Nasıl Fastsupport.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Fastsupport.com

Fastsupport.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Fastsupport.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Fastsupport.com ne olmak süsü değil mi. Herhangi bir destek sunmamaktadır. Aslında, senin makine malware ile enfekte. Bu sayfa diyor ki bir kelime güveniyor musun. Sadece senin makine ile bir adware böcekten bulaştığı için ortaya çıktı. Belgili tanımlık adware zaten PC kendi yolunu buldu ve Fastsupport.com sabit görüntü kendisi için açığa onun yoludur. Bu sayfa bir uyarı işareti olarak kabul ve onun yalanlar için düşmez. Gördüğünüz gibi açılır neden oluyor adware silmek bir yol aramaya başla. Bir kez sen bulmak o, oracıkta silin.

Adware zararlıları aldatıcı, can sıkıcı ve tehlikeli. Sadece sen sorunları ve baş ağrısı neden olur çünkü bu bir sistem içinde tutma. Neden sorunları sayısı ve şiddeti her gün ile büyümeye devam edecektir. Belgili tanımlık adware bazı geri dönüşümsüz hasara neden için yeterli zaman vermek değil. Onun kalmak olabildiğince kısa kesti. En iyi ders bu eylem alabilir, al. Ne kadar çabuk yalancı davetsiz misafir gitti, sen ve senin bilgisayar için daha iyi.

Fastsupport.com yüzüne yalan söylüyor. Marş, sinir bozucu site ne zaman sörf web her zaman görünür ve sizi kandırmaya çalışır. Makinenizi enfeksiyonlar ile trimming ve ölümcül bir tehlike içinde olduğunu iddia ediyor. İzin ver sana şunu söyleyeyim: Bu sayfa bir saniye bile güvenmiyorum. Sahte olduğunu. Bu bulduğum için iddia ettiği tehditler de sahte. Tüm büyük bir aldatmaca olduğunu. PC ile şeyim olmadığını. Ayrıca, bu adware hakkında endişelenmenize gerek tek şey bu. Bu kaldırdıktan sonra her şey normale geri alacağım. Ancak, onun yalan inanıyorsanız, durumunuz gerçekten kötüleşeceğini.

Remove Fastsupport.com
The Fastsupport.com Virus

Kötü site yardım sunmaktadır. Ona göre “destek ekibi” başvurun ve onların talimatları gerek. Bunu yapma. Bu insanlar herhangi bir şekilde temas alamadım. Onlar scammers vardır. Onlar bilgisayar korsanları ve yardımcı olmak niyetinde değilim. Senin makine ile şeyim olmadığını unutmayın. Belgili tanımlık adware “tüm sorunları çözecektir bazı özel ürün” karşıdan hüner istiyor. Tekrar yatıyor. Bu ürün muhtemelen kötü niyetli ve daha iyi daha fazla zarar vermez.

Fastsupport.com site bir yem olabilir. Isırma. Sakin ve kötü sayfa bir aldatmaca olduğunu kabul ve geliştiricileri ile etkileşim değil. Bunu yaparsanız, o zaman gerçekten sorunları ile başa çıkmak için ton olacak. Reklam yazılımını sisteminizden en kısa zamanda kaldırılması gerekir. O gidince, Fastsupport.com site de görünmesini durdurmak. Gerçekten o kadar çok tehditleri ile adware talebi olarak bulaşmış olduğunu, onun kaldırma gitmelerini değiştirmeyecek. Henüz, belgili tanımlık adware gidince çok warmings olacak. Kendiniz görün. Bizim kılavuz aşağı davetsiz misafir şimdi silmek için kullanın.

Nasıl adware bilgisayarınızı girdiniz mi? Bu gibi asalaklar herhangi bir özgün taktikleri güvenmeyin. Hayır, çalışmaya kanıtlanmış eski ama altın olanları tercih ederler. Örneğin, freeware demetleri, sahte güncelleştirmeleri, spam e-postalar, bozuk sayfalar, kötü amaçlı reklamlar, doğrulanmamış download kaynak, vb. Bu yöntemlerin her biri, dikkatsizlik sağlarsanız çalışmak yeterince iyi. Öte yandan, daha uyanık ve tedbirli ise ikisi de başarılı olur. Seni bulaştırmak için en iyi ne hackerlar ihtiyaç senin ihmal vardır. İzni vermemeniz gerekir. Teyakkuz seçin. Seni güvende tutuyor. İhmal parazitler içinde davet ediyor. Doğru seçim yapmak.

Fastsupport.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Fastsupport.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *