Nasıl Feedgeo.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Feedgeo.com

Feedgeo.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Feedgeo.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Son zamanlarda kuşkuyla ne sen oldum arama veya internette tarama ile ilgili çok sayıda müdahaleci reklam tarafından alı olsun başladı? Kötü haber getirmek istemem ama kurbanı adware için ettik gibi görünüyor. Feedgeo.com yönlendirme kötü amaçlı yazılıma bağlıdır. Tarayıcınız üzerindeki varlığı sadece bir siber enfeksiyon yerini almıştır onaylar.

Adware her hareketini izleme daha yetenekli iken online. Gözatma geçmişi gibi veri elde edecek ve daha fazla kullanıcı tarafından tıkladım olasılığı çok daha iyi arama sonuçları, reklam, özelleştirebilirsiniz. PPC (Pay-Per-Click) yöntemi ile gelir yaratmak için amaçtır. Olan şey bu, değil her reklam online görmek için güvenli bir kaynak yol sağlanır.

Adware sık enfekte bağlantıları ve reklamlar tarafından spam e-postalar, yayılır torrent dosyaları, yazılım demetleri, sahte güncelleştirme isteklerini, vb. Bu parazit onun yol üstünde senin bilgisayar kendisi tarafından cant kesmek. Erişim almak için senin yardımına ihtiyacı var. En sık, kullanıcıların bilmeden böyle siber tehditler Bilgisayarlarında izin verin. Nasıl? Ne onlar tıklayın için dikkat etmeyip tarafından üzerinde.

Remove Feedgeo.com
The Feedgeo.com Virus

Çoğu zaman, ne zaman Kullanıcı hızlı bir kurulum için opts aracılığıyla adware gizlice. Bu şekilde olmaz eğer youve’installed, belgili tanımlık bilgisayar yazılımı eğer herhangi bir ek program veya senden gizli olsaydı ve otomatik olarak bilgisayarınıza erişim verilmiş, uygulamalar, bilmenin olacak bir güvenlik kontrol ve okumak için tembel olduğun için bütün bir birkaç satırlık metin.

Yazılım yüklerken, özel veya Gelişmiş modu Kurulum Sihirbazı’nda seçtiğiniz önerilir. Sen ne karşıdan yüklediğiniz tam içeriği görmek mümkün olacak tek yolu bu. Eğer herhangi bir isteğe bağlı teçhizatları fark ederseniz, onlar kılık, büyük olasılıkla kötü amaçlı yazılım olduğundan hepsini dışarı gözle öneririz sadece bilgisayarınıza sızmak için bekleyen fark edilmeden.

Tabii, adware diğer virüsler gibi Truva atları veya ransomware kadar tehlikeli olabilir. Çoğu kullanıcı bile bunu kendi saldırı tarayıcılarda sadece sınırlar beri gerçek bir ‘virüs’ olmak adware olarak görmüyorum. Ancak, bu parazit zararsız olduğunu sakın düşünme. Sen aslında ne kadar güçlü olduğunu ve ne ciddi zararlar öğrenmek sürpriz olacak neden olabilir. Hızlı hareket ne zaman onlar böyle kötü amaçlı yazılım olup olmadığını belirlemek için bizim okuyucu tavsiye ediyoruz.

Burada kalıp ne şey yapma yeteneğine sahip olduğunu görmek istemiyorum. Tarayıcınıza tutmak çevrimiçi güvenliğinizi ve gizliliğinizi tehlikeye atıyor. Sizin kişisel ve finansal verileri sergiler. Bilgisayar korsanları, saflık itimat ve ellerini böyle değerli bilgi almak için bu fırsatı sömürecek. Bu en kısa zamanda hareket ve bu tehdit bilgisayarınızdan kaldırmak gerekir, daha önce bu yüzden çok geç!

Feedgeo.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Feedgeo.com–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *