Nasıl Enclosely.info (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Enclosely.info

Enclosely.info kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Enclosely.info kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Enclosely.info güvenilir bir Web sitesi değildir. Güveniyor musun. Eğer sen görmek o üstünde senin perde her zaman, aslında, tehlikede. Enfeksiyon açık bir göstergesi sayfasıdır. Öyle. Sisteminizde bir tarayıcı korsanının zararlı olduğunu ve kendisini duyuran yolunda sitedir. Çok geç olmadan bunu uyarı dikkate alın. Hava korsanı bir veba vardır. Onlar çok daha online faaliyetleri ters çevirin karışmam.

Kendine bir iyilik yap ve çok geç olmadan enfeksiyon yapar. Ne kadar çabuk, daha iyi kaldırmanız. Bu zarar için gemide her saniye kullanır. Bazı bu hasar bile geri dönüşü olabilir. Sorunları kendini kurtar ve en kısa zamanda hareket. Pis haşere nerede saklandığını bulmak ve silmek için tereddüt etmeyin. Sen-ebilmek almak eylem en iyi ders bu. Çok geç olmadan almak.

Enclosely.info site sürekli online arkadaşı olur. Yok ondan vardır. Sen bu kadar dokunmatik bir, daha önce güvenli ve güvenilir tarayıcılar, sayfa seni karşılamak için her zaman. Bir arama, site türü sonuçları arasında görünür. Favori sitenizi ziyaret, Enclosely.info yeniden yönlendirildi. Kötü amaçlı sayfa bile senin homepage ve arama motoru yerini alır ve onları geri değiştirmelerini engeller. Bu nedenle, tarama tam denetime alır.

Remove Enclosely.info
The Enclosely.info Virus

Bu senin için iyi değil. Barış içinde web sörf geçmişte kalır. Şu andan itibaren tek bir çevrimiçi hareket böldüğüm için orada olmak korsanının yapamazsınız. O her zaman entrikalı siteler için yönlendirir. Ek sekmeler açılır. Ekran reklam ile duş. Bu şartlar altında yapılmış her türlü online iş elde edemezsiniz. Ama daha fazla.

Çevrimdışı etkinliklerinizi de etkilenir. Makine, genel olarak, bu saldırılara nedeniyle underperform başlanır. Bir tarama hızı yavaşlar. Crash ve genellikle donma başlar. Senin apps almak yüklemek için ages ve eğer onlar yapmak, onlar düzgün çalışmaz. Tüm sistemi veri kaybına yol önde gelen bir uyarı olmadan yeniden doğmuş gibi. Gerçek bir kabus ve bunun için teşekkür korsanının sahip. Ancak, başka bir şey var.

Bu zararlı içerik malware riski ortaya koyar. Her zaman tek bir tıklama uzakta daha fazla enfeksiyon vardır. Neden? Çünkü hiçbir şey bu görüntüler güvenilir olabilir. Daha fazla bağlantıları ve reklamlar bozuktur ve enfeksiyonlar getiriyorlar. Üzerlerine tıklayınız için olur, saniyede, çıkmaz kötüleşebilir. Bu risk almayın. Parazit olabildiğince çabuk silin. El ile yapmak için bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu izleyin. Tek yapmanız gereken tam sipariş verilen yönergeleri izleyin ve çok yakında, bilgisayarınızda temiz tekrar olacak.

Nasıl Enclosely.info korsanının ile sıkışmış almak? Zararlı giriş izni vermeleri için kandırdı. Seni kandırmak sinsi Taktikler kullanılır. Örneğin, bazı bu taktikleri freeware demetleri, bozuk bağlantıları, spam e-posta mesajları, sahte program güncellemeleri, gayri meşru download kaynak, üçüncü taraf reklamları, vb içerir. PC gelecekte güvenli tutmak istiyorsanız, daha dikkatli ol.

Herhangi bir bulaşma olmadan başarılı olabilir bir şeydir, dikkatsizlik. İzni vermemeniz gerekir. Stop sonuçları düşünmeden gördüğünüz her ad/ linkine tıklayarak. E-posta gelen yabancılar açmayın. Aynı garip sosyal medya mesajlar için geçerli. Her zaman şartlar ve koşullar bir program yüklerken okuyun. Tetikte olun. Senin makine-ebilmek korumak tek kişi sensin.

Enclosely.info Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Enclosely.info–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *