Nasıl Linkury Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Linkury Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Linkury Virus kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Linkury programı ile şaşırıp kalmış üstünde senin makine? Evet ise, bir adware haşere ile bulaşmış söylemek özür dileriz. Evet, Linkury adware parazitler ailesine ait ve şu anda bir karışıklık yapmak senin PC, üzerindedir. Neden gemide, enfeksiyonları tutmak gerekir değil açıklamaya gerek yok orada? Ama biz neden Linkury kaldırmanız gerekir hemen açıklayacağım. Adware zararlıları neredeyse Truva atları ve ransomware parçaları olarak tehlikeli olsa bile, onlar zararsız değildir. Onlar da kaldırmak ancak nispeten kolay vardır ya aptal izin.

Linkury zararsız değil. Özellikle dışarı çıkmak için yeterli zaman verilirse, adware olabilir kontrolü ve geri dönülmez bir hasara neden olur. Bu yüzden onun acil silme bir zorunluluktur. Yer üstünde senin makine için böyle bir tehlike yoktur. En kısa zamanda bu nokta, tam onun saklandığı yer bulmak ve çıkarmak. Sana atıyor sorunlar yalnızca her geçen gün daha fazla olacak.

Buna katlanmak yok! Bilgisayarınızı bu! Onun iyiliği için sorumludur. Önlemleri almazsan, başka kimse yapmayacak. Alışkanlık’uninstall belgili tanımlık adware kendisi. Oh, hayır. Bu olduğu sürece seni rahatsız etmeye devam edecektir. Onun kalmak kısa kesti. Gelecekteki kendini-ecek var olmak çok minettar.

Linkury, reklam destekli bir uygulamadır. Bu sahtekarlardan bu özel siteler için web trafiği artırmak ve böylece pay-per-click gelir kazanmak için kullanmak anlamına gelir. Bu bir hiç bitmeyen reklam bombardımanı tarafından gerçekleştirilir. Tüm tarayıcılar düşündürücü sponsor reklam ton ile enjekte. Üzerlerine tıklayınız hackerlar kar kazanmak. Onlar sizin pahasına zengin olsun. Ve bu reklam önlemek mümkün olacağını sanmıyorum.

Hayır! Kaçınma sadece geçici bir çözümdür. Belgili tanımlık ads başından beri o kadar çok ve daha fazla zaman geçer gibi olurlar. Onlar da her yerde vardır. Tüm ekran tamamen kaplıdır. Ayrıca bazen sağ fare imleç altında görünürler ve yine de tıklatın. Ya da sörf web yüklemeyi her deneyişinizde gölgeli bir siteye yeniden.

Yok bu reklam kurtulmak vardır. Onları bile sağladıkları “X” butonları ile kapatamazsınız. Kullanıcı bir reklamı herhangi bir yeri tıklatın ve sahtekarlardan para. Sadece bu değil, gerçi. Ayrıca tıklatarak kendinizi kötü amaçlı yazılım için maruz. Reklamları da sayfaları enfeksiyon tam yol veya enfeksiyonları kendilerini gizlemek. Her iki durumda da tek bir tıklama için daha fazla zararlıları ile almak bulaştırmak için yeter.

Makinenizi zaten tek bu adware nedeniyle düşük performans unutmayın ki. Onun sinir bozucu yavaş hızıdır. Bu çöker ve sık sık donuyor. Tarayıcılar içeriği görüntülemek için mücadele ediyoruz. Hatta Internet bağlantınızı etkilenip etkilenmedikleri sınanmamıştır. Ne olacağını hayal eğer sen her zamankinden daha fazla ödün veriyorsun. Bu riski almak istemiyorum. Linkury ASAP kaldırın. El ile yapmak için bu makalenin sonunda sen-ecek bulmak bizim kaldırma kılavuzu kullanın.

Gelecek enfeksiyonları kendinizi korumak için nasıl? Tek kelime-dikkatli olun. Dikkatsiz bu sefer bulaştı tek sebebi. Enfeksiyonlar bilgisayarınızı bildirmek için ihmalkar olmak sensiz giremezsiniz. Aynı hatayı tekrarlama. Uyanık ve her zaman tetikte olun. Çift kontrol kalmayı sürdürüyor. Asla genel Is Sartlari atlayın. Gölgeli yer uzak dur. Yalnızca güvenilir download kaynak kullanın. Başka bir deyişle, senin durum tespiti yapmak. Şanslar güvenmek yerine, uyanıklık seçin. Enfeksiyonlar uzak tutmak yardımcı olur. Ve ne dikkatsizlik enfeksiyonları davet yapıyor. Doğru seçim yapmak.

Linkury Virus Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Linkury Virus–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *