Nasıl Iresults.ampxsearch.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Iresults.ampxsearch.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Iresults.ampxsearch.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Senin için yönlendirilmiş yapmak Iresults.ampxsearch.com her zaman bu kadar dokunmatik bir daha önce güvenilir tarayıcıların site? Evet ise, Haberler iyi değil. Makinenizde bir tarayıcı hijacker olduğunu ve neden her zaman Iresults.ampxsearch.com sitesine bakın nedenidir. Korsanının zaten sisteminizi arkada girin başardı ama Iresults.ampxsearch.com görüntüsünü, ipucu.

Kendisi için açığa korsanının’ın yolu. Senin için ancak, Bu sayfa görünümünü bir uyarıdır. Kulak verin. Risk korsanının gözardı etmiyoruz teşkil etmektedir. Bu aynı riski daha tehlikeli diğer enfeksiyonlar poz, ama hala bir risk gibi olmayabilir. Ve korsanının hala bir enfeksiyon ve enfeksiyon göz ardı edilmemelidir. Her biri sonunda kontrolden alır ve çirkin şeyler. Davetsiz misafir karşı acil eylem almak kendini gelecekteki sorunları ton kurtarmak istiyorum. Bir kez sen nokta Iresults.ampxsearch.com site saklanma yeri korsanının için aramaya başlamak ve bulduğunda, silin. Ne kadar çabuk size zararlı, daha iyi kaldırmak. Ertelemek değil. Gecikmeler pişmanlık için yol.

Korsanının girer sessizce ama bir kez içinde varlığını kaçıramam. Aniden, senin deneyim browsing değişiklikler önemli ölçüde daha iyi için değil. Tüm tarayıcılar korsanının almak ve böcek’ın kontrolü altında düşmek. Onaylama hatırlamıyorum varsayılan ayarlarına değişiklikler fark etmeye başlarsınız. Örneğin, önceki ana sayfası ve arama motoru are gone ve Iresults.ampxsearch.com sayfası kendi yerlerde.

Buna razı oldu mu? No Değişikliği haberdar değildi. Korsanının tüm kendisi ve şimdi gölgeli sitesini online gölgen olduğunu yaptı. Her fırsatta görünür ve ondan kurtulamıyorum. Bunun dışında tarayıcılar da yepyeni bir uzantısı veya eklenmiş bir eklenti olduğunu fark edebilirsiniz. Bu da hijacker olduğunu yapıyor. Bu yol kontrolü ele alır ve ne ekranda görüntülenecek karar verir.

Çoğunlukla, reklamları görmek. Çok sayıda rahatsız edici, günlük olarak ekrana reklam kapak sponsorluğunda. Neden? Çünkü enfeksiyon geliştiriciler onları pay-per-click gelir elde etmek için kullanın. Tıklamalarınızın her biri kendi ceplerini doldurur. Sadece pest uçakta tutarak bir sponsor suçtan arındırırkentertemizdir hale gelmektedir. Sadece bu değil, ama online faaliyetleri etkin bir şekilde yıkıldı. Sürekli saldırılar karşısında her zaman acı çekiyorsun. Çok tehlikeli sitelere yönlendirildi. Sen are seyir için bir şey bulamıyorum. Ve tüm dön, makinenize düzgün gerçekleştirmek mücadele ediyor.

Tüm bu kötü korsanının yüzünden. Neden sessiz? Neden onun maskaralık ile koymak? Ondan kurtulmak sonra her şeyi geri normale geçecektir. Yani, zaman kaybetmeyin. Bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu izleyin ve iyi için makine temiz. Gelecekteki kendini minnettar olacağım.

Nasıl korsanının girdiniz mi? Kendini bunun için teşekkür etmek var. Dikkatsiz ve zararlı değil tarafından kayma başardı. Gelecekte, daha dikkatli olun. Özellikle ne zaman sen uzakta-in web ücretsiz programlar download. Birçok durumda, hırsızlar kötü niyetli uygulamalar böyle Ücretsiz program için takın ve dikkat ödemezseniz, onları başka bir program yükleyin. Her zaman şartlar ve koşullar kabul etmeden önce okuyun. [[81 hakkında]] next/ unutmak bitirmek “taktiği. Kalmayı sürdürüyor bilmeliyim. Uyanık olun. Crooks iş daha kolay ihmal ve kendinizi kolay bir hedef yapma yapma. Fazladan dikkat uzun bir yol gidiyor.

Iresults.ampxsearch.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Iresults.ampxsearch.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *