Nasıl Lghtds.net (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Lghtds.net

Lghtds.net kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Lghtds.net kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Kesintisiz Lghtds.net sayfa görüyor musun? Online gitmek her zaman görünüyor mu? Her iki soru için cevap Evet ise, o zaman hata yapmayın. Bilgisayarınız bir enfeksiyon bir dizi vardır. Bir adware parazit bir yere sisteminizde gözlemliyor ve bulmak ve en kısa zamanda silmek için sizin görevinizdir. Evet, zararlıları en tehlikeli tipi virüs ama bu seni neden olamaz anlamına gelmez değildir adware zarar. Onlar zararsız değildir, buna emin ol.

Şu anda ile sıkışmış haşere sen ve senin makine için bir tehdit oluşturuyor. İşte sisteminizden kaldırmak için gerçekleştirerek sonra yapılacak en iyi şey olduğunu. Ne kadar çabuk öldü daha iyi. Lghtds.net site sürekli görünümünü “reklam yazılımı” diye bağırıyor bir büyük, neon uyarı işareti olarak almak. İpucun bu. Kulak verin. Bir kez bir kez güvenilir tarayıcılar sayfanıza spot, acil önlemler almak. İçin zararlı’nın saklandığı yer aramaya başlamak ve keşif silin. Bunu görmezden ve ayrılmak o serbestçe çalışmasına, pişman olmadan önce uzun sürmez. Gecikmeler pişmanlık için yol.

Bir kez belgili tanımlık adware girer, her şey baş aşağı gidiyor. Normalde ve barış içinde web sörf geçmişte kalır. Her zaman tarayıcılar açık, şu andan itibaren Lghtds.net site selamlıyorum ve seni rahatsız etmek için orada. Sürekli online arkadaşınız sayfa haline gelir ve bu şekilde elde olmadan taşıma online tek bir yapamazsınız. Her yerde, her zaman bunu yeniden yönlendirildiğinden ve gölgeli sayfaları gibi diğer elde ediyoruz. Sen cant’bulmak de arıyoruz. Ve bu yeterli, günlük olarak atılan reklam ton hakkında unutmayalım falan değil. Ne de olsa bir adware ile ilgileniyor.

Remove Lghtds.net
The Lghtds.net Virus

O yaptığı şey bu. Bu reklamlar 24/ ile amansız 7. Bu reklam, online alışveriş ile veya başka bir şekilde yardımcı olacağını düşünüyor musunuz. Onlar alışkanlık. hacker onları belirli sayfalara web trafiğini artırmak ve pay-per-click mekanizması kâr elde etmek için kullanın. Her zaman bir reklam tıkırtı sahtekarlardan para alıyorum. Para harcama ve kötü amaçlı yazılım için aynı anda tehlikeye maruz. (Orada onlardan fazla) bozuk bir reklamı için ne varsa, başın belada. Reklam için tehlikeli, bozuk bir sayfa açabilir, tam parazitler veya parazit kendi içinde gizlemek.

Her halükarda, bazen tek bir tıklama daha fazla enfeksiyonlar, zaten virüslü ve makine düşük performans davet etmen için yeter. –Dan senin PC için iyi kötü adware kaldırana kadar gördüğün her şeye kaçının. Ve değil oyalanmak. Sorun hakkında zararlı bir şey yapmazsak hem sayılar hem de önem büyümeye devam edecektir. Bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve bu bazı geri dönüşümsüz hasara neden olur önce silin.

Nasıl did sen almak bulaştırmak ile bu tehdit? Genellikle, adware enfeksiyonlar kurbanların makineleri girmek için freeware demetleri açmak. Web üzerindeki başka bir programa adware Crooks takın ve kullanıcıları dikkat olmadan Kürsü programı yüklediğinizde, onlar bununla yanında parazit yükleyin. Böyle sonuç önlemek için her zaman özel ayarları Kurulum Sihirbazı standart olanlar yerine tercih edin. Evet, onlar daha fazla zaman alır ama onlar da senin makine girmek üzere olan her Ayrıca ekli app görmenizi sağlar. Ayrıca tüm ekstralar yüklemeyi bitirmeden önce seçimini kaldırmak edebiliyoruz. Bunu yap ve PC güvenli tutmak. Biraz ekstra zaman ve dikkat sorunları ton kurtarabilir.

Lghtds.net Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Lghtds.net–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *