Nasıl Dentially.info (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Dentially.info

Dentially.info kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Dentially.info kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Tarayıcı korsanları en yaygın malware yaymak türlerinden biridir. Sadece kurbanın değil onların bilgisayar sistemi tarayıcı bulaşan bu yana gerçek bir virüs olarak kabul değil. Yine de, bu onlar zararsızdır anlamına gelmez. Kullanıcının tarayıcı ayarlarını değiştirme gibi kötü niyetli eklentileri, uzantıları ve araç çubuklarının yükleme daha yetenekli olduklarını. Böyle kötü amaçlı yazılım parazit kurbanları onların homepage, yeni sayfalar ve tercih edilen arama sağlayıcı ile özel bir değiştirilmiş fark edeceksiniz. Bu durumda, Dentially.info Web sitesidir.

Dahası, Hava korsanlarının kurbanları şüpheli görünümlü reklamlar – her türlü ile açılır pencere, metin, afiş, bombalamaya iletileri yanıp sönen olduğu bilinmektedir. Çoğu zaman, farklı özel indirimler, özel satış, kuponlar ve indirimler, sahte güncelleştirme istedi teşvik veya yardımcı program araçları sahte olacak. Ana hedefi kullanıcının yaptığı her tıklama gelir oluşturmaktır. Bu bu malware tarama geçmişini çalmak ve mağdurun, yapım o çok basit kullanıcı tıkırtı üstünde en yüksek olduğu reklamlar oluşturmak bilgi arama mümkün olduğundan kolay bir iş olarak kanıtlamak.

Tarayıcı korsanının dağıtım en yaygın anlamı özgür yazılım demetleri, sahte güncelleştirme iletileri, sahte bağlantıları ve reklamlar, spam e-postalar ve ekleri, vb vardır. Yalnızca lisanslı ve güvenilir kaynaklardan gelen yazılım güncellemeleri almak için bizim okuyucu şiddetle tavsiye ederim. Körü körüne bir şüpheli güncelleştirme linke tıklayın istiyor rasgele bir açılan ileti güvenmiyorum. Daha sık sık–dan değil, bu tür güncelleştirme isteklerini sahte olduğu ortaya çıkar.

Remove Dentially.info
The Dentially.info Virus

Şüpheli herhangi bir reklam üzerine yanılmak için aynı şey geçerlidir. Eğer çok görünüyor bu ihtimali gerçek olamayacak kadar iyi olduğunu. Böyle sahte reklamlara tıklayarak, kişisel bilgilerinizi çalmak için aramak tehlikeli olabilecek üçüncü taraf web sitelerine gönderileceklerdi. Ayrıca kolayca herhangi bir şüpheli görünümlü uygulama veya gereksiz ya da ilk etapta indirmek için asla amaçlanan gördükleri program seçimini kaldırmak için Kurulum Sihirbazı’ndaki Gelişmiş veya özel mod için gözle öneririz.

Tarayıcı korsanları olmak çok tehlikeli kabul edilmez. Ancak, oluşturulan reklam potansiyel bir tehdit içeriği gizleyebilir. Bir Truva atı ya da hatta ransomware gibi olası virüs enfeksiyonu uzakta bir tıklama olabilir! Bu riske değer değil. Hacker’ın tuzağına düşmek, bilmeden onlara erişim için kişisel verilerinizi şifreler, IP adresleri, banka hesapları, kredi kartı numaraları, oturum açma kimlik bilgileri, web bilgi, gibi izin vb

Ayrıca bir noktada, tarayıcınız için başarısız olur tüm kötü amaçlı parazit tarafından oluşturulan reklamları görüntülemek mümkün olmayacaktır çünkü iş hakkindayla. Tarayıcınızın genel performansı, yaygın gürültüyle çarpmak ve donuyor yanı sıra daha yavaş bir internet bağlantısı, ani bir düşüş yaşayacaksınız. Bu kötü amaçlı parazit tarama deneyimi cehenneme dönecek. Normal bir tarama deneyimi için döndürmek istiyorsanız, bu tarayıcı korsanının en kısa zamanda bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekir.

Dentially.info kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Dentially.info–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *