Nasıl Geniustrainer.net (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Adware, ekranda gördüğünüz reklamlar büyük miktarda sorumludur kötü bir kötü amaçlı yazılımdır. Eğer sürekli Geniustrainer.net Web sitesine yönlendirildi, başın belada. Bu sayfa, bilgisayarınızda bir yere bir parazit adware kategorisinden pusuda bir işaretidir. Bu gibi kötü amaçlı yazılımlar özellikle pay-per-click gelir oluşturma tek amacı ile çok sayıda müdahaleci reklam oluşturmak için programlanmıştır.

Parazit görüntülenen reklam içeriği üzerinde yaptığınız her tıklama için ödemesi yapılacak. Arama sorgularını ve gözatma geçmişini çalmak adware’nın yeteneği sayesinde, diğer normal reklam ile karşılaştırıldığında, çok daha cazip olacak hedeflenmiş içeriği sağlamak mümkün olacaktır. Böyle sponsorlu bağlantılar ile şey, parazit sadece reklamların sayısı hakkında bu verdiğini gösterir. Daha büyük sayı, daha iyi bir kar olasılığı. Bu nedenle, o üstünde senin perde reklamlar, her türlü onlar için güvenli kaynaklardan neden kontrol etmek için rahatsız olmadan görüntüler. Ekranda görmek herhangi bir çekici reklamları tıklayarak daha önce iki kez düşünsen iyi olur.

En yaygın adware dağıtım araçlarının ücretsiz yazılım dahil paketler, sahte güncelleştirmeleri ve spam emails. Bu parazit de torrent dosyaları gibi virüs bulaşmış bağlantıları ve reklamlar pusuda bilinmektedir. Potansiyel bir adware enfeksiyondan korunduğunuzdan emin olmak için Internet’e gözatarken yakın dikkat etmeleri gerekiyor. Körü körüne güven bir şüpheli güncelleştirme bağlantısını takip etmeni çağrısı rasgele bir açılır pencere yok. Bunun yerine, resmi ve lisanslı kaynakları üzerinde güveniyor.

Ayrıca hızlı bir yerine bir Custom/ Gelişmiş tip-in tesisat için gözle öneririz. Bu PC’nize yüklemek üzere olduğunuz tüm içeriğini görüntülemek için güç verecektir. Herhangi bir ek yazılım varsa, bu, bu program veya uygulama seçimini kaldırarak yüklenmez olduğunu emin olmanız gerekir. Kötü amaçlı yazılım isteğe bağlı teçhizatları poz yaparken bu demetleri gizlemek için bilinir.

Reklamlar değil çok tehlikeli görünebilir, ama şey, tehlikeleri arkasında pusuda asla bilemezsiniz onları. Biz zaten belirtildiği gibi şüpheli böyle reklam tıklamaya ne varsa sizin için bir sürpriz olabilir bu yüzden parazit görüntülenen reklamlar, güvenlik doğrulamaz. En sık, adware enfeksiyon belirtileri ahşap kaplama, tarayıcı çöküyor, yavaş internet hızı gibi sürekli online çalışmanızı kesintiye uğrar bir sinir bozucu reklam saldırı.

Çok izlediğiniz bir video kesme olarak çok bu reklamları görüntüleyebilirsiniz gibi parazit de gidebilirsiniz. Adware özel bilgilerinizi de tehlikeye atıyor. Hackerlar kolayca onlar yararlı amaçlar için diğer kişilerle paylaşabilirsiniz, kişisel ve finansal veri üzerinde ellerini almak için bu fırsatı yararlanabiliriz. Akıllı olun. Bu adware sıkıntı veren şey en kısa sürede kurtulun! İşsiz kalırsam, tamamen tarayıcılar almak ve onları ciddi koşmak vasıl tüm için yok olma değil noktasına zarar parazit riski. Online güvenliğinizi ve gizliliğinizi korumak! Bu pis adware tehdit Şimdi çıkarın!

Geniustrainer.net kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Geniustrainer.net–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *