Nasıl Earth Maps Search Engine (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Earth Maps Search Engine

Earth Maps Search Engine kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Earth Maps Search Engine kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Tercih edilen arama sağlayıcınızı Earth Maps Search Engine değişen nedir? Kötü haber hizmetkarlar olmak istemem ama, bilgisayarınıza bir tarayıcı korsanı tarafından bulaşmış gibi görünüyor. Bu kötü amaçlı yazılımlar ani bombardımanla reklamlara, açılır pencereleri, özel indirimler ve satış, özel fırsatlar için sorumludur ve kuponlar, iletileri, yanıp sönen sahte güncelleştirme isteklerini, vb

reklamları özellikle hedef çekici görünmesini Kullanıcı ve bu kurbanın gözatma geçmişi ve alışkanlıkları, de onların geçerli web etkinliğini izlemek için çalmaya korsanının’ın yeteneği nedeniyle mümkündür. Bu amacı PPC (Pay-Per-Click) yöntemi ile bir kar sağlamaktır.

Spam e-postaları ve ekler, özgür yazılım demetleri, sel eğe, sahte güncelleştirme isteklerini, şüpheli bağlantıları ve reklamlar, bilgisayar sisteminize nüfuz bir tarayıcı korsanının için en yaygın yolu vardır vb

Remove Earth Maps Search Engine
The Earth Maps Search Engine Virus

ne sırayla tavsiye her zaman yalnızca lisanslı ve güvenilir kaynaklardan gelen güncellemeleri aldıklarından emin olmak için bir gelecek kötü niyetli yazılımın bulaşmasını önlemek kullanıcılar içindir. Bu indirilen içerik üzerinde tam kontrol sağlar çünkü Ayrıca, özel veya Gelişmiş yükleme için tercih her zaman en iyi seçimdir. Kullanıcıların kolayca herhangi bir program veya şüpheli ya da ilk etapta indirmek için asla amaçlanan uygulama seçimini kaldırabilirsiniz.

Tarayıcı korsanları çok tehlikeli görünmüyor olabilir, ama bu göz ardı edilmemelidir anlamına gelmez. Oluşturulan reklamlar daha büyük tehditler pusuda. Şu ki, nerede onlar için yönlendirebilir bilmenin hiçbir yolu yok. Potansiyel bir Truva atı enfeksiyonu uzakta bir tıklama olabilir. Kullanıcıların kolayca bilgisayar korsanları tarafından ayarla tuzak içine sokulmuş alamadım ve bilmeden, kolayca böyle fırsat yararlanarak kendi kişisel verileri çalmak siber suçlular için arka kapı açmak için sadece tek bir tıklama alır.

Sen şifrelerinizi, kredi kartı numaraları, IP adresleri ve diğer özel veriler yanlış ellere için istemiyorsun, değil mi? Biz başarıyla bilgisayarınızdan kaldırmak için yardımcı olabilir. Tek yapmanız gereken bizim talimat izleyin.

Earth Maps Search Engine kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Earth Maps Search Engine–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *