Nasıl Eorezo Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Eorezo Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Eorezo Virus kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Eorezo Fransızca konuşanlar hedeflenen bir oyun uygulamasıdır. Bu düşünce oyunları Sudoku gibi destekler. Eorezo normal bir araç gibi görünüyor, ama göründüğünden daha fazlası var. Güvenlik araştırma programa baktım ve ne onlar keşfettiler iyi değil. Eorezo nasıl çalıştığını kontrolü üzerine, uzmanlar adware olduğu sonucuna varmışlardır. Programın davranış kalıpları ortaya çıkarmak Rating reklam üzerinde büyür. Seni ziyaret etmek güvenli olmayabilir üçüncü parti web siteleri için almaya çalışacak. O faaliyet biçimi nedeniyle, size yönlendirmeleri bir adware uygulama tarafından yapılmaktadır fark olmayabilir. Ayrıca, gölgeli aracı arkandan casusluk.

Eğer Eorezo edinme hatırlıyor musun, bilgisayarınızda şaşırmayın. Sinsi programın kendi şekilde sensiz ne zaman ve nasıl fark gizlice. Böyle olaylar önlemek için gelecekte, daha iyi olmak bilinçli ve daha fazla uyarı ihtiyacın var. Biz nasıl yayılma vektörel çizimler Eorezo iş tarafından kullanılan açıklar. İlk olarak, donatılacak adında bir teknik vardır. Bir hacker belirli bir aracı başka bir programa ekleyerek yararlanabilir. Ev sahibi download istemci olarak adlandırılır. Bu bir bonus olarak ekstra aracı dahil olacak. Burada ek yazılım değil, kendi Sihirbazı yüklemek veya bir iletişim kutusunu açmak hiledir. Sadece şartlar ve koşullar ana programın listelenecektir. Onları okumak yoksa, yüklenmek üzere zamanlanan habersiz bırakılacaktır.

Spam e-postaları Eorezo benzer şekilde yayılabilir. Gizli araç ekli bir belgeyle birleştirilir. Gönderen dosya belirli bir varlıktan bir bildirimdir açıklar. Spam kez varolan şirketlerin ve kuruluşların, national post, kurye firmaları, kurumları, bankalar, hükümet dalları, sosyal ağlar, çevrimiçi mağazalar ve yerel yönetimler gibi yanlış. Belirli bir mektup orijinalliğini doğrulamak için gönderenin kişileri denetleyin. İlgili varlık resmi web sitesine başvurabilirsiniz. Arabayla teçhizatları dağıtım en kolaylaştırılmış anlamı vardır. Şüpheli aracı kötü amaçlı bir Web sitesi aktarılabilir. Etki alanları bir transfer ne zaman başlamak üzere ayarlayabilirsiniz. Yabancı bir site genelinde gelirken ziyaret etmeden önce araştırma yapmak.

Bu bir alışveriş asistanı olmamasına rağmen Eorezo-ecek göstermek sen teklifi, alışveriş. Belirtilen işlevselliğini dahil olmayan görevleri gerçekleştirmek bir programı başlatırsa, şansını bir siber düzeninde ilgilenmektedir vardır. Çoğu durumda, ek hizmet alışveriş fırsatlar sağlamaktadır. Eorezo tüketim malları, giyim, teknolojik cihazlar, mobilya, spor vites, aksesuarları, dekoratif öğeler de dahil olmak üzere geniş bir dizi için teklif ekipman, oyun, oyuncak ve diğer Bahçe gösterecektir. Belgili tanımlık ads freebies, afiş, metin bağlantıları, kupon kutuları, bağlamsal, satır içi, geçiş, kayan, interstisyel ve karşılaştırma reklamlar gibi çeşitli biçimlerde görünür.

Eorezo çekici ve göz alıcı reklamlar yapmak için bir çaba sarf geliştiriciler. Belgili tanımlık adware onları parlak renkler ve seçme öğeler ve mevcut promosyonlar fiyat üzerinde odaklanarak, özel efektler ile süsle. Çünkü onlar bir gelir kaynağı bir aksan reklamları koymak için nedenidir. Eorezo sahipleri başkalarının içeriği tanıtmak için para alıyorum. Monetizing düzeni sonuçlarına dayanır. Uygun şekilde lakaplı pay-per-click sistem, bu mekanizma tıklama gelir çevirmek anlamına gelir. Her bir belirli toplamı toplam komisyon ekler. Reklamları takip ederek, kâr sahipleri Eorezo of yardımcı olmak. Onları size getirdiği için ödeme gerekmez beri güvenlik kaygılarından kabul edilmez. Belgili tanımlık adware taramaları güvenlik amacıyla çalışmaz.

Eorezo onun yaratıcıları için kar elde etmek için başka bir yoludur. Sisteminizde etkin durumdayken adware üzerinde veri toplar. Tanımlama bilgileri, tuş vuruşlarını, e-posta hesabı, telefon numarası, IP adresi, coğrafi konumu, demografik profili, kullanıcı adlarını ve parolaları izleme, gözatma geçmişinizi kaydedebilirsiniz. Toplanan giriş kataloglar paketlenmiş ve sizin bilginiz veya izniniz olmadan darknet pazarlarda satılan. Giriş bilgilerinizi erişimi olan siber suçlular kişisel hesaplarına kırmak ve onlardan çalmak izin verebilirsiniz gibi güvenlik risk düzeyini burada, daha büyük olduğunu.

Eorezo Virus Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Eorezo Virus kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni Başlat.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Eorezo Virus–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *