Nasıl Ewoss.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Ewoss.com

Ewoss.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Ewoss.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Bu makaleyi okurken sıkıldım ne zaman sörf web Ewoss.com sayfası görme gösteriyor. Doğru mu? O zaman Evet ise, bir tarayıcı korsanının enfeksiyonu ile bulaşmış ve Ewoss.com sitenin görünümünü açık bir ibret vardır bilgilendirmek özür dileriz. Değil göz ardı edilmemelidir bir işaret. Kaçırmak kötü parazitler. İnvaziv, sinir bozucu, işgüzar ve her zaman riskler ortaya çıkarmak. İle sıkışmış bir farklı değil. Aynı şekilde çalışır. Bu yüzden en kısa zamanda kaldırmak çok önemlidir.

Ewoss.com ipucun görüntüdür. Kulak verin. Sayfa görmeye başladığınızda, korsanının için aramaya başla. Sisteminizdeki sorunları Gölgelerin içinden neden, bir yerlerde pusuya yatmış. Nerede saklandığını bulmak ve oracıkta silin. Bunu serbestçe çalışmasına bırakırsanız, sonunda seni geri dönülmez hasar neden olur. Bunun olmasına izin vermeyin. Senin makine ve kendinizi korumak. Bir şey yok ama bu haşere kurtulmak kazanmak için çok kaybedecek. Zamanını boşa harcama!

Bir kez hırsız girer, daha önce güvenilir tarayıcılar kontrolünü alır. Hepsini almak bulaştırmak ve kullanmak için tek bir güvenilir tarayıcı bile yok. Korsanının denetimini tümüyle elinde bulundurur. Onaylama hatırlamıyorum ayarınız olarak bazı değişiklikler fark edeceksiniz. Değil çünkü. Buna gerek yok çünkü korsanının izni için sormadım. Reshuffles yapmak yapabiliyor.

Remove Ewoss.com
The Ewoss.com Virus

Bu nasıl Ewoss.com, örneğin, ana sayfa ve arama motoru değiştirir. Bu sayfa online gölge olur. Tek bir online hareket kesintiye uğratmasını onsuz yapamazsınız. Ve artık ekranınızda gördüğünüz hiçbir şeye güvenemezsin. Enfeksiyon tarafından oluşturulur. Arama sonuçlarınızı ya güvenli değildir. Onlar bozuk. Çoğu müşteri adayının parazitler muhtemelen tam gölgeli sayfalara. Diğer Enfeksiyonlar kendilerini gizlemek. Böyle bir bağlantıyı tıklatmak için ne varsa, daha fazla kötü amaçlı yazılım zaten bulaşmış ve düşük performans PC’nize otomatik olarak yükle.

Tarama deneyimi etkili korsanının nedeniyle mahvoldu. Reklamlar ton ile alı var. Vardı çok sayıda tehlikeli sitelerini ziyaret etmek için zorlanıyorlar olursa olsun ziyaret etmek gibi bir niyetim. Tarayıcılar içerik doğru şekilde görüntülemek için mücadele ediyoruz. Hatta çevrimdışı etkinliklerinizi etkilenir. Makinenizi eskisi gibi gerçekleştirmez. Bu çöker ve sık sık donuyor. Programlar yüklemek veya almak ages yüklemek başarısız. Veri kaybına yol açan uyarı olmadan sistem yeniden doğmuş gibi. Bu bir kabus olmalı. Ama bu yeterince kötü değil gibi korsanının ayrıca gizlilik casusluk tarafından tehlikeye atıyor senin, gizli veri toplama ve irsal o tüm için belgili tanımlık kesmek arkasında. Gerek yok neden bu tehlikeli olduğunu açıklayan işte? Bu maskaralık en kısa sürede bir son vereceğim. El ile yapmak için bizim kaldırma kılavuzu kullanın.

Nasıl korsanının sisteminizi girdiniz mi? Kullanmış olabilir birçok yöntemlerdir. Örnek, spam mesajlar, sosyal medya mesajları bulaştırmak için eşler arası paylaşımı, freeware demetleri, sahte program veya sistem güncelleştirmeleri, sites/ torrents/ bozuk bağlantılar, kötü amaçlı reklamlar, vb. Eğer gelecek enfeksiyonları bilgisayarınızı korumak için dikkatli olun. Her zaman gardını yukarıda tut. Ne için en crooks dua, ihmal olduğunu. Eğer uyanık iseniz, kolayca spot ve almakla bir parazit önleyecektir. Dikkatsiz iseniz, şu sizin tarafınızdan fişleri ve kayıtsız bırakır. Senin durum tespiti yapmak. Ne tıklattığınız dikkatli olun ve hangi sitelerin ziyaret edin. Makinenizin iyi olmak için sorumlu sensin.

Ewoss.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Ewoss.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *