayrıntılar gibi geçmişi, Çerezler, tuş vuruşlarını, IP adresiniz, coğrafi konum, alan kodu, e-posta, ikamet, telefon numarası, Faks, kullanıcı adları, parolalar ve mali kimlik bilgileri etkilenebilir. Bu tür programlar sahiplerinin özel veri toplamak için izin sormayın. Onlar satmak için izin sorma ya. Kişisel verilerinizi darknet pazarlarda satılan, siber hırsızlık kurbanı haline gelebilir.

Lp.pccleanerutils.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni Başlat.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Lp.pccleanerutils.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *