Nasıl Koilk Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Koilk Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Koilk Virus kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Ne adware olduğunu biliyor musun? Kendinizi böyle bir haşere ile uğraşmak zorunda? Hayır, sen şanslı olması gerekir. Şu ana kadar. Bu makaleyi okuma gerçeği göz önüne alındığında, sen Koilk enfeksiyon tarafından terörize varsaymak güvenlidir. Koilk bir adware ve gemide varsa, başın belada. Adware zararlıları için hoş arkadaşları yapma. Onlar herhangi bir şekilde yardımcı değildir. Onlar sadece taklit ve bir an için bile onların olduğunu düşünüyorum. Ancak, kısa bir süre sonra da onlar neden ne dağınıklık gerçekleştirecek. Koilk farklı değil.

Onu işe yarar bir şey beklemeyin. Parazit sadece baş ağrısı ve sorunları neden olur. O, tabii izin verirseniz. Sen yine de değil önerilir. Ne yapman gerektiğini kötü enfeksiyon silmek–dan senin sistem en kısa zamanda var. Bu yavaş ama emin adımlarla tarama deneyimi kalıntıları ve gelen bir ziyaretçi bir tüketici döner. Program yüzüne yalan söylüyor ve inansan iyi olur diyor bir kelime değil. Oracıkta at gitsin!

Koilk reklam denizinde boğuluyor. Ama onlar sen ve sen yalnız yapılmış gibi bu reklamlar görünür fark ettiniz mi? Onlar-si olmak içindir. Mesele şu. Sahipleri için ödeme tıklama başına gelir elde etmek belgili tanımlık adware vardı. Amaç için hangi sen-si olmak-e doğru tıkırtı üstünde reklamlar görüntüler. Ne zaman sen tıkırtı sahtekarlardan para alıyorum. Ama şansa zararlı değil. Tıklamalarınızın ihtiyacı ve onları almak için elinden geleni yapar. Bu yüzden reklam bombardımanı başlamadan önce Koilk onun ödev yapar.

Sana zararlı casus. Ne gibi öğrenmek için çalışmaları. Senin hakkında her şeyi biliyor. Ne ne sayfaları, ilginizi çeken ziyaret etmiş, her şey için baktın mı hangi ürünleri. Sonra çekici bulacaksınız reklamları görüntülemek için bu bilgileri kullanır. Bu şekilde, en az’ı tıklatın için cazip olacak biliyor. Bu tuzağa düşmez. Hiçbir şey tıklatın.

Sahte ve bozuk reklamlardır ve kurşun size sayfaları toplam adet enfeksiyondan tam uzlaşma veya enfeksiyonları kendilerini gizlemek olacaktır. Her iki durumda da tek bir tıklama sana yeter daha fazla malware üstünde senin makine indirmek için. Bunun olmayacağından emin olun. Reklamlar kurtulmak. Kaçınma sadece geçici bir çözümdür. Reklam tıklayın imkansız zamanla o kadar çok olur. Onların kaynağı, aka adware kurtulmak için Gönder onları için tek yolu bu.

Davetsiz misafir gidince, her şey normale döneceğim. Online gitmek her zaman ekranınızın pop-up ile kapsamında değildir. Ayrıca, makinenizin performansını artırır. Tek yapmanız gereken bizim kaldırma kılavuzu izleyin.

Nasıl did sen almak bulaştırmak bu adware ile? Birçok diğer zararlıları gibi Koilk da kurbanlarını bulaştırmak için eski ama altın araçlarının infiltrasyon için döner. Spam e-postalar, sahte güncelleştirmeleri, bozuk sayfalar, üçüncü taraf reklamları, freeware demetleri, vb gizler. Örneğin, Java iken aslında güncelleştirmekte olduğunuz, bir parazit yüklemekte olduğunuz düşünebilirsiniz. Daha dikkatli olun ve yalnızca yasal download kaynak kullanın.

Bazı yanıltıcı yan tümceleri gizlemek gibi de, asla genel Is Sartlari atlayın. Yazıları kullanıcılarının büyük çoğunluğu bir şey özledim eğilimindedir ve bu onların hatası değil. Senin hatan da izin verme. Her zaman uyanık ve dikkatli olun. Senin kendi makine korumak değil, hiç kimse de olacaktır.

Koilk Virus Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Koilk Virus–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *