Nasıl Jackettrain.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Jackettrain.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Jackettrain.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Son zamanlarda, tarayıcınızın davranış içinde garip bir şey fark ettiniz mi? Belki de ani bir değişiklik ana sayfası ve arama sağlayıcınızın sizin izniniz olmadan? Sürekli Jackettrain.com Web sitesine yönlendirildi mı? Bu soruların cevabı ‘Evet’ ise, bilgisayarınızın tarayıcı korsanı tarafından sızmış görünüyor. Ama merak etme. Hava korsanı virüs denilen olabilir, ama onlar bunun dışında. Neden? Çünkü onlar sadece, tarayıcı, bilgisayar sisteminizi etkiliyor.

Açılır pencereleri, özel fırsatlar ve promosyonlar, özel teklifler ve iletileri, yanıp sönen gerçek olamayacak kadar iyi olan Kuponlar, satış sahte gibi güncelleştirme isteklerini, vb tarayıcı korsanları ekran reklam içerik her türlü ile bombardıman. Bu zararlı böcek tarama geçmişi ve arama sorgularınızı elde etmek için yeteneğine sahiptir çünkü oluşturulan reklam özellikle size çekici bakmak için hedef olacak göreceksiniz. Bu kurban en üzerlerine tıklayınız ve böylece hacker pay-per-click yönteminden gelir elde etmek yardımcı olma ihtimali var emin olun böylece bitti.

Tarayıcı korsanları ‘virüs’ orada en çok dağıtılmış türlerinden biridir. Bu siber parazit ile enfekte bilgisayar almanın en yaygın yolu, yazılım ve sel dosyaları birlikte yanı sıra, spam e-posta mesajları, e-posta eklerini ve çalıştırılabilir dosyalar, sahte güncelleştirmeleri, şüpheli bağlantılar ve açılır pencereleri. Bu seni şaşırtabilir, ama sen o verme kendiniz giriş olmadan tarayıcı korsanları bilgisayarınıza sızmak olamaz. Sık sık kullanıcılar bilmeden bu kötü amaçlı yazılım için kurban düşmek.

Ne yapmak için bizim okuyucu tavsiye, potansiyel bir gaspçı bulaşmasını önlemek amacıyla yazılımı Internet’ten yüklerken dikkatli olun etmektir. Bir özel veya Gelişmiş tip-in tesisat, böylece için ne aslında, bilgisayarınızda yüklü üzerinde tam denetime sahip için tercih her zaman en iyisidir. Bu şekilde herhangi bir program veya şüpheli ya da hiç indir, ile başlamak istedim bulmak uygulama kolayca sadece seçimini kaldırabilirsiniz.

Tarayıcı korsanları çok tehlikeli olarak kabul değil gibi kötü amaçlı yazılımlar onlar hala hafife olmamalıdır. Sonuçta, bu reklamlar için nerede yönlendir bilemezsin. Bilgisayarınız almak ve kredi kartı numaraları, banka hesapları, IP adresleri, parola, oturum açma kimliği, gibi kişisel bilgilerinizi çalmaya hackerlar izin uzak tek bir tıklama olabilir vs. Şüpheli bir bağlantıyı izledikten veya sahte güncelleştirme açılır pencere tuzağa düşen, diğer virüs, ama bu sefer bir gaspçı daha tehlikeli tarafından saldırıya mümkündür. Truva atları, solucanlar, casus yazılımlar ve hatta ransomware gibi enfeksiyonları hakkında konuşuyoruz! Sadece en kötü davranmaya karar vermeden önce olmasını beklemeyin.

En kısa zamanda tarayıcınızın içerdiğine dikkat edin Jackettrain.com Bu yönlendirme tarafından biz tavsiye hasar neden mümkün olmadan hemen kendi bilgisayarınızdan kaldırmak için kaçırıldı. Tabii, reklamlar tehlikeli görünmüyor olabilir, ama tarayıcınızın sonra bilgisayarınızın genel performansını azalmaya neden olur sonunda o-ecek başlamak çökmesini, onlarla çok fazla yüklenmiş alacak. Biz başarıyla bu siber parazit ile başa çıkmak için yardımcı olabilir. Tek yapmanız gereken bizim ayrıntılı talimatları uygulayın.

Jackettrain.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Jackettrain.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Jackettrain.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *