Nasıl Kcontentdelivery.info (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Kcontentdelivery.info sayfası tarayıcınızda yer yoktur. Yönlendirildi eğer için durmaksızın, ciddi bir sorun olduğunu. Bu web sitesi aygıtınız işgal etmiştir bir kötü adware parazit bir sonucu olarak gelir. Bu site veya herhangi bir ‘için Kcontentdelivery.info tarafından getirilen’ belgili tanımlık ads, ile meşgul değil veya ‘Powered by Kcontentdelivery.info’. İşin aslı, adware mümkün olduğunca çok sayıda reklamları üretmek ve tarayıcınızı her açtığınızda görüntülemek için programlanmıştır.

Bu sinir bozucu zararlı hiçbir kaçış olduğunu. Hangi sayfa ziyaret etmeyi deneyin olursa olsun, birden çok reklam rahatsız devam. Gizli modu bile seni kurtarmaz. İçeriğe tıkladım şansını artırmak olarak tanıtılan, de daha çekici hale getirmek için parazit onları,–dan sen zaten elde edilen verilere göre özelleştirmek olacaktır. Her tıklama için yaptığınız, parazit ödemesi yapılacak.

Adware bilgisayarınızı, kendi kesmek parazit türü değil. İstila için senin yardımına ihtiyaç duyuyor. Cihazınızda izin veriyorsa, bu yüzden, ancak o zaman bu erişebilirsiniz. Adware enfeksiyon nezaket Kcontentdelivery.info Web sitesi açılır. Adware Kategori Gönderen kötü amaçlı yazılım şüpheli bağlantıları ve reklamlar, spam e-posta mesajları, sahte güncellemeleri, torrent dosyaları ve yazılım donatılacak pusuda olduğu bilinmektedir. Online yapmak ve bir şey üzerinde tıklatmadan önce iki kere düşünmek için yakın ilgi olduğu sürece, kurban bu can sıkıcı parazit düşmez.

En iyisi açık spam e-postalar, özellikle olanlar ekler veya yürütülebilir dosyaları içeren yönlendirmek. Daha sık sık–dan değil, bu tür mesajlar ile tehlikeli yazılım bilgisayarınıza bulaştırmak hedefliyoruz. Saflık ve onların tuzağına düşmek yaptığınız dikkatsizlik, Crooks güveniyor. Üstünde senin bilgisayar yazılımı karşıdan yüklerken dikkatli olun. Akıllı olan bu custom/ Gelişmiş Kurulum modu altında yüklemek için. Böylece, herhangi bir gizli içerik dışarı-in tercih etmeniz için görünür olacak. Adware kez kendisi gibi ek yazılım düzgün başkalarına değil açık ve hızlı kurulum modunu seçerseniz görünür olmaz kılık değiştirerek.

Şu andan itibaren bu tehdit bilgisayarınıza erişim alır o-ecek başlamak eğer üzerinde casusluk. Online aktivite izlenir ve parazit daha tıklayın olasılığı olacak özel olarak hedeflenmiş içeriği sağlayabilir böylece tarama geçmişi ve arama sorguları gibi veriler toplanacaktır. Kötü haber ise, adware bunun teşvik sayfaları doğrulamaz beri böyle sponsorlu İçerik tam olarak güvenemezsin. Dikkat et, sen yönlendirildi, bilgisayarınıza zarar ve parolalar gibi özel bilgileri çalmak istiyor bir şüpheli ve hatta tehlikeli üçüncü taraf Web sitesine davranmıyorsun, IP adresleri, oturum açma kimliği, banka hesabı kimlik bilgileri, kredi kartı numaraları, vb [[8 []]
Ayrıca, reklam büyük miktarda yakında crash ve düzenli olarak dondurma neden web tarayıcınızda etkilenmemiş. Kalmış ve yavaş internet hızı günlük bir olay olacak. Uzun gecikme, daha kötü durumunuza alırsınız. Normal, güvenli ve reklam ücretsiz bir tarama deneyimi için dönün ve kişisel verilerinizi uygunsuz pozisyonda yakalanın riskini ortadan kaldırmak istiyorsanız, Kcontentdelivery.info adware–dan senin PC en kısa zamanda kaldırmalısınız.

Kcontentdelivery.info kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Kcontentdelivery.info–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *