Nasıl Girrrly.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Girrrly.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Girrrly.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Kötü amaçlı yazılım araştırmacılar Girrrly.com Web sitesi kötüye işaret olduğunu bildirin. Tarayıcınızın adware sızmış bir işaret. Bu sayfa sık tarayıcınıza gösteriyorsa, sorun için hazır olun. İnfiltrasyon kısa bir süre sonra kötü amaçlı bu parazit farklı formlarda-pop-up’lar, uyarı iletileri, afiş yanıp sönen metin, birden çok şüpheli Reklamlara üreten başlar. Çoğu zaman, bu içeriğin özel fırsatlar, fırsatlar, indirimler, tek seferlik bir çeşit teşvik edeceklerdir vb

bu reklamları hakkında ilginç olan onlar olacak özellikle hedef ve özelleştirilmiş, bu yüzden Kullanıcı için daha cazip yüzden onlar tıkladım olasılığı daha yüksektir. Nasıl olur, sen sormak? İyi. O zor bu yana kandırmak parazit için gözatma geçmişi gibi web verilerinizi çalmak ve arama sonuçları için yeteneği vardır olmaz. Bu değerli bilgi ile belgili tanımlık adware pay-per-click gelir yaratma şansını yükseltir.

Çoğu zaman, adware yazılım demetleri ve sahte güncelleştirme arkasında istekleri pusuda. Diğer yaygın dağıtım araçlarının sel eğe, gölgeli bağlantıları ve reklamlar, spam e-postalar ve ekleri içerir. Siber suçlular planları sayesinde kullanıcının saflık ve oyalama gelişirler. Bu yüzden ‘kabul ediyorum üzerinde’ tıklattığınızda veya ‘İleri’ düğmesini çok daha dikkatli olmak çok önemlidir. Tarafından elde edersiniz aceleci olmak hiçbir şey bela.

Online durum güvenli ve gizli olduğundan emin olmak için ne Internet üzerinde süre için dikkatli ve ödeme yakın ilgi olmak gerekir. Yazılım güncelleştirmelerini almak için sadece resmi ve lisanslı kaynaklara bağlı olarak önerilir. Ayrıca, taze indirilen yazılım ile uğraşırken, yapılacak en akıllı şey bir Custom/ Gelişmiş yükleme için tercih olacaktır. Bu şekilde, Eğer herhangi bir malware isteğe bağlı teçhizatları gizli, sen onları kolayca yer yapabileceksiniz.

Gerçekten orada herhangi bir ek yazılım bulunmuyorsa, onlar bilgisayarınıza erişim alamadım bu yüzden böyle programlar ve uygulamalar, seçimini kaldırmak gerekir. Hızlı yükleme ile gitmek tercih, böyle bir kötü amaçlı yazılım otomatik olarak PC’NİZDE yüklü ve bu, daha sonra kadar farkında bile değil, ne zaman çok geç olacak ve bilgisayarınıza bulaşmış.

Adware gerçek bir baş belası olduğunu. Herhangi bir online, sadece onun şüpheli reklamları görüntülemek için ne iş çalışmasını kesintiye uğratır. Dahası, bu kötü amaçlı yazılımlar bile kadarıyla olarak tarayıcınızda sizin bilginiz veya izniniz olmadan gölgeli apps ve araç çubukları yüklemek gidebilirsiniz. Artık bu siber parazit kötüye gider üstünde senin PC, ücretsiz gezme izin. Yakında, tarayıcı yanıt vermeyi durdurur ve Internet bağlantınızın hızı azalır. Ve hepsi bu değil.

Bu zararlı bilgisayarınızda tutarak, sizin kişisel ve finansal bilgilerinizi tehlikeye attın. Hackerlar bu kar için diğer üçüncü şahıslarla paylaşabilmeleri şifrelerinizi, kredi kartı numaraları ve diğer değerli bilgileri çalmak için bu fırsatı yararlanmak için bir yol bulacaksınız. Nasıl devam etmek için kullanacağınızdan emin değilseniz, bu kötü reklam siber makinenizden kaldırmak yardımcı olabilir. Yapmanız gereken şey sadece bizim yönergeleri izleyin.

Girrrly.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Girrrly.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *