Nasıl FreePDFCombiner (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove FreePDFCombiner

FreePDFCombiner kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu FreePDFCombiner kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

FreePDFCombiner tarayıcınızın PDF birleştirici açabilirsiniz ücretsiz bir uzantısı olarak bildirilir. Cazip gelebilir, ama biz bu app web tarayıcınıza yüklenmesi önerilmez. Gerçekte, çok agresif bir parazit tarayıcı korsanının kategorisinden görünüşte güvenilir bu hizmet programıdır. Onun tuzağına düşmek an o-ecek almak dolu hakim olmak yere senin kaş, farkında bile olmadan. Bu gerekli gördüğü her türlü ayarlarını değiştirme yeteneğine sahip, yanı sıra çeşitli gölgeli apps ve araç çubukları, senin iznine gerek kalmadan yükleyin.

Çoğu zaman, hava korsanı sorgulanabilir kökeni olan özel bir site ana sayfası ve arama motoru yerine. Dahası, tarayıcınızı her açtığınızda ekran reklamlar, çok büyük miktarda ile sel olacaktır. Temel görevi, bu parazit gelir pay-per-click sayesinde oluşturmaktır.

En sık, tarayıcı korsanları spam e-posta mesajları, e-posta eklerini ve yürütülebilir dosyaları, yazılım demetleri, torrent dosyaları ve virüslü reklamlar gizlenen bulunabilir. İyi haber ise, bilgisayarınızı kesmek olamaz. Gelişmiş değiller. Onlar istila etmek için tek yolu onlar izninizi almak bu. Bunu yapmak için onlar çeşitli hileler ve düzenleri kullanın. Ama en önemlisi, dikkatsizlik ve saflık güveniyor. Ne tıklayın yakın dikkat alışkanlık haline gereken tarih. Satır aralarını okumak ve yazıları için arayabilirsiniz. İleri ileri ileri bitirmek sistem takip büyük hatadır.

Remove FreePDFCombiner
The FreePDFCombiner Virus

O ‘Kabul ediyorum’ düğmesini tıklatmadan önce için kayıt bildiğinizden emin olun. Bizim okuyucu-e yeğlemek için bir yerine bir Custom/ Gelişmiş yükleme şiddetle tavsiye ederim. Kötü amaçlı yazılım kez düzgün başkalarına değil açık ek yazılım olarak kılık değiştirmiş. Hızlı mod seçerseniz, böyle bonus içerik otomatik olarak aygıtınızda sizin bilginiz olmadan yüklü. Ama tavsiye olarak yaparsan, senin bilmediğin herhangi bir isteğe bağlı teçhizatları olup olmadığını görmek yapabileceksiniz. Tek yapmanız gereken ise onlar PC’nize erişim alamadım bu yüzden sadece böyle gizli programları ve uygulamaları, kaldırın.

Bir gaspçı tarayıcınıza olmasını istediğiniz bir şey değil. Kötü niyetli görevlerinin tarayıcınızın toplam imha için kaçınılmaz kurşun olacaktır. İlk olarak, o-ecek başlamak yavaş bir internet bağlantısı ve ahşap kaplama ile. Kısa bir süre sonra da ağır reklam saldırıları nedeniyle tarayıcı çökme ve donma, eninde sonunda tamamen çalışma durana kadar başlayacaktır. Cihazınızda bu parazit katılımsız tutarak unutmamak gerek özel verilerinizi açıklamanızı riske.

Crooks kesinlikle avantaj gibi hassas bilgileri üzerinde ellerini almak için durumunuzu alacak ama parolalar için sınırlı değildir, IP adresleri, oturum açma kimliği, banka hesabı kimlik bilgileri, kredi kartı numaraları, vb. Bir kez onlar şüpheli diğer üçüncü taraflarla paylaşmak onları kar getirebilir beri böyle veri onları için değerlidir. Bu tarayıcı korsanının online güvenlik ve gizlilik içinde toplam bir ihlaldir. Normal bir tarama deneyimi için dönmek ve kişisel verilerinizi korumak için tek yoldur bu haşere ASAP kaldırmak için.

FreePDFCombiner kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala FreePDFCombiner–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *