Nasıl Livermony.info (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Livermony.info

Livermony.info kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Livermony.info kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Tarayıcı korsanları malware en sinir bozucu türü olarak kabul edilir. Neden? Ekran ile rahatsız edici açılır pencereleri, reklamlar, saldırı yeteneği ile ünlü oldukları için güncelleştirme isteklerini, yanıp sönen mesaj, özel teklifler ve kuponlar, özel fırsatlar ve diğer şüpheli bağlantılar kar tek amacı ile sahte. Bu kolayca kaçırmak tarama verilerinizi sörf geçmişi gibi elde etmek için güç ve alışkanlıkları, arama sorguları, tercih edilen web siteleri, çünkü yapılabilir vb
[firefox extensions o kadar da kötü amaçlı yazılım bu tür için kolay tarayıcı ayarlarınızı değiştirmek ve uzantıları yüklemek için] ve araç çubukları sizin bilginiz veya izniniz olmadan. Aniden ana sayfası ve arama motoru tarafından Livermony.info yönlendirme yerine fark ederseniz, bu sinir bozucu korsanının yüzünden olduğunu.

Remove Livermony.info
The Livermony.info Virus

Sık sık Kullanıcı bilmeden bu ‘virüs’ ile onlarýn bilgisayar bozar. –Dan bilinmeyen gönderen spam e-postalar, ekleri ve yürütülebilir dosyaları açarsanız bu kolayca ortaya çıkabilir. Bu kötü amaçlı yazılım dağıtım başka yollarla sahte güncelleştirme isteklerini, bohça bilgisayar yazılımı, virüslü bağlantıları ve reklamlar, sel ve diğer olabilir. Kullanıcılar her zaman onlar güncelleştirmek onların bilgisayar programı ve kullanma resmi ve lisanslı kaynaklardan sadece emin olmak için tavsiye edilir.

İnternet’ten içerik indirme, gözle ilgili için özelleştirilmiş bir modu Kurulum Sihirbazı’ndaki önerilir. Bu yükleme işlemi üzerinde tam denetim izni verecek ve istemediğiniz herhangi bir şüpheli yazılımları kolayca seçimini kaldırabilirsiniz.

Tarayıcı korsanları hafifçe tedavi değil üzeresiniz. Size potansiyel olarak tehlikeli olabilir iken reklamlar ve pop-up üreten göründüğü esas olarak yapıyorlar, bu tür reklam sayfaları yeniden yönlendirebilirsiniz. Virüslü bir linke tıklayarak, sisteminizdeki diğer virüsler davet edebilir. Bir özel satış teklifini tıklayarak ve aslında ne buldun ransomware krizi olduğunu düşündüm Eğer düşünün.

Bu senin de başına gelmesini istemiyorsun, değil mi? Kendini özel verilerinizi olası bir saldırı kaydetmek için hızlı bir şekilde hareket tavsiye ve bu zararlı haşere hemen kaldırılması ile devam edin. Bu görevi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz bu yüzden işleminde size rehberlik eder. Tüm yapmanız gereken bu tarayıcı korsanının bilgisayarınızdan kaldırmak ve başa, huzurlu ve reklam ücretsiz tarama deneyimi almak için aşağıdaki ayrıntılı talimatları izleyin.

Livermony.info kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Livermony.info–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *