Nasıl Eqf0.Ncontentdelivery.info (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Eqf0.Ncontentdelivery.info bir adware, aygıtınızdaki olduğunu gösteren bir Web sitesidir. Sürekli bu sayfasına yönlendiriliyorsunuz veya onun tarafından oluşturulan reklamları görmek, başın belada. Bu haşere sen-si olmak üstünde senin PC her web tarayıcı üzerinden al ve değişik şekillerde çok sayıda reklam enjekte amaçlamaktadır. Neden? Tıkırtı üstünde onları içine kandırmak için. Yaptığınız her tıklama parazit ve bu teşvik sayfaları için ödeme tıklama başına gelir oluşturur. Ama dikkatli olmak gerekir.

Adware gibi kötü amaçlı yazılımlar, o-ecek göstermek üstünde senin perde Web siteleri doğrulamak için programlanmış değil. Söyleniyor, bu bilgisayarınıza zarar vermek için aramak için tehlikeli olabilecek yeniden yönlendirilen diğer sayfaları olsun belki bir ihtimal. Zaman geçtikçe, dahası, reklamların sayısı, halsiz ve gürültüyle çarpmak veya düzenli olarak sabitlemek daha fazla eğilimli tarayıcılar yapma büyüyecek. Bu tamamen senin browsing deneyim, normalde herhangi bir iş yapmak zor yapma etkiler.

Neyse ki, bu gelişmiş virüs var. Bilgisayar sisteminizin doğrudan saldırı değil bu yana aslında, adware gerçek bir virüs gibi birçok kullanıcı tarafından kabul edilmez. Aslında etkisi sadece örümcek ağı browsers için sınırlar. Ama hala, bu zararlı sizin haberiniz olmadan gizlice nasıl aldın? Zayıflıklarınızı kullanarak. Acele, saflık ve ihmal en kötü düşman Web’e gözatarken vardır. Hiç bir şey iyice Genel Is Sartlari okuma veya yazılanları meşruiyet doğrulama önce tıklayarak içine acele.

Bilgisayar korsanları, dikkatsizlik, kötü parazit bilgisayarınızı bulaştırmak için güveniyor. Bu kez yazılım donatılacak yolu ile olur ve torrent dosyaları, kullanıcılar için en kolay ve en hızlı seçtiğinde tarz – hızlı yükleme kurulum. Herhangi bir gizli içerik sadece sana görünmez kalmayacak ama aynı zamanda otomatik olarak pakette bulunan normal programları ile birlikte-ecek installed çünkü bu büyük bir hatadır.

Herhangi bir ek yazılım görünür hale getirmek için bir özel veya Gelişmiş kurulum modunu seçmeniz gerekir. Sonra tüm orada yapmak için o kaldı nasıl malware genellikle kaçırmaya yönetir olduğundan herhangi bir isteğe bağlı teçhizatları, seçimini kaldırmak için cihazınızda fark edilmeden. Adware dağıtım başka yollarla içerebilir ancak spam e-postalar ve ekleri, gölgeli bağlantıları ve reklamlar, yanı sıra için sahte güncelleştirme isteklerini sınırlı değildir.

Adware Eqf0.Ncontentdelivery gibi zarar değil. Ne Install tür anti-reklam platformu olursa olsun tarayıcınıza, bu seni korumaz. Takma isimle göz atarken gidiş hiçbir şey de çözümler. Bu parazit durdururuz oluşturulan reklam görmezden tarafından düşünüyorsanız, yine yanıldın. Bu sinir bozucu pest sadece onun taktik değiştirmek ve daha agresif hale.

Online videolar için ticari tatili duraklatıldı, daha önce herhangi bir reklam görüntülemek değil web siteleri şimdi çeşitli afiş, metin promosyonlar, açılır pencereleri ile kaplıdır ve hatta uyarı iletileri yanıp olacak. Ve hepsi bu değil. Bu kötü amaçlı etkinlik kaçınılmaz geri kalmış, tarayıcınızın genel olarak kötü performans, yol ve hatta internet hızı yavaş. Tek seçenek bu kötü Eqf0.Ncontentdelivery.info açılır pencereleri için sorumlu adware parazit kaldırılması ve yeniden yönlendirir. Çevrimiçi gizliliğinizi korumak ve bu kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarınızdan en kısa zamanda kaldırarak kişisel ve finansal verilerinizin güvenliğini!

Eqf0.Ncontentdelivery.info kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Eqf0.Ncontentdelivery.info–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *