Nasıl kaldırılır “My Nickname in Darknet Is” Email Bitcoin virüs | Güncelleme

Trojans

Panik yapmayın! “My içinde Darknet adıdır” e-posta aldıysanız, bu sadece bir aldatmaca olduğunu bilmeli. Böyle bir mesaj kullanıcıları ve onlara onlar üzerinde casusluk inanıyorum yapmak korkutmak için oluşturulur. Bu korkunç e-posta onların bilgisayar kesmek ve tehlikeli bir Truva atı virüs bulaşmış olduğunu düşünmeye içine insanları kandırmak çalışır. Hırsızlar da senden çalındı duyarlı verilere sahip iddia ediyor. Veri, uygun seçerseniz bu dünya ile paylaşmak.

Bu scamware isteğe bağlı Bitcoin şeklinde para büyük miktarda ödeme arkasındaki insanlar. Onların yalanları güveniyor musun! Bu e-posta güvenilir bakmak yapmak için cyber suçla ilgili e-posta adresinizi yer alacak ve bazı durumlarda, parolanızı da. Bu bilgiler nedeniyle, kullanıcılar atlayacak yanlış karar onların bilgisayar gerçekten bulaştırmak. Ama bu sadece kısmen doğrudur. Bilgisayarınızın bir Truva atı tarafından ileti iddia ettiği kadar bulaşmışsa değil iken bu aslında e-posta bilgilerinizi çaldı kötü bir parazit tarafından yaşadığı ve onların tuzağına düşmek istiyorum hackerlar, bu veri sağlamak.

Scamware sinsi bir parazit var. Bu kötü amaçlı yazılım yaratıcıları, ihmal, yükleme içine kandırmak için güveniyor. Çoğu durumda, kullanıcıların bunu bilmeden yapmak. Bu haşere spam e-postalar, sahte güncelleştirmeleri, özgür yazılım demetleri, şüpheli bağlantıları ve reklamlar, yanı sıra torrent dosyaları gizlemek için bilinir. Aceleci olmayın. Durum tespiti, çevrimiçi durumunuz korumak için anahtardır. Satır aralarını okumak ve o ‘Kabul ediyorum’ düğmesini tıklatmadan önce tüm şartlar ve koşullar okumayı alışkanlık haline getirin.

Eğer dikkat değil ne tıklayın, bilgisayarınıza zarar vermek için amaçlayan bir şüpheli ve hatta tehlikeli üçüncü taraf Web sitesine yönlendirildi. İstemeden aygıtınız istila etmek kötü bir parazit izin vermeniz için sadece tek bir tıklama alır. Güvendiğiniz sadece resmi web sitelerini ziyaret edin. Yazılım yüklerken, bir özel veya Gelişmiş yükleme türünü tercih etmek en iyisidir. Scamware dağıtım başka yollarla bunlarla spam e-postalar, sahte güncelleştirmeleri, gölgeli bağlantıları ve reklamlar yanı sıra freeware ve sel dosyaları ile sınırlı değildir.

“My içinde Darknet adıdır” e-posta scamware herkes kolayca hüner. Onlar sana casusluk ve sana sahip oldukları toplanan verileri paylaşmak değil karşılığında bir fidye talep numarası. Ayrıca, bu mesajı geride crooks iddia, ne zaman bir porno sitesi ziyaret bilgisayarınız ile bu parazit bulaştı. Ancak, onlar kendi talep makul yapmak için herhangi bir daha fazla ayrıntı sağlamaz. Aslında olanlar, bir şekilde bilgisayarınıza sızmak kötü bir parazit izin verilir. Ve bu haşere senin email adres yazmak, parola ve korsanlara karşı değerli diğer ilgili verileri çalmak başardı.

Crooks “My içinde Darknet adıdır” e-posta aldatmaca arkasında ellerini bu bilgi var ve şimdi onların yalan inanman için kullanıyorsunuz. Bu sahte iletiyi aldıktan sonra yapmanız gerekenler olduğunu hemen silin ve scamware için sorumludur kötü amaçlı yazılım için bilgisayarınızı tarayın. Onu bulduktan sonra vakit yok! Senin durumun daha kötü olmadan tamamen bilgisayarınızdan, kaldır!

“My Nickname in Darknet Is” Email Bitcoin virüs kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala cant’çıkarmak “My Nickname in Darknet Is” Email Bitcoin virüs–dan senin bilgisayar? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *