Nasıl En.uc123.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

En.uc123.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu En.uc123.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

En.uc123.com sitenin görünümünü bir işarettir. Kötü bir tane. Sayfanın üstünde senin makine cyber enfeksiyon açık bir göstergesidir. Öyle. PC’nizi bir tarayıcı korsanının liman. Tabii ki, onu kaldırmak için acil önlemler almak zorunda. Artık korsanının kalır, daha fazla sorun neden olur. Neyse ki, zararlı kaldırmak o kadar da zor değil. Çok daha tehlikeli bazı enfeksiyonlar web dolaşım vardır. Ransomware ve Truva atları, örneğin gibi. Bu, ancak, korsanının zararsız olduğu anlamına gelmez. Tabii ki, değil. Hala bir parazit ve varlığını dışarı gel yararlı bir şey bekleyemezsin. Aksine.

Korsanının sorunlar bir çığ atmak ve sen bu konuda bir şey yapmazsan bu sorunlar üzerinde devam kadar kazık. En kısa sürede korsanının kaldırmanız gerekir. En.uc123.com sayfa spot sonra bu ve bu kulak uyarı olarak al. O zaman, enfeksiyon saklanacak yer aramaya başlamak ve bulduğunda, oracıkta silin. Bu kötü amaçlı bir program size yardımcı olmak için geliştirilmiş değil. Kendinizi aptal değil. Onun kalmak kısa kesti. En iyi ders bu eylem alabilir, al.

Kötü program sinir bozucu bir uzantısı ayarı gemide hemen sonra tüm tarayıcılar için ekler. Bu eklenti inşaat mükemmel ile Chrome, Mozilla, Microsoft Edge ve başka bir tarayıcı kullanıyor olabilirsiniz. Bu tüm tarayıcılar şimdi bulaşmış demektir. Korsanların denetiminde olan ve çok sayıda reklamlarla enjekte. Bu bir yana, senin önceki ana sayfa ve arama motoru çok are gone. Enfeksiyon eski yerine koymak onları ile kötü niyetli, kendi etki alanı ve hatta anahtarı hakkında bilgi verilmiştir değil. Şimdi, ne zaman çevrimiçi gitmek için karar verir En.uc123.com kullanmak zorunda. Bu online gölgen var. Ama dikkat et. Yeni arama motorunuz güvenli ve doğru arama sonuçları sağlamaz. Ne bu malware hızlı erişim sağlar.

Gördüğün gibi linkler bozuk. En azından çoğu. Tıklarsanız, enfeksiyonları bilgisayarınızda yüklü olmasını sağlar. Sadece bu değil, gerçi. Ayrıca hackerlar pay-per-click gelir sizin pahasına kazanmak yardım. Aynı günlük bazda ile alı çok sayıda reklamlar için geçerli. Onlar da sahtekarlardan kötü amaçlı olarak hizmet vermektedir. Tıkladığınızda, onlar parayı. Ve tüm bunlar ne için? Tarama deneyimi etkin bir şekilde yok edilir. Makinenizi çok performanslıysa. Ve, her zaman tek bir tıklama uzakta malware. Bununla bir şey koymayın. Bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve bu davetsiz misafir hemen silin. Eğer yapmazsan, er ya da geç pişman olursunuz.

Nasıl korsanının fark sensiz girdiniz mi? Sorunun cevabı basittir. Zararlı seni oyuna getirdi. Muhtemelen başka bir program ve sen avunma ile birlikte geldi ve bir acele, fark etmemiştim. Freeware donatılacak en popüler infiltrasyon taktikleri biridir. Önlenebilir, değil. Daha fazla dikkat ve acele etme, zararlı oracıkta yakalama iyi bir şans var.

Bir dahaki sefere bir şey yüklemek kabul etmeden önce hüküm ve şartlarını okumak için zaman ayırın. Bunları atlarsanız, tamamen karşı olan bir şey üzere anlaşmış olabilirsiniz. Ayrıca, Kurulum Sihirbazı’ndaki Gelişmiş ayarlar ile gitmek. Program ile birlikte yaklaşık yüklenecek olan tüm “bonus” apps gördüğünüz bu şekilde aslında istedim. Hepsini seçimini kaldırın. Bu seçeneği var. Her şeyi pakette yüklemek zorunda değil. Ve yapmamalısın. Böyle ekstralar enfeksiyonları genellikle. Onları ilk seçimini kaldırın ve sonra yine ilk etapta istediğin app yükleyebilirsiniz.

En.uc123.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala En.uc123.com–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *