Nasıl Greatene.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Greatene.com

Greatene.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Greatene.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Reklamları ile bombardıman, normal tarayıcı davranıştır ama şimdi sen o kadar emin değilsin? Reklamlara alışılmadık bir şey değildir, ama ne zaman onlar bir şey yanlış olduğunu nereden biliyorsun değil normal bir tarama deneyimi, sağlamasını önlemek. Greatene.com açılır reklamlar tarayıcınızda vardır kötü adware enfeksiyon nedeniyle vardır. Bu kötü amaçlı parazit tıklayın reklamları tarafından üretileceğini olman için her şeyi yaparım.

Neden? O-ebilmek yaratmak pay-per-click gelir, bu yüzden ‘s. Buna göre reklam özelleştirebilirsiniz öylesine çok tarayıcı geçmişi ve arama sonuçları elde etmek için bu yüzden kurban üzerlerine tıklayınız en yüksek olduğu gibi kötü niyetli bu parazit bile gidecek. Sorun şu ki, söz konusu içeriği tıkladıktan sonra nereye sen, yönlendirilmiş asla bilemezsiniz. Sen farkında bile olmadan diğer virüsler tarafından enfekte.

Adware sizin izniniz olmadan tarayıcı sızmak olamaz. Evet, yani bu siber parazit kurban düşmüş ettik Eğer suçlu varsa. Tabii ki, bilmeden yaptın. Malware sizi kandırmak için bir yol var. Bu parazit en çok spam e-posta mesajları, e-posta eklerini ve çalıştırılabilir dosyalar, donatılacak, sahte yazılım güncelleştirmeleri, bozuk bağlantılar ve açılır pencereleri, vb dağıtılır. Doğru olması için bu çok iyi görünüyor bir reklam arasında rastlamak Eğer, bu büyük olasılıkla olduğunu.

Remove Greatene.com
The Greatene.com Virus

Bu tuzağa düşme. Bu riske değer değil. Internet’ten içerik indirdiğinizde gayretli olmak bizim okuyucu tavsiye ediyoruz. Yazılım yüklerken, Kurulum Sihirbazı Custom/ Gelişmiş modu tercih en iyisidir. Bu senden hiçbir ek program veya uygulama gizlenir ve kolayca gereksiz ya da hiç ile başlayan indirmek için aranan gördükleri herhangi bir yazılım seçimini kaldırabilirsiniz sağlayacaktır.

Bu tarayıcılar yalnızca, değil, tüm bilgisayar sistemi bozar çünkü adware gerçek bir ‘virüs’ değil korkma. Ancak, onlar zararsızdır anlamına gelmez. Tehdidin gerçek olduğunu ve eğer hızla hareket ve PC’NİZDE varlığını tespit olarak bu adware kaldırmak yoksa pişman olursun. Hiçbir şey bu kötü amaçlı yazılımlar tutarak kazanacaktır. O-ecek getirmek sen sadece baş ağrısı. Tarayıcı yetişmek mümkün olacak reklamlar ve pop-up ile çok fazla yüklenmiş alırsınız. Yakında, o-ecek başlamak-çökmesine ve dondur.

Yavaş internet hızı da karşılaşabilirsiniz. Bir noktada, tarayıcınız tamamen çalışmayı durdurur. Daha kötü ne olabilir ki, sen bilmeden diğer virüs, bilgisayarınızda kötü amaçlı reklamlara tıklayarak izin verebilir. Sadece bu değil, ama aynı zamanda gizliliğinizi ve güvenliğinizi tehlikeye attın. Bir reklam-özgür ve güvenli tarama deneyimi için dönmek için tek yapmanız gereken şey talimatlarımızı uygulayın.

Greatene.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Greatene.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *