Nasıl Iperadventure.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Iperadventure.com

Iperadventure.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Iperadventure.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Iperadventure.com Web tarayıcınızda görünen tutar eğer kötüye işarettir. Kötü bir adware, web tarayıcınızın sızmış bir işaret. Adware, bilgisayarınızda istediğiniz bir şey değil. Bu web sitesi görür görmez, tedbirler ve bu çok geç olmadan kötü amaçlı yazılım ve bu can sıkıcı kaldırmak ihtiyacın ciddi zararlar yapılır. Gördün mü, bu kötü amaçlı yazılımlar her türlü reklam metin, afiş, açılır pencereler, sözde dikkatli sen, bilgisayarınızdaki bir şey yanıp sönen iletileri veya sahte yardımcı programları veya yanlış güncelleştirmeleri tanıtmak reklamlar gibi çeşitli biçimlerde seninle bombardımanına.

Gerçek olmak için çok iyi bakmak herhangi bir reklam görürseniz, muhtemelen vardır. Çoğu zaman, Özel Tek kerelik sunar, özel fırsatlar ve satış, kuponlar, indirimler, vb şeklinde reklamlardır. Geçmişi ve arama sonuçları tarama gibi kendi web etkinliğini izlemek için adware’nın yeteneği sayesinde kullanıcı için daha çekici görünmesi için özelleştirilmiş olacaktır. Amaç gelir pay-per-click veya başına ödeme görünümü yöntemle oluşturmaktır.

Adware spam e-postalar ve ekleri, özgür yazılım demetleri, sahte güncelleştirme isteklerini, şüpheli bağlantıları ve reklamlar, sel, vb gizlemek için bilinir. –Dan bilinmeyen gönderen şüpheli e-postalar alırsanız, onları açmamak üzere okuyucularımız öneririz. Spam e-postaları tehlikelidir. Daha sık sık–dan değil, onlar ciddiye bilgisayarınıza zarar verebilecek virüs bulaşmış ekleri içerir.

Remove Iperadventure.com
The Iperadventure.com Virus

Yazılımı yüklemeye çalışırken, yapılacak en akıllı şey yükleme gelişmiş veya özel türü takip etmektir. Bu şekilde, herhangi bir gizli programları veya apps, varsa onları görmek mümkün olacak. Size herhangi bir ek yazılım, seçimini kaldırmak için şiddetle tavsiye en yaptıkları gibi büyük olasılıkla kötü amaçlı yazılım olup çıkmak.

Korkmayın. Adware gerçek bir ‘virüs’ olarak birden çok kullanıcı tarafından kabul edilir değil. Yine de, bu etkisiz hale değil. Bu kötü amaçlı yazılım üreten reklamları gizli tehlike olabilir. PC’nize kısır tehditler erişim verme uzakta bir tıklama olabilir. Parola, oturum açma kimliği, banka hesapları, kredi kartı numaraları gibi kişisel veriler üzerinde ellerini almak için senin ihmal itimat bilgisayar korsanları vs. Bir kez onlar bu bilgi edindim, bunu kar için diğer üçüncü kişilerle paylaşabilirsiniz.

Tarayıcınızda, kalır daha fazla zaman o daha fazla reklam elde bu adware hakkında daha da kötü bir olmasıdır. Tarayıcınızın yakında bunların tümünü görüntüleme ile mücadele başlar ve sonunda donma ve çökme başlayacaktır. Bir noktada, tamamen yanıt vermeyi durdurur ve herhangi bir online iş yapmak mümkün olmayacaktır. Bu yüzden en kısa zamanda varlığını algılamak ve çok geç olmadan, tarayıcınızın kontrolünü yeniden kazanmak kötü amaçlı bu parazit kaldırmanız gerekir.

Iperadventure.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Iperadventure.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Iperadventure.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *