Nasıl GET-ACCESS.ME (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

GET-ACCESS.ME kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu GET-ACCESS.ME kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Gemide bir tarayıcı korsanının var! Nereden bileceğiz? Yeni başlayanlar için usandım tarayıcılar her açışınızda GET-ACCESS.ME sayfası görme anlamına gelir Bu makale okuyor. Bu doğru mu? İkinci olarak, yukarıda belirtilen sitenin kurtulamıyorum korsanının içinde senin sistem, gölgelerin içinde saklanan ve arkasında pusuda için paravan olarak kullanma zaten açık bir işareti gerçektir.

Bu senaryo, sonra Evet tanıdık ise, senin PC bir enfeksiyon liman. , Ama paniğe kapılmayın. Bu makale sizin için yazılmıştır. Şu anda ile sıkışmış haşere hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri sağlar. En önemlisi, zararlı silmek ve kendine gelecek saldırılarına karşı koruma hakkında bilgi sağlar. Kaldırma kılavuzu aşağıda ama önce aşağı olduğunu, size nasıl korsanının, ne ortaya çıkarır riskleri faaliyet bilgi edinmek için Yazının tamamını okuyun tavsiye için nasıl sistem, vb girdi. Enfeksiyon sizinle ilgilenen ne tür farkında olduğunda, gerekli önlemleri almak mümkün olacaktır.

Bu tarayıcı korsanının tek amacı onun sahipleri için ödeme tıklama başına gelir elde etmek için oluşturulur. O does öylesine nasıl sence? Sen, kullanır tabii ki, de diğer masum kullanıcıların seviyorsun. Bu sahtekarlardan sponsor döner. Başarılı bir yükleme sonrasında korsanının tüm tarayıcılar üzerinde kontrolü ele alır ve onları reklamlarla enjekte eder. Ayrıca böylece arama sonuçlarınızı de bozgunculuk ana sayfası ve Arama Motorunuzun yerini alır. Buna ek olarak, bunu her fırsatta şüpheli siteleri için yönlendirir. Bu nasıl belirli siteler için web trafiği artırmak ve kar üretir. Tüm bu sizin yardımınızla tabii. Zararlı tıklatmanız gerekir. Bu yüzden pay-per-click mekanizması denir. Tıkırtı üstünde bir reklam ya da bir bağlantı her biri ile korsanların ceplerini doldurmak. Ve sorun reklamları görmezden gelemezsin. Onlar her yerdeler.

Zararlı tarayıcılar kaçırıldı ve artık kontrol sizde olacak. Günlük olarak çok sayıda reklam görmek ve onları önlemek denemek bile, onlar çok fazla çünkü başarısız ve her yerde. Orada da çok agresif. Bazen reklamlar şu fare imleç altında görünür. Sayfaları ve yeni sekmeler üzerinde kendi rızalarıyla açın. Her şeyi kendine hakim ol yönetmek bile geçici olacak. Daha fazla zaman geçer, daha agresif reklamlar ve bağlantılar olsun. Er ya da geç tıklamak, hiç şüphe yok. Senin makine hiç kullanmamak için her şeyden uzak kalmak için tek yol olduğunu ve bu bir seçenek değil. Dediğimiz gibi Neyse ki, bizim kaldırma kılavuzu yardımcı olabilir. Korsanının silerseniz, her şey normale geri dönecektir. Orada-ecek var olmak daha fazla reklam ve yönlendirmeleri ve sörf web bozulmamış bir kez daha mümkün olacak. Zaman kaybetmeyin, davetsiz misafir şimdi kurtulmak!

Ne kadar kötü korsanının bilgisayarınızı girdiniz mi? Şey, birkaç makul senaryo vardır. Zararlı eski altın spam e-posta taktik ama kapatmış olabilir. –Dan bilinmeyen gönderen iletileri açmak eğilimi varsa, seni korsanının farkında olmadan içeri ki oldukça mümkündür. Ayrıca, korsanının başka bir yazılım ile birlikte geldi olabilir veya bozuk bağlantılar veya reklamları gizlenmiş. O güvenilmez kaynaklardan veya eşler arası paylaşımı yoluyla ücretsiz film karşıdan yüklerken karşıdan yüklediğiniz. Yöntemleri çok ve kendinizi korumak için tek yol çok daha dikkatli olmaktır. İhmalkar iseniz, parazitler sana bulaşmasını tutmak. Buna izin yok. Senin durum tespiti yapmak.

GET-ACCESS.ME Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala GET-ACCESS.ME–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *