Nasıl Feed.shopping-day.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Feed.shopping-day.com

Feed.shopping-day.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Feed.shopping-day.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Feed.shopping-day.com tehlikeli bir sitedir. Eğer sen görmek o ne zaman Web’e göz atmak her zaman, biz sizin için kötü haberlerim var. Sayfa bir işarettir. Kötü bir tane. Sisteminizde bir siber enfeksiyonu varlığını gösterir. Evet, bir tarayıcı korsanının haşere ile bulaşmış. Olarak muhtemelen biliyor, kaçırmak için iyi arkadaşları yapma. Aslında, onlar korkunç Konuklar vardır. Bu korsanının ayırt etmez. Can sıkıcı, kötü niyetli ve tehlikeli.

En kısa zamanda yapmam gerekeni makinenizden kaldırmak var. Uzun süre kalır, daha fazla sorun neden olur. Feed.shopping-day.com sitenin görünümünü bu uyarı olarak al ve bunu dikkate alın. İçin zararlı’nın tam saklanacak yer aramaya başlamak ve bulduğunda, hemen silin. Enfeksiyon yeterli zaman geri dönüşümsüz hasara neden vermek değil. Çünkü o olabilir ve o-ecek. Şimdi at gitsin! Gecikmeler pişmanlık için yol.

Kötü korsanının online faaliyetleri bir kabus içine döner. Artık hiçbir şey aynı değil. Yeni başlayanlar için Feed.shopping-day.com site online gölgen olur ve tek bir hareket bu kesinti yapamaz. Hatta senin homepage ve arama motoru arkada yerini alır ve anahtarı geri önler. Ama hepsi bu değil. Korsanının nedeniyle diğerleri de gölgeli sayfaları gibi ziyaret etmek zorunda. Artık favori siteleri ziyaret etmek imkansız hale gelir.

Online gitmek her zaman, korsanının sizi taciz için orada. Bu da reklam kesintisiz denizinde boğuluyor. Bile istediğiniz sayfanın yüklemek yönetmek, görünüşe göre tüm şekillerdeki reklamları ile tamamen kapalı ve ne kadar birçok kez sen gitme formları “X” düğmesine basın.

Remove Feed.shopping-day.com
The Feed.shopping-day.com Virus

Bu koşullar altında yapılmış her türlü online iş almak düşünün. Bu imkansız. Ama bu kadar rahatsız edici olarak, bir şey daha da endişe verici. Tehlikeleri saklamak ads. Onlar değil doğrulanır ve güvenilir değildir. Tıkırtı üstünde yanlış bir için olur, daha fazla malware üstünde senin makine indirerek, çıkmaz daha da kötüye gidebilir. Tek bir tıklama daha fazla zararlıları davet için yeterli olacaktır. Bilgisayarınız zaten bu tek korsanının nedeniyle düşük performans aklınızda bulundurun. İnanılmaz derecede yavaş. Bu gecikme ve sık sık çöküyor. O herhangi bir neden ile yeniden doğmuş gibi.

Bazı programlarınıza sorunsuz çalışmasını sorunları var. Ne olacağını hayal daha fazla tehditleri ile bulaşmışsa. PC almak mümkün olmayacaktır ve bu sonunda temelli yıkmak olacaktır. Bunun olmasına izin vermeyin. Çok geç olmadan korsanının kurtulmak ve bizim kaldırma kılavuzu kullanın. Yapmanız gereken tek şey kesin sipariş verilen adımları izleyin. Tereddüt etmeyin. Sen-ebilmek almak eylem en iyi ders bu.

Nasıl korsanının makinenizi girdiniz mi? Gerçek zararlı sizin izniniz olmadan içeri giremeyiz. Bu hala bir program ve onun taksit senin onayı gerekiyor. İnkâr, giremezsiniz. Bu yüzden korsanının aldatıcı taktikler için izninizi istemek kullanır. Bu taktik bir freeware donatılacak denir. Başka ne yükleme asla bilemezsiniz apps üstünde senin PC yüklediğinizde çok dikkat.

Hackerlar kez kötü amaçlı yazılım için ücretsiz programlar ekleyin ve acele ve oyalama yükleme işlemi sırasında için dua. Onlara izin veririm. “Kabul ediyorum” butonuna basmadan önce her zaman iyi baskı okuyun. Körü körüne “İleri” tuşuna basarak hakkında unut. İhmal bu tür sahtekarlardan en istediğim bu. Enfeksiyonlara yol açar. Teyakkuz onları uzak tutar.

Feed.shopping-day.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Feed.shopping-day.com–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *