Nasıl Home.firrectly.top (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Home.firrectly.top kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Home.firrectly.top kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Sürekli Home.firrectly.top sayfasına yönlendiriliyorsunuz mı? Kötü haber hizmetkarlar olmak istemem ama bu bilgisayarınızın tarayıcı korsanı tarafından enfekte olmuş gibi görünüyor. Böyle malware enfeksiyon belirtileri nelerdir? Her ne zaman sen kaş belgili tanımlık enterne, sen-ecek almak “” Home.firrectly.top bağlanma”bekliyor Home.firrectly.top”, demek iletileri durum çubuğunda,

hangi sayfa ziyaret etmek istiyorum olursa olsun vb, bombardıman tacizkar reklamlar, açılır pencereleri, özel fırsatlar, özel teklifi ve kuponlar gibi sahte istekleri ve diğer şüpheli bağlantılar ve yönlendirmeler güncelleştirin. Rasgele metin köprüleri döndü fark edeceksiniz. Diğer işaret-in kaçırılan bir tarayıcı araç çubukları, eklentileri ve uzantıları yetkisiz teçhizatları, ana sayfa ve tercih edilen arama sağlayıcısı Home.firrectly.top Web sitesi tarayıcı ayarları’nda başka değişikliklerin yanı sıra ile vardır.

Bilgisayarınızın tarayıcı korsanının ile enfekte almanın en yaygın yolları tarafından spam e-postalar ve ekleri yanı sıra emails–dan bilinmeyen gönderen, sahte güncelleştirme isteklerini, yürütülebilir dosyalar yazılım demetleri, virüslü bağlantıları ve reklamlar, sel ve daha birçok ücretsiz. Gelecek kötü niyetli yazılımın bulaşmasını önlemek için ne yapabilirim? Her zaman güvenilir ve resmi kaynaklardan yazılım güncelleştirmelerini almak için tavsiye ederiz.

Programlar ve uygulamalar yabancı ve şüpheli Web sitelerinden indirme kaçının. Çünkü bu ne aslında, bilgisayarınızda yüklü üzerinde tam denetime sahip tek yolu içerik Internet’ten yüklerken yükleme Custom/ Gelişmiş türü için kabul etmek her zaman en iyisidir. Bu mod Kurulum Sihirbazı yardımıyla, sen kolayca herhangi bir program veya gereksiz ya da ilk etapta indirmek için asla amaçlanan gördükleri uygulama seçimini kaldırabilirsiniz.

Tarayıcı korsanları diğer virüsler gibi Truva atları, solucanlar veya ransomware kadar tehlikeli olmayabilir, ama onlar göz ardı edilmemelidir anlamına gelmez. Tabii, müdahaleci reklam tehlikeli olarak dikkate, ama onlara tıklatırsanız, potansiyel olarak ciddi bir şekilde bilgisayarınıza zarar verebilecek tehditlere arka kapılar açabilir. Bu diğer üçüncü şahıslarla bilgisayar korsanları tarafından paylaşılan kişisel bilgi hırsızlığı da neden olabilir. Bu tür veri olabilir ama parolalar, IP adresleri, oturum açma kimlik bilgileri, banka hesapları, kredi kartı numaraları, yanı sıra belgeler, fotoğraflar ve yürütülebilir dosyalar gibi çeşitli dosya türlerini sınırlı değildir.

Böyle virüslü pop-up tıklayarak kolayca kurtulabilirsiniz ama kaçırmak kolay reklam çoğu içerik tür üretmek yapıyor elde etmek ve tarayıcı geçmişi, alışkanlık ve arama sorguları, izlemek için yeteneğine sahip düşünebilirsiniz tıklayın için büyük olasılıkla. Biz başarıyla bu kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarınızdan kaldırmak için yardımcı olabilir. Sadece bizim ayrıntılı talimatları izleyin.

Home.firrectly.top kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Home.firrectly.top–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *