Nasıl Gameorplay.info (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Gameorplay.info

Gameorplay.info kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Gameorplay.info kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Reklam [[193 tarafından]], yeti, kurtulmak için görünmüyor Eğer Haberler iyi değil. Bu reklamlar de aynı derecede-in Gameorplay.info Web Sitesi görünümünü sorun bir ibret vardır. Sisteminizde bir siber enfeksiyonu vardır. Bir adware parazit. Evet, zaten PC girin başardı ve Gölgelerin içinden şu anda çalışıyor. Panik yapmayın! Bu senin makine enfekte ancak o da durumu çok daha kötü olabilirdi doğrudur doğrudur.

Adware zararlıları tabii, acil önlemler ALIRSAN, mücadele nispeten kolay kabul edilir. Bu, ancak, bu anlamına gelmez Gameorplay.info zararsızdır. Bu değil! Kal ve serbestçe faaliyet izin verirsen, o-ecek almak kontrolden er ya da geç. Her parazit sonunda çığırından ve sonra kaldırmak çok daha zor bir durum. Bu yüzden, Gameorplay.info ekran bu ve o kulak uyarı işareti kabul. İçin adware’nın saklandığı yer aramaya başlamak ve bulduğunda, hemen silmek için tereddüt etmeyin. Ne kadar çabuk bu davetsiz misafir kurtulmak için sen ve senin sistem daha iyi.

Adware yüzünden acı ilk sorun harap tarama deneyimi var. Web sörf ne olması gerektiği değil mi. Artık güçlü sürekli reklamları ve yönlendirmeler tarafından kesilir gibi barış içinde gidin. Ama bir reklam ya da iki hayal değil. Hayır! Ekranınızın tamamını kapsayacak ve ziyaret ettiğiniz her sayfanın içeriği engellemek çok sayıda reklamlar hakkında konuşuyoruz. Gameorplay.info sayfasında, sırayla, sürekli online arkadaşı olur. Her zaman bu ve diğer gölgeli sayfalara yönlendirilmiş. Neden biliyor musun? Çünkü bu nasıl korsanlara kar elde. Adware bir reklam platformu ama ne onun hizmetleri aracılığıyla teşvik ediliyor doğrulamaz. Ne de rehberleri doğrulamak yok.

Remove Gameorplay.info
The Gameorplay.info Virus

Tabii ki, hackerlar yararlanın. Kötü amaçlı içerik çevrimiçi yaymak ve pay-per-click gelir kazanmak için reklam yazılımını kullanın. Tıklattığınız her reklam için sahtekarlardan para alıyorum. Onlar daha iyi yönlendirilmiş çok tehlikeli her site için ödenir. Onlar sizin pahasına zengin olsun. Ama yıkıldı tarama deneyimi ve siber suçluların bir sponsor olmak daha bile kötü bir şey yoktur. Tek bir tıklama uzakta daha fazla malware are her zaman. Bunun arkasında kimin olduğunu bilmiyorum gibi hiçbir adware oluşturur güvenilir olabilir. Kolayca crooks olabilir ve eğer tıklarsanız, sen almak bulaştırmak.

Soru her teklif, dağıtmak, kupon, görüyorsun vb. Bir şey üzerinde’ı. PC zaten tek bu haşere nedeniyle acı çekiyor. İhtiyacın olan son şey ile başa çıkmak için daha fazla enfeksiyonlarına eğilimli. Ama bir şey Gameorplay.info yapmazsanız daha agresif hale gelecektir. Onların kaynağını, yani belgili tanımlık adware kaldırmak için reklamlar ve yönlendirmeleri kurtulmak için tek yolu bu. Bizim Kılavuzu kullanma ve o ASAP yapmak. Sen-ebilmek almak eylem en iyi ders bu.

Belgili tanımlık adware içeri nasıl girdin? Seni kandırmaya zararlı kullanmış olabilirsiniz birçok teknik vardır. Onları bazı spam e-posta, sahte bağlantılar, sahte güncelleştirmeleri, bozuk siteler, doğrulanmamış sel, vb. Henüz, en sık kullanılan yöntemdir bohça bilgisayar yazılımı. Üstünde senin PC ücretsiz programlar yüklediğinizde çok dikkat. Başka ne onlara bağlı bilmek asla ve yükleme işleminin acele edersek, tüm ekstralar otomatik olarak yüklenir. Senin makine güvenli tutmak istiyorsanız, Kur Sihirbazı’ndaki Gelişmiş ayarları seçebilirler. Onlar yanı sıra tüm Ayrıca ekli uygulamalar görmek onları yüklemeyi bitirmeden önce seçimini kaldırmak izin verir. Bir dahaki sefere web üzerinden ücretsiz programlar indiririm. Kendini kolay bir hedef ihmalkar davranarak yapmayın.

Gameorplay.info Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Gameorplay.info–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *