Nasıl Lktoday.ru (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Lktoday.ru kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Lktoday.ru kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Online gitmek her zaman Lktoday.ru sayfasını görürseniz, biz sizin için kötü haberlerim var. Makinenizi artık enfeksiyon-Alerjik değil. Bir tarayıcı korsanının parazit limanlar ve Lktoday.ru sitenin görünümünü açık bir ibret vardır. Çünkü bu tam olarak nedir o uyarı dikkate alın. Tehlike içinde olduğunu ve acil önlemler almak kabul etmiş oluyorsunuz. Ne kadar çabuk kötü korsanının, senin için daha iyi ve makinenizi kurtulmak.

Hava korsanı tehlikeli, işgüzar, sinir bozucu ve yıkıcı vardır. Yeterince bu zor yolu bulmak için beklemeyin. Bunun için bizim kelime almak! Sizi hayal kırıklığına uğramayacaksınız söz veriyorum. Lktoday.ru sayfa spot için zararlı’nın saklandığı yer aramaya başlamak ve keşif çıkarmak. Oyalanmak yok. Senin durum her geçen dakika kötüleşir. Davetsiz misafir silin. Sen-ebilmek almak eylem en iyi ders bu. En kısa zamanda çıkar. Gecikmeler pişmanlık için yol.

Gaspçı, başarılı bir yüklemeden sonra hemen çalışmaya başlar. Sen farkında olmadan tüm tarayıcılar tam kontrolünü alır. Sadece şeylerin farklı olduğunu bulmak için online bir gün gitsen iyi olur. Örneğin, önceki ana sayfası ve arama motoru tarafından Lktoday.ru sayfası yerini almış. Bu değişikliği onayladı mı? No Bunun bir etkisi haberdar olduğunu? No Artık tarayıcılar kontrolünüz altındadır ve sizin izniniz gerekli değildir çünkü.

Lktoday.ru görür uygun yetkilendirme için sormadan ne olursa olsun yapabilir. Şimdi, bu yüzden, Lktoday.ru site online gölge olur. O orada rahatsız etmek varlık tek bir hamle yapamazsınız. Yalnız da değil.

Sen çok ziyaret sadece entrikalı siteler de diğer zorunda kalıyor. Eğer sürekli yönlendirildi ve reklamlar ile alı gibi aradığınız bir şey bulamıyorum. Bu zararlı e cehennemi deneyimi Online döner girmeden. Tüm bu, tabii ki, müşteri adayları kötü PC performans. Hatta çevrimdışı faaliyetleri bozulur. Senin makine çökmesine ve zaman zaman donma başlar. Hızı önemli ölçüde yavaşlar. Programlar almak yüklemek için ages. Bazıları hatta hiç yüklenmiyor. Makinenizi kullanarak gerçek bir sorun haline gelmektedir.

Bu sonsuza kadar biliyorsun devam edemeyiz. Bilgisayarınıza gerekli. Onu yok etmek için korsanının bırakamam. Senin için çalışan tek çözüm davetsiz misafir hemen çıkartılmasıdır. O gidince, her şey normale dönmesi ve sen-ecek muktedir yeniden Web’de barış içinde. Ne için bekliyorsun? Bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu izleyin ve haşere ASAP kurtulmak. Ne kadar çabuk öldü daha iyi.

Nasıl Lktoday.ru korsanının ile sıkışmış almak? En sık kullanılan girme tekniklerden birini freeware donatılacak denir. Asla başka ne onlara bağlı bildiğiniz gibi web üzerinden ücretsiz programlar yüklediğinizde çok dikkat. Her zaman özel ayarları Kurulum Sihirbazı standart olanlar yerine seçebilirler. Evet, onlar daha fazla zaman alır ama onlar da her ek olarak paket app bağlı görmek hem de yüklemeyi bitirmeden önce seçimi kaldırmak olanak tanır.

Standart seçenekleri ile tüm ekstralar otomatik olarak yüklenir ve geç onlarla yüzleşmek zorunda kalıyor. Onları girmesini önlemek için zaman ayırın. Acele ediliyor sadece hackerlar yardımcı olur. Onların işi kolay yapıyoruz. Bunu yapma. Biraz ekstra zaman ve dikkat gelecekteki sorunları ton kurtarabilir. Bir dahaki sefere, bir şey üstünde senin PC yüklemenizi hatırlıyorum.

Lktoday.ru Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Lktoday.ru kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Lktoday.ru–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *