Nasıl Getverifyunlock.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Getverifyunlock.com

Getverifyunlock.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Getverifyunlock.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Getverifyunlock.com site görmek sorun açık bir işaretidir. Sisteminizde bir adware enfeksiyon varsa bu sayfa ile sıkışmış tek sebebi. Belgili tanımlık adware zaten gemide şüphe ve Getverifyunlock.com görünümünü varlığını ortaya onun yoludur. Bu sayfanın ekrana uyarı işareti, “tehlike” çığlık büyük, neon bakmanız. En kısa zamanda bu nokta, senin PC limanları adware bir bu gerçeği kabul etmek ve bir çıkış yolu aramaya başla. Adware tehdit için iyi arkadaşları etme. Aksine. Yaptıkları tek şey neden sorun ve etkileşimler tarama.

Sorunları gibi küçük ve önemsiz başlayabilir ama numaraları ve önem zaman geçer olarak büyürler. Adware gelişen üzerinden durdurmak için bir şey yapmazsanız, çok kötü bir durumda bulacaksınız yakında. O kadar da izin verme. Başından itibaren bulaşmasına karşı hareket. Bu zararlıları derhal harekete GEÇERSEK mücadele nispeten kolaydır. Eğer ertelemek, işler kötüye gider. Yani tereddüt etmeyin. Bir kez belgili tanımlık adware’nın varlığı farkındayız, nerede üstünde senin makine gözlemliyor bulmak ve en kısa zamanda silin. Eğer yapmazsan, buna pişman olursun.

Remove Getverifyunlock.com
The Getverifyunlock.com Virus

Bu adware reklam destekli. Bunun ne anlama geldiğini biliyor musun? Varlığını bu reklamlar oluşturmak gerekiyor uzatmak için anlamı. Ve o does. Ama bir reklam ya da iki hayal etme. Hakkında konuşuyoruz, haşhaş ve içeriğin engellenmesine her zaman, ekranda görüntülenen reklam sayısız. Ziyaret ettiğiniz her sitenin tamamen reklam ile kaplıdır. Reklamsız ve şimdi ağır afiş, fırsatlar, metinler, teklifler, Kuponlar, video reklamları açılır pencereleri eskiden bile siteleri. Ama daha fazla. Bu reklamlar tehlikelidir. Hackerlar onları belirli sayfalara web trafiğini artırmak ve pay-per-click gelir elde etmek için kullanın. Ne zaman bir reklamı tıkladığınızda sahtekarlardan para alıyorum. Onlar daha iyi gölgeli her sayfa için yönlendirildi için ödeme ve bunlardan çok vardır. Yani, bu sponsor reklamlarında tıklatarak siber üzerinde bir sponsor ol. Bu arada, sizin güvenliğiniz tehlikeye, daha kötü bir olmasıdır.

Eğer yanlış reklamı olur, daha fazla kötü amaçlı yazılım zaten virüslü bilgisayarınıza yükleyin. Evet, senin PC şu anda adware nedeniyle düşük performans. Hızı yavaştır. Bu çöker ve her zaman donuyor. Tarayıcılar içerik doğru şekilde görüntülemek için mücadele ediyoruz. Hatta Internet bağlantınızı kararsız hale gelir. Bu bir kabus olmalı. Gemide adware ile online faaliyetleri mahvolmuş. Eğer sürekli kesintiye ve malware riski için maruz. Artık barış içinde web sörf yapılmaz. Tüm bunlarla bir şey koymayın. Reklam yazılımını kaldırmak için güç sende. Nerede zararlı olduğunu bulmak ve iyiliği için silin. El ile yapmak için bu makalenin sonunda bizim ayrıntılı kaldırma kılavuzu kullanın. O gidince, her şey normale geri alacağım. Tartışmalar vaktimi harcama.

Nasıl adware girdiniz mi? Genellikle, adware zararlıları freeware demetleri ile otostop. Kez web üzerinden ücretsiz programlar indiririm? Evet ise, yüklemeyi bitirmeden önce hüküm ve şartlarını okumak için zaman ayırın? Değil mi? Gerçekten yapmalısın! Başka ne bu uygulamalar için bağlı olabilir asla bilemezsiniz. Sizin izniniz kadar hafife umurumda bile değil. Kur Sihirbazı’ndaki özel ayarları seçebilirler. Onlar tüm paket programı tarafından kontrol ve yaklaşık makinenize yüklenmesi gereken tüm ilave apps seçimini kaldırmak izin verir. Bunları kaldırın. Çoğu zaman onlar böylece onlara PC’nizin dikkatsiz davranarak kapıyı açma amaçlı olması.

Getverifyunlock.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Getverifyunlock.com–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *