Nasıl Gamereleasedate.info (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Gamereleasedate.info kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Gamereleasedate.info kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Gamereleasedate.info açılır pencereleri ile sıkışmış? Eğer Evet, sen-si olmak bir adware enjeksiyon gemide size bildirmek özür dileriz. Panik yapma. Gerçek bir az tehlikeli ve zararlıları kaldırmak en kolay ile bulaşmış. Ama bu kesinlikle güvenli olduğu anlamına gelmez. Sen değil. Her biri sonunda elden gider olarak hiçbir virüs göz ardı edilmemelidir. Aslında, daha bu adware, bu neden zorunda daha fazla zaman kalır sen zarar. Ve sen bu konuda bir şey yapmazsan o olacaktır.

Gamereleasedate.info sayfa görünümünü bir uyarı olarak al. Bir kez bir adware ile sıkışmış bu site her yerde görünür. Anla. En kısa zamanda bu tarayıcılar alarak spot, enfeksiyon için aramaya başlamak ve keşif silin. Biz derken daha ertelemek, daha senin çıkmaz kötüleşir bize güven. Üstünde senin PC parazitler için yer yoktur. Eylem al!

Gemide sinir bozucu adware toprakları sonra hemen tüm bunları reklamlar günlük bazda ton üretmek neden tarayıcılar, değiştirir. Amaç için enfeksiyon onlara izin size ait her türlü olmadan yeni bir kötü niyetli eklenti ekler. Ayrıca, zararlı o does hiçbir şey için iznine ihtiyacı yok. Uygun gördüğü gibi hareket edebilmektedir. Bu yüzden her gün çığ reklam gömülü olduğu. Ziyaret ettiğiniz her sayfa afiş, Kuponlar, fırsatlar, indirimler, metinler, vb ağır ve etc. Bile yer hangi reklam ücretsiz eskiden şimdi tamamen açılır pencereleri ile kaplıdır. Ve bir saniye bile bu reklam yararlı olduğunu sanmıyorum. Aksine. Hırsızlar onları sadece reklamları güvenilir Eğer ya da değil onlar umurumda değil anlamına gelir pay-per-click mekanizması yoluyla para kazanmak için kullanın. Ve bunların çoğu kesinlikle değildir.

Yanlış reklam tek bir tıklama için makinenizi daha fazla kötü amaçlı yazılım indirerek daha fazla uzlaşma için yeter. Evet, reklamlar için tehlikeli sayfaları kurşun ya da enfeksiyonları kendilerini gizlemek. Her iki durumda da her zaman tek bir tıklama cyber parazitler uzak vardır. Etkin bir şekilde bilgisayarınızı daha fazla malware ile enfekte mı çalışıyorsun? Sen şimdi-si olmak bu adware gereğinden fazla olduğunu düşünmüyor musun? Online faaliyetleri mahvetti. İstimal o çok sinir bozucu çünkü senin kendi PC önlemek ve sinir bozucu. Ve bu şaşırtıcı değil. Adware parçalar aslında en sinir bozucu zararlıları arasında kabul edilir. Tarama deneyimi yok bu enfeksiyon olması ve kötü amaçlı yazılım için başkalarının eline geçmesini hoşuna gidiyor mu? Tabii ki, değil. Yani, silin. Bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve bu veba–dan senin PC temiz.

Nasıl adware girdiniz mi? Gelecek enfeksiyonları önlemek için nasıl seyahat adware parçaları ve parazitler ve diğer türleri Web bilmeli. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, infiltrasyon eski ama altın anlamına gelirler. Bahsediyoruz bozuk siteler veya bağlantılar, sahte güncelleştirmeleri, spam e-postalar, freeware/ shareware demetleri, kötü amaçlı üçüncü taraf reklamları, doğrulanmamış download kaynak, sosyal medya mesajları, vb

yöntemleri çoktur ama hiçbiri, etkin olmayan iş işbirliği, aka, dikkatsizlik. Üzerinde tıklatın ve izin vermek daha dikkatli ol. Bilmiyorum ve tuhaf bağlantılar göndermek için sosyal medyada takip etme kişilerden gelen e-postaları açma. Ayrıca, program yüklerken “Kabul ediyorum” düğmesini tıklatmadan önce ve Conditions/ EULA koşullarını okumak emin olun. Acele don’t give ve şansa yok. Enfeksiyonlara yol açar. Ne enfeksiyonlara yol değil uyanıklık var. Dikkatli olun ve virüs senin makine tutmak.

Gamereleasedate.info Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Gamereleasedate.info–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *