Nasıl LookSmart.ME (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove LookSmart.ME

LookSmart.ME kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu LookSmart.ME kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

LookSmart.ME sayfa yerine sessizce önceki ana sayfası ve arama motoru geçiyorsa, biz sizin için kötü haberlerim var. Makinenizi bulaşmıştır. Öyle. Şu anda bir sinir bozucu tarayıcı korsanının enfeksiyon ile ilgili vardır. Bildiğiniz gibi hiçbir tip bir program, bir siber tehdit olarak sınıflandırılır, sisteminiz için iyi olabilir. Bu korsanının dahil. Yararlı değil. Yararlı değil. Ama o zararlıdır.

Zararlı inanılmaz derecede rahatsız edici ve çıkarcı da. Bu gemide tutmak yok pozitif getirecektir. Aksine. Bu sorunları gömecekler. Diğer bir deyişle, tabii izin verirsen. Sen değil önerilir. Bir kez sen LookSmart.ME site noktaya, gaspçı’nın saklandığı yer için aramaya başlamak ve bulduğunda, keşif çıkarın. Yolunuzu atar sorunlar sadece zaman geçer gibi yükselmek olacaktır unutmayın. Onlar daha fazla her gün ve sonunda olacak, enfeksiyon kontrolden alacak. Bunun olmasına izin vermeyin. Korumak senin sistem önce korsanının bazı geri dönüşümsüz hasara neden başarıyor. Eğer biraz zaman verirsen, o-ecek çünkü. Derhal hareket ve davetsiz misafir temelli kaldırın.

Bir kez installed, kötü korsanının tüm tarayıcılar bozmak. Bağışıklık hiçbir tarayıcı vardır. Tüm Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Opera, vb bulaşmış. Zararlı onlara onun sinir bozucu uzantısı ekler ve bu tam kontrolü ele alır. Bu senin ayarlarında izinsiz değişiklik yapmadan başlar ve c büyük karışıklık yapar. Örneğin, ana sayfanızı değiştirmek LookSmart.ME sayfa için iyi mi diye soruldu? No Sadece buldum orada bir gün. Korsanının senin iznine ihtiyacım yok. Nasıl uygun gördüğü davranır ve sonuçları sizin için iyi değildir.

Remove LookSmart.ME
The LookSmart.ME Virus

Ayrıca, enfeksiyon tamamen tarama deneyimi yıkan. Evde beslenen hayvan kesintiye uğratmadan tek bir online hareket yapamaz. Sürekli entrikalı siteler için yönlendirir ve reklamlarla kaskı. Tamamen reklam her türlü tarafından engellenmeyen tek bir sayfa değil. Ve bu sadece rahatsız edici değil, aynı zamanda tehlikelidir. Ekranınızda gördüğünüz bir şey güvenilir değil. Korsanının güvenli içeriği görüntülemek için güven olmaz. Tam tersi. Seni görmek en bozuk ve tıklarsanız, daha fazla malware üstünde senin zaten bulaştırmak PC indirme risk.

Bilgisayarınızı konuşan, aynı zamanda acı çekiyor. Performansını önemli ölçüde zararlı’nın maskaralık nedeniyle kötüleşir. Bir tarama hızı yavaşlar. Sık sık çöküyor. Tarayıcılar dondur. Apps yüklemede başarısız. Bu bir kabus olmalı. Kendine bir iyilik yap ve tüm bunlarla koymayın. Gaspçı’nın kalış kısa kesti. Sen-ebilmek almak eylem en iyi ders bu. Çekinmeyin ve al. Bizim kaldırma kılavuzu izleyin ve PC’nizi tamamen temiz. Ne kadar çabuk bunu, daha iyi. Gecikmeler pişmanlık için yol.

Nasıl korsanının makinenizi girdiniz mi? Bu yana zararlı sizin izniniz olmadan giremezsiniz, bu bunun için sorar. Belli ki, bir noktada, verdiğin. Yine de kendine karşı çok acımasız olmayın. Seni oyuna getirdi. Korsanının açıkça onay için sormaz. Bu freeware, spam, bozuk sayfalar, taklidini yapmak sel gibi aldatıcı yöntemler kullanır. Ancak, başarılı olmak için en iyi ne zararlı ihtiyacı, dikkatsizlik var. Rüzgar dikkatli atmak eğer herhangi bir bu taktikleri iş yapacak. İhmal etmeyin. Uyanık olmak ve korsanların işi daha kolay yapma. Bu gemide zaten bir kez başa girmesini bir Bulaşmayı önlemek amacıyla her zaman daha kolaydır.

LookSmart.ME Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala LookSmart.ME–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *