Nasıl Hwcdn.net (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Hwcdn.net kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Hwcdn.net kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Hwcdn.net yönlendirme başın belada açık bir göstergesidir. Bu Web sitesini sürekli görünümünü tarayıcınızın kötü bir korsanı tarafından enfekte olmuş bir işaretidir. Bir kez bu parazit işgal etti, hemen ekran tüm tür-in reklam-pop-up’lar, metin, afiş, hatta uyarı iletileri yanıp sönen ile sel başlatır. En sık, bu içeriğin farklı özel fırsatlar, özel teklifler, kuponlar teşvik edecek ve indirimler,

şey vb tür reklamları hakkında onlar özellikle olacak kullanıcıya daha çekici bakmak için hedeflenen. Bu online aktivite izlemek için ve tarayıcı geçmişi ve arama sonuçları daha iyi terfi içeriği özelleştirmek için gibi veri toplamak için korsanının’ın yeteneği sayesinde mümkün. Ana hedefi sponsor sayfaları ve onların teklif yapmak için bu parazit programlanmış siber suçlular için PPC (Pay-Per-Click) gelir oluşturmaktır.

En yaygın yolu yaymak bir tarayıcı korsanının için spam e-postalar ve ekleri, yazılım demetleri, virüslü bağlantıları ve reklamlar, sahte güncelleştirmeleri ve sel vardır. Spam e-posta iletileri alırsanız özellikle bu tür ekleri ile açık onlardan direksiyon öneririz.

Daha sık sık–dan değil, bu tür e-postaları tarafından enfekte veya bilgisayarınıza sızmak ve kesmek için arka kapı açmak amaçlayan kötü amaçlı yazılım içeren. Onlar senin saflık itimat ve kişisel ve mali bilgilerinizi ele geçirmek için bu fırsatı sömürecek. Bu yüzden dikkatli olmak çok önemlidir. ‘Kabul ediyorum üzerinde’ tıklayarak içine acele ya da tüm Genel Is Sartlari okumadan ‘İleri’ düğmesini değil. Ayrıca, yazılım yüklerken bu yana herhangi bir malware ek yazılım olarak gizli olup olmadığını mümkün olacak tek yolu sadece Gelişmiş Kurulum Sihirbazı’nı altında yüklemek için tavsiye ederiz.

Hava korsanı sadece rahatsız edici reklamları çok sayıda üretme yeteneğine sahip değildir. Onlar da senin homepage, yeni sayfalar ve tercih edilen arama motoru aynı şüpheli Web Hwcdn.net ile değiştirebilirsiniz. Dahası, bu kötü amaçlı parazit tarayıcınıza tartışmalı yeni araçlar, eklentileri veya araç çubukları yüklemek için izin gerekmez. Size en kısa zamanda üstünde senin PC varlığını fark bu tehlikeli parazit kaldırmak için çağırıyorum. Artık onun kaldırma gecikme, sonuçları daha kötüye gider.

Zamanla, internet hızı düşecek ve tarayıcınızın düzgün çalışması başarısız olur. Bir noktada, bu yana sürekli çarpışma olacak ve tüm reklamlar nedeniyle donma yolunda atılan tarayıcı kullanmak mümkün olmayacak. Bizim tavsiye izleyin ve bu can sıkıcı tarayıcı korsanının ASAP kurtulmak. Bir kez daha tarayıcınızın kontrolünü yeniden kazanmak istiyorsanız, bizim talimatları izleyin öneririz.

Hwcdn.net kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Hwcdn.net–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *