Nasıl Gainforgift.bit Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Gainforgift.bit Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Gainforgift.bit Virus kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Gainforgift.bit sitesi sorunları açık bir işaretidir. Sayfa sisteminizde bir siber enfeksiyonu varlığını gösterir. Bir tarayıcı korsanının biri. Zararlı zaten bilgisayarınızda ve Gainforgift.bit sitenin görünümünü seni cluing onun yoludur. Bu bir uyarıdır. Bunu dikkate al ve hemen bir çıkış yolu aramaya başla. Kaçırmak için hoş kiracı çıkarma. Farklı olmak ile sıkışmış bir beklentim yok. Bu değil. Bu işe yaramaz, can sıkıcı ve tehlikeli mükemmel kombinasyonudur. Ne kadar çabuk sen, ondan daha iyi için sen ve senin sistem.

Bu uyarı olarak Gainforgift.bit görüntüsünü almak ve tedbirleri almak. Sayfanın tüm tarayıcılar üzerinde alır. Sen görmek o olay korsanının makinenizi bozmaya başlıyor demektir. Onu yeterince yapmak için zaman vermiyorsun. Nerede saklandığını bulmak ve oracıkta silin. Hava korsanı enfeksiyon en tehlikeli tipinde olmayan olsa bile, onlar da seni bazı geri dönüşümsüz hasara neden olabilir olduğunu göz önünde bulundurun. Ve onlara zaman verirsen, onlar kesinlikle. Ertelemek değil. Zararlı gitmek zorunda.

Tüm olan, ancak, bazı tarama yetkisiz erişimlere karşı her geçen gün daha fazla ile ile başlar. Örneğin, ilk olarak, bir şey için online aramak karar zaman Gainforgift.bit site görmeye başlar. Yeni bir sekme açmak, site. Bir sayfasını ziyaret edin, Gainforgift.bit için yeniden yönlendirildi. Sonra aniden, sitenin önceki ana sayfası ve arama motoru yerlerde görüntülenir. Bu değişikliği izin verdiniz? No Bunun bir etkisi bilgi verilmiştir? No Korsanının tarayıcılar ayarlarında değişiklik yapmak için iznine ihtiyacım yok. Uygun gördüğü gibi hareket edebilmektedir. Ve o does.

Zararlı da böylece tarayıcılar ile çok sayıda reklam enjekte sinir bozucu bir eklenti ekler. Reklamlar tüm şekil ve formları ve ne olursa olsun basmış, bir yere kaybolma. Bu sadece inanılmaz derecede sinir bozucu, değil. Bu da tehlikeli olur. Belgili tanımlık ads güven olmaz. Bunların çoğu aslında bozuk ve tıklarsanız, zaten çok kötü durumun daha da kötüye. Evet, onları kaçınarak bir seçenek değil. Onlar o kadar çok ve bu yüzden bazen değil tıklatın mümkün değildir mavi görünürler.

Reklamlara ve/yanı sıra yönlendirmeleri ve Gainforgift.bit sitesi, kurtulmanın tek yolu tamamen korsanının kaldırmaktır. Bunu yapmalısın. Enfeksiyon asla sizin için yararlı olacaktır. Aksine. Neden sessiz? Bu makalenin sonunda bizim ayrıntılı kaldırma kılavuzu kullanın ve yabancı nesneyi silin. Bir kez sen yapmak, her şey normale dönmesi ve sen-ecek muktedir zevk almak daha önce senin gibi web sörf yaptım.

Nasıl korsanının makinenizi fark edilmeden girdiniz mi? Bu tür enfeksiyonlar onların taksit onayına ihtiyacım. Onlar için izin var. İzni yok, hiçbir giriş. Basit geliyor ama parazitler bu kuralın etrafından bir yol bulduk. Onlar hala yeşil ışık için sormak ama gizlice freeware demetleri, spam e-postalar, bozuk sayfalar, kötü amaçlı üçüncü taraf reklamları, sahte program güncellemeleri, gibi numaralar yardımıyla bunu vb
[[daha dikkatli olman gerekir senin makine korumak için ise 15]]. Hackerlar, ihmal için dua et. Başarılı olmalarına yardımcı olur. Sağlayarak, temelde kolay işlerini yapıyoruz. Teyakkuz seçin. Süre ihmal onları davet eden enfeksiyonlar, düz tutar inç

Gainforgift.bit Virus Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Gainforgift.bit Virus–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *