Nasıl Deloton.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Deloton.com

Deloton.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Deloton.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Deloton.com n. tehlikeli site orada adıdır. Özellikle, bu bir pis adware enfeksiyon ile bağlı olduğu. Görünümünü adware üstünde senin makine varlığını göstermiştir. Evet, zararlı zaten girmeyi başarmış ve site cluing onun yoludur. Buna karşı tedbirler ASAP. Belgili tanımlık adware reklam üreten bir uygulamadır. Hayatta kalmak için mümkün olduğunca çok sayıda ticari oluşturmak vardır. Bu yardımcı olur bu şekilde geliştiriciler pay-per-click gelir kazanç. Bunu yapmak başarısız olursa, alaşağı. Bu yüzden en iyi o başarılı olmak için yapıyor. Bir kez o girer, zararlı onun sinir bozucu eklenti tüm daha önce güvenilir tarayıcılar için ekler. Onları reklamlarla enjekte eder.

Online gitmek her zaman, tüm ekran tamamen reklam ile kaplıdır. Gördüğünüz afiş, fırsatlar, indirimler, metinler, video reklamları, en uygun fiyatlarla, Kuponlar, açılır pencereler, vb ve vb. Bunlar, haşhaş ve içeriğin engellenmesine ziyaret ettiğiniz her sayfa kapak. Üzerlerine tıklayınız eğer belgili tanımlık adware arkasında crooks ödeme. Onların sponsor hale gelmektedir. Sadece bu değil ama. Bu virüs tarafından oluşturulan hiçbir şey güvenilir olabilir. Aslında, gördüğünüz reklamlar çoğunu enfeksiyonlar sunmak için ele geçirildi. Tek bir tıklama sana yeter zaten virüslü, bilgisayarınızda daha fazla parazit indirmek için. Senin çıkmaz daha da kötüye istiyor musunuz? Bundan şüpheliyim. O zaman bir şey üzerinde tıklatmayın.

Ancak, kaçınma sadece geçici bir çözümdür. Reklam olmak her geçen gün daha saldırgan. Onlarla daha fazla reklam sel adware devam ediyor görmek onları alır üzerinde tıklatın yüksek şans. Adware tamamen kurtulmak için bu reklam kurtulmak için tek yolu bu. Eğer yapmazsan, er ya da geç tıklamak ve sonra işler daha da kötüye. Bu riski göze almayın. Bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve iyi için PC’nizi temiz.

Remove Deloton.com
The Deloton.com Virus

Çelik gibi sinirlere sahip ve bir şekilde reklam çığ seni rahatsız etmiyor bile, günlük olarak sunulur malware riski göz ardı edemeyiz. Ne de gizlilik riski göz ardı edebilirsiniz. Evet, adware aynı zamanda gizlilik tehdit ediyor. Size online casus ve seviyor ve tercihleri hakkında bilgi toplar. Sonra o da ilgi kıvılcım reklamları görüntülemek için kullanır. Zararlı başka şeyler için de özel bilgilerinizi kullanmaya karar verebilirsiniz aklınızda bulundurun. Hackerlar üçüncü şahıslar için onlarla her türlü onlar istemek yapabilirsiniz kolayca onları satabilirsiniz. Bu ses güvenli mi? Tabii ki, değil. Kendine bir iyilik yap ve adware’s kalış olabildiğince kısa kesti. Uzun süre kalır, sen yüz daha fazla sorun. Sonunda bu şimdi. Bizim kaldırma kılavuzu izleyin ve her şey normale geri dönecektir.

Nasıl Deloton.com ile enfekte düştün? Gönüllü olarak reklam yazılımını indirmek mi? Bundan şüpheliyim. Henüz, hala senin PC, girmek için izin yoksa, o gitmiş olamaz. Onun giriş onaylama hatırlıyor musun? Muhtemelen hayır çünkü seni oyuna getirdi. Hala sizden izin ama değil delikanlı istedi. Taktik adware spam e-postalar, bozuk sayfalar ve bağlantılar, sahte program güncellemeleri, doğrulanmamış sel, freeware/ shareware demetleri, kötü amaçlı üçüncü taraf reklamları, genellikle döner,

ancak vb ne zararlı en başarılı olmak için ihtiyacı olan şey senin dikkatsizlik. Eğer yeteri kadar ilgi ödeme yaparsanız, hiçbiri-in belgili tanımlık yukarıda hileci çalışacaktır. Olsa da, dikkati dağılmış, her biri birer yapacağız. Ne zaman çevrimiçi olduğunuzu rüzgara dikkat atma. Uyanık olun. PC’nizi temiz tutmanın tek yolu bu.

Deloton.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Deloton.com–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *