Nasıl Dilyme.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Dilyme.com

Dilyme.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Dilyme.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Dilyme.com tarayıcı korsanının’dur. Aslında, gaspçı olduğunu gösteren kötü amaçlı bir sayfa var. Zararlı zaten PC girmeyi başarmış ve sitenin görünümünü kendisini açığa onun yoludur. Bunu bir uyarı olarak kabul et. Mesele bu. “Hırsız” diye bağırıyor bir büyük, neon uyarı olduğunu. Kulak verin. Kaçırmak için korkunç kiracı olun. Onlar işe yaramaz, rahatsız edici ve zararlı mükemmel bileşimidir. Belgili tanımlık bir ile sıkışmış bir istisna değildir. Bu gemide tutmak değil. Bu sorunları ve şikayetlerini neden olur. En kısa zamanda kurtulmak için elinden geleni yap.

Dilyme.com site görmeye başladığınızda, aslında senin makine artık enfeksiyon-Alerjik ve eylemleri kabul edin. Gaspçı, bilgisayarınızda bir yerlerde saklanıyor. Nerede bulmak ve bulmayı silin. Ne kadar çabuk bunu, daha iyi. Kalmasına izin sadece yıkık browsing deneyim ama şiddetli gizlilik riski de oluşturmayacaktır. Evet, bu parazit özel bilgilerinizi Eğer üzerinde casusluk ve hassas bilgi toplama tehlikeye olduğunu. Bir kez yeterli toplar, onu gönderir herkese crooks arkasında. Gerek yok ne kadar tehlikeli olduğunu açıklayan işte. Geri dönüşümsüz hasara neden için yönetir önce enfeksiyon silin.

Gizlilik riski kenara korsanının de günlük malware risk sunar. Hadi açıkla. Zararlı makinenizi girer ve hemen tüm tarayıcılar bozar. Dilyme.com site sürekli online arkadaşı olur. Her zaman çok değmek senin tarayıcılardan biri olarak sayfa açılır. Bu bile senin homepage ve arama motoru arkada yer alır. Şu andan itibaren ne ekranda görüntülenen karar birdir. Ve size, sizi görmek güvenilir bir şey söyleyeyim.

Remove Dilyme.com
The Dilyme.com Virus

İkisi de güvenlidir sayısız reklam ile sular altında olsun. Yanlış olanı ve tek bir tıklama otomatik olarak zaten virüslü makinenizde daha fazla zararlıları indirin. Ayrıca, arama sonuçları yeni sağlar olamaz ya güvendim. Bunlar çoğunlukla gölgeli, tehlikeli olabilecek sayfalara kurşun. Yine, tıkladığınızda, enfeksiyonlar olsun. Tüm tarama deneyimi zararlı yüzünden mahvoldu. Barış olarak web sörf imkansız bir görev haline gelir. Gizlilik riski ve karar hale senin için ekleyin. Korsanının gitmek zorunda! Şimdi! Bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu izleyin ve bu tehdit el ile kurtulmak. O kadar çabuk, o kadar iyi.

Nasıl adware bilgisayarınızı girdiniz mi? Bu gibi enfeksiyonları izni almak için sormak gerekir. Ve onlar yapmak değil, delikanlı. Senin onayını almak için zor yöntemleri kullanıyorlar. Aksi halde, asla vermeyeceği. Sen dupe için kaçırmak kullanın taktikleri freeware/ shareware paketler içerir, sahte program/ sistem güncelleştirmeleri, bozuk pages/ bağlantılar, kötü amaçlı üçüncü taraf reklamları, doğrulanmamış sel, gayri meşru download kaynak, vb. Ama bu hileler hiçbiri etkin olmayan işbirliği, aka, ihmal çalışmak yeterince iyi değil.

Ne diyorsun sen çok dikkat gibi örneğin, aslında ise, Java, güncelleştirdiğiniz düşünebilirsiniz Evet için bir enfeksiyon yeşil ışık veriyorsun. Senin durum tespiti yapmak ve her zaman ve Conditions/ EULA koşullarını kabul etmeden önce okuyun. Ayrıca, çok tehlikeli sayfaları uzak kalmak ve güvenilir download kaynak yalnızca kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızı koruyun kendinizi değil, hiç kimse olacaktır. Rüzgara dikkat atma. Dikkat edin. Enfeksiyonlar uzak tutmak için tek yolu bu.

Dilyme.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Dilyme.com–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *